Proč se to mužům líbí?

Od: Datum: 28.06.16 21:48 odpovědí: 43 změna: 15.07.16 14:54

Proč muže vzrušuje anál? nikdy jsem to nepochopila.. mě to příjde odporné..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.06.16 22:03
avatar

Dobrý den, berte to třeba jako využití dalšího otvoru na těle ženy. Zvláštní je, že ty ženy drží, že? Proč to neodmítnou? Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.16 22:05

To vyzkoušejte, třeba vás to taky začne vzrušovat.. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.06.16 22:12
avatar

Už ve starém Římě byl klasický sex se ženou vyjímka a sloužil hlavně k plození.Jinak byl anální styk běžná věc,nejlépe s mladým chlapcem nebo dívkou.Chlapi jsou zvídaví,otvor je užší,sám se nezvlhčuje,tudíž je oproti vagíně stále stejně úzký...tak to asi není tak zlé:-DOdporný je třeba zlatý déšť,někomu vadí i sperma(perlový náhrdelník)mě zase vadí swingrs-jsem konzervastačí mi jen chlap bez diváků.Prostě tisíc lidí,tisíc chutí,ovšem nic neodsuzuju,kromě sexu se zvířaty,protože ty za to nemohou.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 28.06.16 22:18
avatar

Určitě né všechny, ale určité procento ano. Nikdy jsem to nezkoušel a neprahnu po tom, ale můj názor je, že kvůli úzkému vchodu. Jde určitě o větší dráždění než u ženy po dvou dětech. Možná může mít vliv i jiný úhel styku a poloha. Ale pouze domněnky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mcfight
Datum: 28.06.16 22:49

Pochopte už konečně Vy i Vám podobní, že neexistuje žádné "nechápu, proč se mužům/ženám" líbí "XXXX". NIC TAKÓVÉHO paušálního neexistuje. Jsem muž a považuji to za naprosto odporné - tečka. Dobrou noc přeji *palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.06.16 23:14
avatar
Tak abychom to vyvážili, jsem žena a rozhodně mi to odporné nepřipadá ;) a naopak, měla jsem partnera, pro kterého to bylo nepředstavitelné, takže skutečně nemůžete paušalizovat...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.16 08:12
avatar

no vidíte to. Vám milování do zadečku přijde odporné a mě ho naučila jedna moje láska. Strkala si ho tam sama. Nemůžu říct, že bych se při tom cítil nějak nefajn. Je to jen takový trochu silnější a přisprostlejší způsob milování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 29.06.16 08:24

A jak jste proboha přišla na to, že když se to někomu líbí, že se to musí líbit všem? To máte divnou představu o lidech.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.06.16 12:12

Soused má názor, že je to příjemnější než kolonoskopie

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.16 14:15
avatar

cechacek-tak to pošli souseda na Gastroskopii.Jestli myslí,že je to brutalita strkat tu kameru spodem,tak asi nezažil co to je,když jí strkají horem.To by si užil*smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lujs®
Datum: 29.06.16 13:12
avatar

Myslím že to má co dočinění se sledováním porna.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jirka19
Datum: 29.06.16 13:23

mě to příjde taky odporné proč to ti lidé dělají*sok* *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.16 13:41

Protože jim to nepřijde odporné? :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.06.16 13:58

Zvedavkyne,

odkud berete informaci, že se to musí líbit všem? To rozhodně není pravda, vezměte si to na jakékoli jiné sexuální praktice, která se vám naopak líbí, ale zároveň může být pro některé lidi nepředstavitelná, nemůžete všechny házet do jednoho pytle, to nejde...

Ptáte se, proč to NĚKTERÉ muže může vzrušovat? Tak asi část se opravdu nechává inspirovat pornem, kde se jedná o celkem běžnou praktiku, takže mohou nabýt dojmu, že je to běžné a tak snadné i v reálu. Hodně mužů láká také zvědavost, zkoušet v sexu něco jiného, trochu experimentovat, někteří chtějí mít možnost srovnání (konečník a vagina mají svá specifika), uvádí se, že anální otvor je užší, tedy pro muže může být z určitého pohledu příjemnější.

