Riziko přenosu HIV z ženy na muže

Od: Datum: 01.07.16 19:01 odpovědí: 7 změna: 02.07.16 20:07

Dobrý den,

jaké je riziko nákazy pohlavně přenosné nemoci, tedy hlavně mám na mysli HIV, při poskytování orálního uspokojení ženě. Třeba pokud by se jednalo jenom o dráždění klitorisu, anebo celkově.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.16 23:16

No to riziko přenosu nemoci samozřejmě nějak exaktně měřitelné není. Co se ale dá změřit jistě, je blbost, se kterou dotyčný uvažuje mít styk s ženou, o které ví, že je HIV+.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.07.16 23:58
Pokud o tom ví, tak je ta hloupost taky neměřitelná. Žádná hodnota by nebyla dostatečná ;)
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.16 08:02

"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist" ALBERT EINSTEIN

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.16 13:04

Riziko je velké, nikdy nevíte, jestli nemáte v ústech ranku, otevřený zub apod., kterým nákaza od Vás může proniknout do těla ženy. Pokud je to opačně - hiv má žena, které chcete provádět orál, tak snad není otázka ani myšlena vážně.

Od: ben®
Datum: 02.07.16 14:37

Dobrý den, to už je snad menší riziko olíznout žiletku - tam, když ji olíznete příčně, tak to může dopadnout dobře, ale při olíznutí podélném to odskáčete. Zdravím!

Od: porosenkopjotr
Datum: 02.07.16 18:31

Já někde četl, že riziko přenosu není moc velké. Dokonce jsem četl, že se nakazíte pravděpodobností 1 : 1000. Což opravdu není moc, spíše mizivé.. On tenhle virus se nepřenáší vůbec snadno, no, není to chřipka. To, že jste si zaskotačil s někým pozitivním a bez ochrany, vůbec neznamená, že to dostanete, ani náhodou.

Datum: 02.07.16 20:07
Spíš stojí za zmínku, že proti podprahovému množství viru HIV je tělo schopno se ubránit a virus zneškodnit. Tím netvrdím že cokoliv je bezpečné. Jen mě toto tvrzení připadá vtipné a nechápu, kde je tedy problém vyrobit lék či vakcínu pro lidi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.