Osobní zkušenost s kořenem pampelišky

Od: Datum: 26.06.16 12:50 odpovědí: 3 změna: 26.06.16 17:11

Přátelé a všichni, dobrý den.
Má někdo tady osobní zkušenost nebo někoho blízkého a ví, že se vyléčil - odstranily se nádory rakoviny v břiše pitím čaje z pampeliškového kořene, popř, jiným produktem. Mám na mysli úplné vyléčení nebo aspon zastavení bujení na dlouhou dobu a návrat do života.
Vložím jeden příklad, co jsem našla na netu, ale další doporučení na odkazy prosím nepište, přečetla .jsem toho mraky, potřebuji osobní zkušenost.
Prosím za radu a děkuji.

výpis z článku:
Přestože se další výzkum nachází zatím jen v úvodních fázích, můžeme zmínit jeden názorný příklad z praxe: 72-letý John DiCarlo už nepochybuje o zázračných účincích pampeliškového čaje. Tento starý pán podstoupil tradiční agresivní léčbu a po třech letech strádání byl nakonec lékařským týmem poslán domů, aby mohl svůj krátký zbytek života strávit se svou rodinou. Naštěstí pro něj mu někdo z kliniky poradil, aby doma vyzkoušel ještě léčbu čajem z pampelišky. V průběhu pouhých čtyř měsíců u něj příznaky nemoci vymizely a od té doby tento stav vydržel.

tady ještě odkaz na celý článek

...pampeliška má nečekané léčivé účinky - zastavuje růst rakovinných buněk :: Úspěšná léčba

USPESNA-LECBA.CZ


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 26.06.16 14:06
avatar

Sonya, tak toto téma mne moc zajímá, protože manžel moc chce, abych mu vyrýpla kořeny pampeliše, usušila, rozemlela a delala mu čaj.,

KOUKala jsem, že se to prodává v lékárnách v kapslích, ale jsou u toho takové kontraindikace, kterým nerozumíme, týká se to žlučovodů - takže asi budu rýpat. Na jaře byly kořínky jak nitky, nyní zatím v okolí žádn=é nerostou, snad začnou.

Taky aby to nebylo u silnice. Hmmm, to co píšete, možná už jsem neco podobného četla, bude to důvod, pro to manžel chce, zřejmq jako prevenci nečeho zhoubného. Zatím tedy zkušenosti nemáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.16 17:07

no tak to jsme na tom stejně...ale klidně kupte čaj v lékárně, nemuselo by se vám podařit kořeny dobře očistit a zpracovat.

Od: balzerka
Datum: 26.06.16 17:11

Pampliška je skvělá na játra, žlučník a trávení vůbec. Ale že by likvidovala nádory, to jsem nikde nečetla. Snad jen jako podpůrná kúra. Nejvíce léčivých látek je v kořeni zjara, ještě než pokvete.Když už kvete, tak se na vylepšení trávení doporučuje schroupat několik stvolů denně. Na co je také dobrá , jsou ekzémy. Možná si některá z Vás všimla, že jí zmizela vyrážka na rukou, když zpracovávala /ždímala/ pampelišky při výrobě pampeliškového medu. Překvapivě je výborný a není hořký salát z mladých listů pampelišek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.