Někteří tím možná skutečně mohou maskovat svou homosexualitu, takže je jim tato praktika bližší.

To, jestli je to, nebo není, odporné, je zase věc názoru, tisíc lidí, tisíc chutí, někteří danou praktiku odsuzují jenom z principu, někteří se něčeho bojí, někteří mají zase předsudky, to máte různé...

Skutečně máte spoustu mužů, které tato praktika neláká a nevzrušuje, někteří "vystřízliví" po prvním takovém styku, to samé máte u žen, vás to neláká, některé ženy to naopak lákat může.

Když už jste u této otázky, tak to máte to samé naopak, anální dráždění u muže.

Spousta mužů tohle nechce zkusit jen z principu, že se to nehodí, nikdy by do toho nešli, spojují si to s homosexualitou, a zase máte i muže, které to může vzrušovat (možná všechny, když muži mají na rozdíl od žen prostatu, jen si o to bojí říci), to samé máte u žen, některé by do takové praktiky s pantnerem nešli, některé ji svému drahému rády poskytnou, to samé máte obecně i s názorem na vlastní anální sex - máte muže, které toto dráždění vzrušuje, ale po vlastním análním styku se ženou nijak netouží, ale zase máte i muže, kteří rádi provozují anální sex se ženou, ale do svého vlastního zadku by si nic zasunout nenechali, toho se bojí jak čert kříže (přitom se paradoxně tvrdí, že muži v obou případech z toho mají nejspíš díky prostatě lepší požitek, než ženy).

Tak to takto máte a je skutečně na každém, jak se k tomu postaví. Pokud je to příjemné oběma stranám, proč se nad tím pozastavovat a nechat se odradit různými předsudky a názory ostatních, na těch přece nesejde...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.16 14:38
avatar
Protoze to je pekne sproste a uzke a vubec :) nekdo ma rad vselijake sprostarny a jiny holt ne, nekomu staci misionar a jiny ma spis radeji vice poloh.., jinemu zas prijde odporny oralni sex atd.. tak uz to u lidi byva, vsichni nejsou stejni.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: laurak
Datum: 06.07.16 16:07
Souhlas. Je to "sprosté" a proto se to líbí i nám ženám ;)
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.16 14:50
avatar

Včera jsem na jednom webu pro maminky četla diskuzi,zda jsou pro či proti aby měly dítě homosexuální páry.Až mě zarazilo,kolik jich napsalo,že homosexualita je úchylka,vada apod.Tak mám pocit,že to píší takové ty co znají jen misionaře a jsou samoživitelky,bez chlapa.Potom je taky pravdou,že plno lidí odsuzuje homosexualitu a přitom po večerech zkoušejí anál,pees,bondage,swingers...ale na veřejnosti mají tenhle upjatý,netolerantní postoj.Mám kamaráda co má dvě děti,manželku a jednou měsíčně jezdí za dominou.Je submisivní a nestydí se za to(ovšem doma to asi neřekl)a přitom taky gaye nemusí.*nevi*

Nechápu to,proč lidé nejsou více otevření vůči světu a netolerují druhé.Příroda nás stvořila s mozkem,pudy a chuťemi,takže když se bude někdo ukájet lahví kečupu a třeba do konečníku,tak je mi to fuk,budu mu to schvalovat,hlavně ať mi to nenutí a budem všichni štastni.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.07.16 16:12

Chudáci děti.Dokážete si představit co zažijí od spolužáků ve škole?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 12:00
Angell nevím o ničem co by zažívali děti homosexuálů ve škole. Za to vím, že můj syn o svém teplém otci kamarádům a kamarádkám klidně řekne.
K samotné otázce, pokud ji rozšíříme o anální sex kdy je muž v pasivní roli, tam je důvod jasný, při análním sexu dochází k dráždění prostaty, což většině mužů způsobuje hodně příjemné pocity.
Dokonce tak příjemné, že mnoho ženatých mužů vyhledává muže pouze za účelem análního sexu v pasivní roli.
Paradoxem budiž, že plno homosexálů si uvědomuje na co je anální otvor stvořen a anální sex neprovozují vůbec.
doplněno 07.07.16 20:39:

Angell když mi syn říká o rekacích kamarádů tak asi vím :). Ostatně, reakce spolužáků jou jedním z dávno vyvrácených mýtů, které se kdysi uplatňovali v diskuzích o stejnopohlaních rodičích.


doplněno 07.07.16 20:51:

Angell 13:51 Trošku míchate dohromady sexuální orientaci (to je třeba to, že já jsem homosexuál) a sexuální deviaci (to je třeba ten sex se zvířetem), a to tak, že docela dost.

