První sex katastrofa

Od: Datum: 27.06.16 17:22 odpovědí: 13 změna: 01.07.16 00:08

Dobrý den,
je mi 17 let a min. týden jsem měl poprvé sex. Bylo to s kamarádkou, není to vztah. Chci poprosit o radu, protože (jak se říká) poprvé to stálo za nic. Nedokázal jsem se udělat, milovali jsme se asi 15 minut a dalších 10 minut jsem jí dělal rukou (úspěšně), jen já jsem se neudělal (hlavně, že alespoň ona si to užila..) . Omezil jsem masturbaci, ale trochu se bojím, že i v dalším "pokusu" selžu. Nemáte nějaké "tipy" (to zní divně :D), jak na "to"? Třeba mi přijde, že misionář je strašně fyzicky náročnej a po těch 10 minutách už kluka musí bolet úplně všechno. Do toho taky občas "vyklouznul" prostě.. nic moc :/
Jsem z toho docela nervózní, budu rád za každou pomoc, aby to bylo jen lepší a lepší :)
Díky,
Petr


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.16 17:42
avatar

Hm, všechno chce cvik. I zavázání tkaničky u bot jste se musel naučit. No a ani v sexuální oblasti nikdo učený z nebe nespadl a je třeba vše trénovat. Nic si z toho "neúspěchu" nedělejte, každý nějak začínal a každý se svému začátku s odstupem let už jen směje. ;)

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.06.16 19:16
avatar

To se stává v každém věku.Opravdu ,ať měli partneři více či méně roků,s tím se potýkal každý,takže buď v kliduPotom jsem viděla chybu v sobě,ale prostě poprvé není jen první sex,ale i poprvé s novou partnerkou.Takže nejlepší rada bude najít si partnerku a milovat jí.Nejen si najít partnerku na sex(kamarádku,jak píšeš)Najdi si vztah a holku se kterou budeš sdílet city,budeš se s ní cítit dobře,uvolněně a nepůjde jen o sex.


doplněno 27.06.16 19:22:

Jsou lidé co berou sex asi jako sport a myslí,že tréninkem se vše zlepší,ale podle mě sex je i o pocitech,studu,nervozitě,lásce.Takže záleží jaký si typ,buď budeš trénovat a uděláš se vždy a všude nebo si najdi stálý vztah,kde se budeš cítit dobře,příjemně a budeš na svou partnerku zvyklý.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 27.06.16 19:35
avatar

Dobrý den, z Vašeho popisu to na velkou katastrofu ani nevypadá. Odpracoval jste si své a partnerka byla (u)spokojená. Nesmíte to brát jako nesplnění plánu či socialistického závazku.Takže, já to na první sex hodnotím spíše kladně - katastrofa bude až ten sex poslední (a mezitím Vás v životě čeká i občasné přemlouvání penisu, aby spolupracoval). Zdravím!


doplněno 28.06.16 08:50:

figurek - také jsem to hodnotil, jako dobrý začátek - mohlo to být mnohem horší .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.16 21:11
avatar

chce to klid napoprvý to prostě neni takový jak vídáš v pornu

chce to tréning ten dělá mistra

do svýho uspokojení musíš taky zapojit partnerku a sdělit jí co se ti líbý

uspokojit partnerku nesmíš brát jako socialistický závazek ;)

v sexu hledej radost a nééé dřinu *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 27.06.16 21:11

Určitě to není tragedie. Každý zažil nějaké to zklamání nebo trapas v posteli. Dobré je, když to vezme ten druhý s pochopením. Někdy se i humor hodí. Odlehčí situaci. Jestli to u Vás takhle nebylo právě proto, že to není vztah, že tam není to zamilování, láska, ale že to bylo s kamarádkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.16 22:44
avatar

Čím víc se budeš soustředit na výsledek a méně na vlastní pocity, tím to půjde hůř. Přestaň se tak upínat k dobrému výsledku a víc se uvolni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 06:31
avatar

Všichni už všechno napsali, prostě to nehrotit, ono je to postupně srovná. Na jednom nepovedeném zaskotačení přece neleží svět.

Co bych ale chtěla dodat: k dívce jsi asi nic moc necítil, spíš jsi to jenom chtěl zkusit. Není to Tvá dívka, Tvá láska, ale jenom ochotná kamarádka. A to je ta chyba. Pokud někoho opravdu miluji, hraje tam roli i psychika, city. Snažil by ses určitě daleko víc, třeba jen i podvědomě. Prostě - mám ji rád, chci se jí odevzdat co nejlépe.

Takhle s kamarádkou to až tak nehrálo roli no a podle toho to dopadlo.

Vím, jsi mladý, pooznáváš ženy, svět, chceš to vyzkoušet, ale věř mi, že tohle počíníní má s láskou společného daleko víc, než si myslíš. Jaga.

Anebo mám nějaké zastaralé názory. Ale za našeho mládí toto vždycky souviselo s láskou, nikoliv potkat kamaráda - a hop! Takže problém může být i v tomto.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.06.16 08:48
avatar

Říkáš katastrofa? Ba naopak. Hned napoprvé se ti povedlo patnáct minut a partnerku jsi uspokojil. Tomu já říkám úspěch.

Já bych mohl vykládat něco o katastrofách. Poprvé se to nepovedlo vůbec, podruhé zas nic. Potřetí se to zas nepovedlo, protože už jsem byl celý rozklepaný že se to zas nepovede a tak to šlo dál. Trefil jsem se asi tak na šestý pokus.

Navíc moje tehdejší láska byla taky úplně nezkušená, jen ležela a čekala co bude. Ještě nevěděla, že klukovi je v takové chvíli potřeba pomoci. Holky, tahle věta platí pro vás. Dobře si zapamatujte, co jsem právě napsal.

No a když už chceš nějakou pomocnou radu, pak radím : Zachovej klid. Podruhé to bude lepší, potřetí ještě lepší a pak už si na sex zvykneš a půjde ti tak nějak sám od sebe.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.16 09:06

Já jako starší kus vůbec nedokážu pochopit první sex jen s tzv. kamarádkou! Prostě to, že sex je pro dnešní generaci jen jakési cvičení s kýmkoliv, absolutně nechápu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.16 11:59
avatar

dajka-taky to nechápu.Někdo jde s kámoškou na ryby,jiný do kina,na brusle,na plovárnu a někdo na sex*nevi*Zajímalo by mě jestli to tak berou i ty holky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 13:48

dajka. Jsem teda taky starší kus ;) a naopak pamatuji, že hodně moc kluků přišlo o panictví s "kamarádkou"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 28.06.16 13:56

Pokud ti dobře stojí tak to máš právě docela dar že se rychle neuděláš. Já jsem měl ze začátku problémy že to právě trvalo moc krátce,třeba jenom minutu nebo dvě a pak už jsem to prostě nevydržel a udělal se,až časem jsem se naučil jak to oddálit že z toho má hodně i manželka a užijeme si to oba. Nemusíš jenom misionáře,je plno poloh,daleko pohodlnějších který můžeš dělat daleko déle,můžeš zkusit ze zadu nebo jezdeckou(partnerka nahoře) a je jich samozřejmě ještě daleko víc

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.16 00:08
avatar
Je pravda, že až s holkou (se kterou jsem do teď), to bylo něco pořádnýho. Kamarádky dobrý, ale láska je fakt čaroděj. Sex s někým koho miluju a koho ne se fakt nedá srovnat!
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.