Jak získat její lásku zpět

Od: Datum: 25.06.16 11:37 odpovědí: 11 změna: 27.06.16 23:02
Dobrý den,
Cca před 4 měsíci jsem se rozešel s přítelkyní se kterou jsme byl 4 roky. Ze začátku byl náš vztah v pořádku a to i přestože jsme se vydali jen 3 dny v týdnu jelikož studovala VŠ. Postupem času, ale i čas pro nás dva ubýval jelikož pokaždé měla jinak rozvrh a nám to příliš nehrálo do karet, ale i přes to jsem s ní trávil každou chvíli hrozně rád a snažil se to co nejvíce využít. Každé drobné hádky jsme ustali, ale rok z5 se to celé začalo hroutit. Jelikož neměla tolik času, tak jsem si občas psal i s nějakou kamarádkou a občas jsem utrousil i flirtovni poznámku, ale nikdy mezi námi nic nebylo. Přítelkyni jsem nikdy netajil, že mi někdo píše, ale totéž se nedá říct o ní. Občas mi někdo z jejich kamarádů nesedl nebo způsob jeho komunikace a bylo mi to nepříjemné, aby se s takovým člověkem bavila a místo aby jednoho ze sta ignorovala raději mi o tom lhala. Nikdy jsem se po jejich chatech nepidil, ale někdy když mi něco ukazovala, tak jsem zahlédl nějakou ti zprávu a hned byl oheň na střeše. Ona proti tomu, že já se s někým bavím nic nemala, ale až do doby než si některé konverzace přečetla jelikož si nechávám Fb většinou zapnutý s důvěrou, že i když může tak se mi tam hrabat nebude, což se nestalo a přečetla si to. Od té doby jsem raději utnul kontakt, aby neměla důvod být na mě naštvaná a nebylo ji to nepříjemné.. Toto jsme nějak přešli, ale nastal další problém. Jelikož jsme se viděli tak málo snažil jsem se jí často něčím překvapit. Jelikož se jednalo o překvapení tal jsem ní pouze naznačil že něco pro ni mám, ale bohužel hodně krát mi plány zkřížila její mamka. Po xtem odmítnutí a zrušení kvůli ní mě přestalo bavit cokoliv dělat a byl jsem i znechucem ,když mě sama požádala, protože zklamání s každého zrušeného překvapení mě mrzel. Nakonec tohle vše vyvrcholilo v velkou hádku jelikož jsem řekl na plnou hubu co si o jeji rodině myslím nebo spíš o její mamce a babičce, které vydala nejvíce. Maminka i přes to že má partnera se kterým má dítě (9let), tak stále střídala další milence a občas do toho zatáhla přítelkyni, aby ji kryla. Babička se mnou nesouhlasila ,protože pro svoji vnučku chtěla nejlépe staršího s VŠ a už finančně zajisteneho partnera, proto predemnou naschvál dělala nemistne poznámky o klucích, kteří by se k ní hodili lépe nebo shazovala moje vzdělání (v té době jsem byl na učňáku, později nástavba, kterou jsem dokončil, ale už po rozchodu).
Po této hádce jsme se hádali častěji. Bylo před prázdninami a o prázdninách jeli s mamkou a bratrem na dovolenou kde se jí zalíbil kluk, který tam byl také na dovolené. Podle jejich slov "líbilo se mi jak byl ke mě milí a pozorný" s ním nakonec trávila 3 dny dovolené. I když na sex nedošlo pouze se líbali mě to hodně ranilo. Po návratu z dovolené jsme poznal že se něco děje a hledal odpovědi. Nakonec jsem si z jejího profilu s tím klukem psal, abych zjistil pravdu. Po tomhle všem přisla další velká hádka. Vše jsem ji více méně odpustil, ale pořád mě to trápilo. Po několika měsících po tomto incidentu opět nastoupila do školy. V té době mě stalo vsechno hrozně štvalo, ale nemohl jsem s tím nic udělat. Útěchu jsem našel u jedné kamarádky, které jsem ale řekl že jsme se po tom rozešli. Začali jsme se víc bavit a nakonec to dospělo k tomu že jsme se 3 měsíce scházeli a já měl dvě holky najednou, ani jedna k té druhé nevěděla. Časem jsem pochopil co se na té dovolené stalo, protože jsem totéž cítil k té kamarádce byla na me milá, když mi bylo nejhůř, ale to bylo vše žádné city v tom nebyli a tak jsem to ukončil a opět se soustředil pouze na přítelkyni, protože mi došlo jak moc mi na ní záleží a že o ní nechci přijít. Před 4 měsíci nastala další velká hádka a tentokrát jsem si už chování její rodiny líbit nenechal a vyjádřil jsem pořádně své pocity jak moc je nesnáším a byl bych radši kdybych je nemusel ani vidět. Po tomhle všem jsme se definitivně rozešli. Po chvíli se dozvěděla i o te kamarádce, takže jsme se pohádali ještě kvůli tomu už po rozchodu. Ona si na chvilku našla i jiného, ale nechal ji. Hrozně moc bych rád všechno vrátil zpátky. Vím že zpátky to nevrátím, pořád bude mezi námi co se stalo. Za svoje chování jsem se řádně omlvuil chvilku po tom co jsem se z rozchodu probral a to i osobám, kterých se to týkalo.
Začala mi hrozně chybět a chtěl bych ji zpátky, ale vůbec nevím jak na to nechci se před ní ponizovat a být za chudáka, ale ani nechci o ní přijít. Už kdyz jsem nechal kamarádku jsem si uvědomil jak to k ní cítím a začal na všem pracovat, ale pak jsem si otevřel pusu a byl konec.
Teď se občas vidíme a je to hrozně hezký, ale jelikož doma nechce říct že jde za mnou nebo že je se mnou vidíme se jen občas a to jen protože ji někam pozvu. Nebavíme se o minulosti, povídáme si jako dřív když jsme spolu byli a někdy je i ráda že šla, ale když naznačím, že bych chtěl abychom se k sobě vrátili, tak řekne že už mě nechce a ani nevidí důvod proč si se mnou měla být, že už ji nic nového nemůžu nabídnout.
Prosím poraďte co dělat? A nechci slyšet že už to nepůjde, vždycky je nějaká možnost a myslím si, že když další šanci může dostat i někdo kdo ji stejně zahodí tak proč bych nemohl i já, když bych ji patřičně využil a už si ji nechal utéct a už vůbec ne kvůli její mamce nebo babicce které mj jsou úplně ukradené.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.16 12:08