Jeden by Vás mohl napadnout za porušení některého ze zde psaných pravidel. Druhý by na Vás mohl podat trestní oznámení za hanobení či tak podobně (nechce se mi zrovna hledat co na to pasuje), nicméně srovnáváním homosexuality s zoofílií můžete dost dobře někoho minimálně urazit. Pokud by jste to směřovala vůči někomu konkrétnímu, zajisté by uspěl ze svojí žalobou na ochranu osobnosti.

Nicméně, já osobně jsem poněkud nad věcí, spíše je mi Vás líto, že se nedokážete (jak tady někdo trefně psal v roce 2016) orientovat v tak základních věcech jako je sexuální orientace a deviace.

A naopak, pokud máte děti, tak je mi líto Vašich dětí, že je do života vybavujete takovýmito nesmyslnými informacemi.

A pokud pořád ještě nerozumíte, tak vězte, že homosexuál má k zoofílii stejně daleko jako kterýkoliv heterosexuál, tedy z hlediska pravděpodobnosti jsme na to všichni úplně stejně.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.07.16 12:36

Samozřejmě že nevíte.Vy tam u toho totiž nejste.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 12:56
avatar

angell1985-budou zažívat to co před třiceti lety já,když mi matka s takovým opovržením šeptala"ten je z rozvedené rodiny"nebo"ta nemá tatínka".Dnes jsou rozvedeni snad všichni a stydí se někdo?posmívají se děti?Myslím,že většinu zla a posměšků vyvolávají v dětech rodiče.Dětem to je fuk,ale doma slyší od svých"dokonalých*blee*"rodičů jak jsou homosexuálové špatní a někteří si i dnes myslí,že dva homo vychovají zase homosexuála*bzum*I oni mají právo mít potomka,někoho vychovat,zaopatřit ,dát mu lásku a ty děti taky jen získají.Bohužel ti nejméně dokonalí lidé,nejvíce odsuzují a pomlouvají....a bohužel to přenášejí i na děti.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.16 13:17

Oni prostě potřebují nějakou hračku a tou jim má být dítě.Dítě podle mě potřebuje otce a matku a každý z nich mu dává něco něco ze sebe.Nevím jestli dva chlapi budou moci dát mu něco z matky.

Sama píšete že dětem je to fuk,ale řeší co říkají dospělí...z toho důvodu se budou dítěti smát.

O té rozvodovosti...jednopohlavní páry mají daleko vyžší rozpad vstahů oproti oboupohlavním.

Mě to přijde proti přírodě a také nevím,kde berete jistotu v tom,že nejvíce odsuzují ti nejméně dokonalí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 13:34
avatar

angel-nechce se mi tady hájit svůj názor a ani to není k tématu.Mě osobně je jedno kdo ským spí,hlavní je pro mě kvalita člověka.V dnešní době,kdy matky,bijí děti,chlastají,chtějí max dvě děti(asi kvůli kariery?) nebo jsou naopak samy,kdy chybí chlapský vzor(a nikomu to nevadí,že doma nevidí tatínka?!)...atd.si myslím,že dva kvalitní muži jim dají stejně,někdy více zaopatření a lásky.Také nemám důvod se povyšovat a upírat základní právo vychovávat potomka,druhým lidem.Kéž by takových bylo víc.Až ve fakultce jsem na oddělení viděla kolik dětí tam zůstane.Nikdy bych nevěřila,že v lidech chybí nejen ta láska,ale hlavně zoodpovědnost za své potomky.Prostě ani nepříjdou,čekají až to druzí vyřeší a zavalají jim.

