Kamarád odchází- smutek

Od: Datum: 30.06.16 19:35 odpovědí: 2 změna: 01.07.16 07:49

Asi tak před hodinou jsem se dozvěděla,že odchází můj kamarád z místa, kde brigádničím . Dozvěděla jsem se to od jiných a o to víc to byl šok . Hodně jsme si spolu rozumněli , nebyla jsem moc oblíbená mezi ostaníma a on jedinej se tam se mnou bavil . Jednu dobu mě okolí psychicky šikanovalo a on nade mnou držel ochranou ruku - co bude teď se bojím domyslet :( asi mě zničí už úplně . Náš vztah byl i o pusách a držení se za ruce ,takže i to se opouští fakt těžko . Napsala jsem mu smsku , kde mu za vše děkuji atd . Na zavolání nebo snad osobní kontakt fakt nemám "koule " a ani to nechci absolvovat . Už takhle téměř neustále pláču , ačkoliv mě jen tak něco nerozhodí .

Další věc je ta,že přijdu i o tu brigádu , protože on mi jí zprostředkovával a víceméně z dobré vůle . Mrzí mě to, protože mě hodně bavila . Nevím, jestli bude se mnou jeho nástupce v tom pokračovat ,ale myslím,že už ne a ani nevím, koho se mám zeptat , jak to bude nebo ne a jestli se mnou vůbec počítají .

Znali jsme se 4 roky a vím,že někdo nemá třeba ani to, ale je to málo . Jasně, počítala jsem s tím,že někdy se to stane,že odejde,ale když je to tady , tak je to brutální . Nyní budeme od sebe dost daleko, takže už ho nejspíše nikdy neuvidím. Celoživotně mám na tohle "štěstí" vždycky když mi je s někým fajn , tak odejde jako kdyby jsme měli vyměřený určitý čas . . Vím,že nejsem první ani poslední, kdo to tak má ,ale bolí to moc .

Je nějaký lék na smutek? čas?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.16 20:25
avatar

Je. Čas a nová láska. Všechny tyto nemilé zkušenosti nás citově formují, není to jen ztráta času a neštěstí. Popřemýšlejte o tom, proč jste mu nestála ani za to, aby Vám to sám řekl. Neděláte něco špatně? Někdy se nám stále do kola dějí podobné věcí, dokud něco nepochopíme, nebo nezaujmeme konečně ten správný postoj. Pak to, jako kouzlem, zmizí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.16 07:49
avatar

Ta věta Co tě nezabije, to tě posílí ta je naprosto pravdivá. Přišel čas, kdy se musíš postavit na vlastní nohy a žít si svůj život takový, jaký chceš ty. Musíš zabojovat sama za sebe. Nikdo to za tebe neudělá. Za svůj život jsme zodpovědný každý sám. Přestaň smutnit a promysli si, jak a co uděláš! *hej*Držím ti palec a přeji hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.