Příčina motání hlavy

Od: Datum: 29.06.16 09:47 odpovědí: 3 změna: 29.06.16 12:05

Zdravím,

čas od času, jako třeba dnes, se mi stane, že se mi začne točit hlava ještě před tím, než vstanu. Pak musím mít hlavu ve stejné poloze a nekývat s ní moc. Tlak mám vždy když se mi toto stane naprosto ukázkový, alkohol jsem nepil a vstával jsem pomalu.

Abych se to dočasně zbavil, stačí si něják zvýšit tepovou frekvenci, třeba kliky, ale to zabera max. na 1 minutu, popř. jdu ven a jakmile vyjdu z domu, motání je pryč, ale jak se opět vrátím, je to zpět, sice o něco slabší, ale zase je to zpět.

Nevíte někdo jak bych tomu mohl zabránit, aby se mi to už nestávalo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 10:21
avatar

Takové protivné, nárazové, točení hlavy, umí udělat krční páteř. Několik uvolňovacích cviků by to mělo odstranit. ;) Rovná záda, ramena dolů, ta ramena si hlídejte! Hlava jde pomalu do předklonu, pomalu narovnat a bradou udělat šuplík. Prostě bradu s hlavou zasunout. Chvíli podržet a krk uvolnit. Znovu do předklonu atd.


doplněno 29.06.16 10:48:

Jsem ráda ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.06.16 10:33

Moc, moc Vám děkuju, výborně to zabralo!

Datum: 29.06.16 12:05

Dobrý den Jakelli, už jste dostal návod na cviky - zabraly.Pokud by ale potíže přetrvávaly,zajděte se ,ukázat, lékaři.Když budete mít potvrzené právě potíže s krční páteří,postarejte se o vhodný zdr.polštář,který Vám i ve spánku udrží krk v pasivní a přitom správné poloze.Během spánku se totiž polohujete nevědomky a to může způsobovat potíže po ránu.Pokud budete mít i během dne-nenadále bez zvláštních pohybů krku-Vámi popisované potíže,zajděte jistě k lékaři./dostanete info o sportu,kterému se vyhnout-např.plavání a dalších aktivitách/Neléčíte se se žilními problémy?Nebýváte někdy bez příčiny zmatený? Je potřeba vyloučit i jiné příčiny. Hodně zdraví.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.