Pokud to příjde někomu proti přírodě,tak je to špatný argument.Umíme léčit spoustu nemocí,provádět umělé oplodnění atd.to není proti přírodě?když umíme pomoci neplodné ženě/muži aby měli dítě,proč někomu vadí sexuální orientace člověka?Nechápu-nepochopím tuhle netoleraci...a to je rok roce 2016*bzum*.


doplněno 07.07.16 13:59:

co k tomu říct*nevi*třeba Vás tady taky někdo přirovná ke koze či jinému tvoru.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.07.16 13:51

Co třeba láska ke zvířeti... tu tolerovat budeme?Vždyť někteří exoti mají právo na lásku třeba ke koze nebo psovi a k tomu budou chtít i svatbu nebo registrované partnerství.*bzum*...a pakliže ano.Budou mít také právo na dítě?Vždyť to by bylo lepší než být v ústavu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 14:05

Já nikoho nepřirovnávám.Skutečně jsem myslel zvířata jako taková.Někoho to může za čas napadnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: met
Datum: 15.07.16 14:54

Vy jste solidní blázen nebo solidně hloupý člověk. Nic víc netřeba psát. Use brain, please. Zamyslete se proboha.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: lego®
Datum: 07.07.16 22:49
avatar

? I oni mají právo mít potomka.?

I kdyz si ho sami nevyrobi?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.16 06:53
avatar

lego-příjde mi to jako zbytečná debata,pokud má někdo názor jako vy,pokud tedy reagujete na mě.Pokud na angel,tak se omlouvámale ráda to napíšu... řekněte někomu z okolí,kdo podstoupil několik umělých oplodnění,že nemá právo mít dítě,"že si jej nevyrobil"!také bezdětným párům,které si neumí"vyrobit"potomka,zakážeme adopci,pěstounství?A nebojte gayové jsou také plodní,vyrobit jej umí,jen nechtějí žít s opačným pohlavím.Rodina a výchova dítěte přece není o sexu,není to o tom s kým kdo spí...nebo u vás v rodině při výchově dětí hraje sex tak důležitou roli?U nás jsou důležité fartory dát dětem lásku,vychování,zaopatřit je a celkovou pohodu,sex do toho netaháme a i kdyby jeden z nás měl nějakou sexuální"odchylku"tak se na dětech nijak neprojeví.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.07.16 12:36

Lucie *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 30.06.16 08:45

A proč se to ženám líbí tak, že to chtějí pořád?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laurak
Datum: 06.07.16 16:04
Měla jsem partnera se kterým jsem to dělala skoro vždycky jen takhle. Pak zase jiného, který o to nestál. Je to individuální, ale tvrdit, že je cokoliv v sexu mezi dvěma lidmi odporné je hodně předpotopní. Ať si každý dělá co je mu příjemné, ať už je to cokoliv. Pokud s tím samozřejmě souhlasí obě strany. A za mě osobně to je moc fajn.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 12:28
avatar

Taky bych to nebrala , ze vseobecne je to hnus, ze proc se to chlapum tak libi.. Je to nesmysl.. Osobne jsem mela pred manzelem vic vztahu a jsou chlapi, kterym se to libi a zase jinym, kteri ani nahodou, takze bych to opravdu nebrala podle chlapa, nebo zeny, ale podle cloveka a kazdej jsme jinej a ve vsem a to i v sexu..:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 07.07.16 12:37

Nemůžeš házet všechny muže do jednoho pytle,jsou muži kterým se to líbí,a jsou i ženy kterým se to líbí. Mě konkrétně teda ani omylem,stejně jako vám mi to přijde odporné,nikdy jsem to nezkusil a ani zkoušet nechci

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dsa
Datum: 07.07.16 20:53

proč myslíte?Že zrovna narazíte na nějakého exota,ještě neznamená,že to dělají takhle všichni.*smich*Většinou platí,čím menší IQ,tím větší análista.Já např ze svého okolí neznám žádného

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.16 02:43
avatar

zajimavy nazor *smich* ja mam divci zadecek velmi rad a presto mam velmi vysoke nejen testy potvrzene IQ

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 20:59
avatar

Neřekl bych že pouze muže a všechny.Jinak zastávám názor, že pokud je souhra a přístup obou, není důvod nevyzkoušet všelicos.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 07.07.16 21:49

