Chybné údaje v kartě pacienta

Od: Datum: 30.06.16 16:37 odpovědí: 1 změna: 30.06.16 17:09

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak je možné řešit a postupovat, když jsem zjistil, že v mé kartě pacienta jsou 2 chybné údaje... Pan doktor si pravděpodobně chtěl přilepšit a podfouknout pojištovnu.
Jako první co jsem tam našel je zápis z roku 1/2001, kde je napsáno, že jsem prodělal ASK pr. kolene, což vůbec není pravda, nikdy jsem s kolenem nic neměl.
Další věc kterou jsem objevil byla fraktura levého předloktí ve 4 letech, kterou jsem taky nikdy neměl... Koneckonců, já nikdy neměl nic zlomeného, tak jak jsem mohl mít frakturu levého předloktí? Řekl bych, že se pletu a nepamatuji si to, ale už jsem si to ověřoval i doma u rodičů a nikdo z nich o ničem takovém neví.
Zjistil jsem to až dnes, jelikož jsem žádal svého obvodního lékaře o výpis z karty. Ale rozhodně to tam nedopsal můj aktuální obvodní lékař pro dospělé, ten akorát ofotil, to co bylo napsáno ještě od dětského lékaře.
Myslíte, že bych se měl obrátit na pojišťovnu a nahlásit to jako podvod?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.16 17:09

Požádejte svou pojišťovnu o kódy pro úpřístup se své stránce na netu. A tam to zkontrolujte. Je zajímavé tam čas od času nakouknout.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.