Zdravím, jsem muž a jsem zásadně proti, je to hnus. Vždyť ani zvířata to takto nedělají, tak proč by to měli dělat lidé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 07.07.16 22:57
Já se vám nedivím, že jako muž jste zásadně proti. Představuju si vás jako někoho, kdo se nikdy neotáčí k nikomu zády ve společné pánské sprše, půlky stažené, aby ho nikdo nezmermomocnil.
Ale s těmi zvířaty se šeredně pletete. Lvi, tučňáci, žirafy a mnoho jiných provozují homosexuální styk. Dovedete si představit dva samce slona? To je hukot.
Jinak poukazovat na to, že něco zvířata nedělají, je směšné samo o sobě. Namátkou jsem neviděl zvíře řídit auto, číst si, jíst ohřáté jídlo, chodit oblečený. Taky to neděláte? No vlastně s tím čtením jsem se asi trefil.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.16 22:58

Ahoj Zvědavko.

Hm, tak tu zase máme jedno dost výživné téma.Z vyjádření mnohých k věci, je zřejmé, že to někteří lidé nemusí a dokonce se jim to hnusí a jiným prostě ne. Jsem si všimnul. že v amatérském hambačení se to zásuny do prdelek taky dost hemží a mnohým slečnám se to zrovna moc nelíbí. Ale prostě drží. Proč, tak to už je na nich, jak se s tím vyrovnají. Kdo tuhle praktiku nechce dělat, tak ji prostě nedělá. Kdo ano, tak asi ví co to může obnášet do budoucna. A nebo taky ne a pak bude třeba nemile překvapená. Většinou jde asi o dámy. Probralo se tady toho na tohle téma dost, ale nikdo ze starších nebo tuhle praktiku déle používající zde nepopsal, co to dělá se zadržováním stolice v pozdějším věku. Extrémní použivatelky zřejmě mohou mít potíže se ztrácením kaštanů. Může to znít směšně, ale co pak s tím? Plína to vyřeší?

Osobně? Dali jsme s kámošem před časem řeč, že se poněkud děsím okamžiku, že to po mě třeba nějaká dáma bude chtít. Co by jako dělal on. A on že to prej má za sebou. Jeho milenka byla ovšem na věc připravená. Vyprázdněná, vypláchnutá. Prostě vykonané postupy, které v hambatých filmech jakékoliv provenience nejsou v natočených záběrech. On tedy do toho šel a říkal, že to šlo. A bez problémů. Prý nesmrděl a ani netahal malé kaštánky ven za bambulí.

No, a já to mám tak nějak pořád stejně. Zatím jsem měl na tuhle praktiku asi štěstí. Nebo ne?

Teplí lidé mi nevadí. Jen mi je nějak proti srsti hrubé pojmenování LEZBY. Lezbičky jsou o dost přijatelnější.


doplněno 12.07.16 23:17:

Jsem čekal, že se někdo chytne příležitosti. Ještě jsi Balcerko mohla napsat, když už, které provedení názvu, je ti lepší slyšet?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.07.16 00:56

Tak takhle jsem se už dlouho nezasmál.Tato problematika mě nijak netrápí,ale ten Váš komentář o kaštáncích nemá chybu.*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 11.07.16 12:22

Lesby - Lesbičky, podle řeckého ostrova Lesbos. S tím Z je to fakt škaredější

Ohodnoceno: 0x
 
Od: m123
Datum: 08.07.16 02:04

Vždycky, když někde vidím podobné téma, tak si vzpomenu na to, že " prdel není na hraní, ale na sraní " :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa44
Datum: 12.07.16 22:52

co k nám všechno z tý Emeriky nepřijde, že? vážená tazatelko, teplejch je 3% a bi k tomu ještě pár dalších procent.

jedná se o perverzi, která se fakt líbí jen velmi malý mužský menšině. tím, že to je furt v pornu to jen vypadá jako že se to "chlapům líbí", kdyby to u nás na vojně někdo měl jako přání (anál s ženskou), tak by dostal pěkně do huby, a platil by trvale za teplýho *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.