Ale ne, už ne. Už jste loudil. Ne, nejde to. Vždyť jste se pořád hádali, její rodina Vám nesedla a ani Vy jste nebyl pro ně partie.

Pořád byste se hádali, rozcházeli, hledali nové vztahy, nějakou náhradu.

Musíte překonat touhu, ale chce to čas. Nemůžete se rozejít a hned hledat novou lásku. Musíte se dát pauzu, třeba půl roku, protože jinak potom stále hledáte tuto první dívku.

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Vy už jste do ní zkoušeli nastoupit vícekrát a výsledek? Itálie.

Vaše bývalá má pravdu, už ji ničím nepřekvapíte, opakujete se Vy i Váš vztah. Celkem vzato je rozumější víc než Vy, má intuici. Bude hledat dál, bude hledat nového mladíka, se kterým ji bude dobře, se kterým založí rodinu a který mezi ně zapadne.

Nekoukejte na vzdělání o tom to zcela není.

Každý člověk si musí projít nějakými vztahy, nějakými láskami. To je výběr, aniž si ho uvědomujeme.

Utněte ten vztah zcela, žádné sedánky a probírání co bylo, co by mohlo být.

Kromě toho, já tu rodinu nevidím jako normální, ale velice volnou ve vztazích. Můžeme se domýšlet, že jaká matka, taká Katka, to by ukázal čas. A byla by to itálie, nestabilita celý život, možná byste ani nevěděl, jestli případný potomek je vůbec z Vašeho hnízda.

Myslím, že podobných názorů, nepokračovat, nestíhat, nepřemlouvat, dostanete více. Je to ze života, věřte nám. Jestliže se hádáte do morku kostí už teď, tak to bude pořád a to není dobrý základ na normální a kvalitní vztah.

Problémy s narůstající nespokojeností postupně gradují a budete zase tam, odkud nyní hledáte východisko.

Ohodnoceno: 0x

Od: karelll
Datum: 25.06.16 12:27
My se ale až zas tak často nehadali.. Myslím si že když už jsme se hádali tak to byly pouze tyto dvě nebo tři opravdu velké hádky. S tím to přirovnáním "jaká matka, taká Katka" jsem taky hodně narazil.. Všechno bylo v pořádku než si její mamka uvědomila že vůbec nějakoi dceru má.. Předtim se nevydali.. Většinou byla se mnou. To až cca po dvou letech vztahu spolu začali víc trávit čas.
Já vím jsem nepoužitelný, ale chtěl bych to ještě jednou zkusit, stále mám co nabídnout. Pokaždé když se vidíme jsem schopen udělat gesta kterým jí
doplněno 25.06.16 12:33: Vykouzlim úsměv na tváři a je to ten úsměv, že je ráda..
Datum: 25.06.16 19:29

Myslím si, že se k sobě nehodíte. Není možné trvale být s člověkem, jehož rodinu nesnášíš, vztahu si ani jeden z vás neváží. To, že Ty máš - jak píšeš - stále co nabídnout, neznamená vůbec nic. Musíte se chtít navzájem, a to z vašeho vztahu necítím.

Od: karelll
Datum: 25.06.16 12:35
Už jsme zvažoval i tuto knihu, ale nevím co si k tom myslet... http://jakziskatzpetexpartnera.cz
Datum: 25.06.16 20:05

A proč tuto knihu? To je jenom prodejný brak a je určen pro ženy! Doufám, jenom co jsem nahlédla, tomu nemůžete přece věřit.

Od: maky®
Datum: 25.06.16 12:53

jasně, že nechcete slyšet, že to nepůjde...všechno jde, jasně...

jestli chcete získat její lásku zpět, zbývá jediná věc, použít tzv. "černou magii"...t.j. přinutit nekoho k něčemu bez jeho vědomí,bez jeho souhlasu, to jest zásah do svobodné vůle druhého člověka.

Nebt na lásku jsou vždy potřeba dva...

Když použijete onu zmnovanou "černou magii"...ale nebude to zadarmo...potrestám určitě budete, přijde odplata za zásah do svobodné vůle druhého člověka, takže si to dobře rozmislete, ale opravdu hodně dobře. Když tedy touto cestou dosáhnete svého...stejně to nebude takové, jak jste chtěl, budete to mít, ale štastný z toho nebudete.

Datum: 25.06.16 23:19

vetsinou nijak ;) a tim min, cim vic se budete snazit... tak to je a vzdy bylo :)

Datum: 25.06.16 23:52

Dobrý den. Ona sama Vám žádnou šanci dát už nechce. Řekla Vám, že s Vámi být nechce, že k tomu už nemá žádný důvod. Tak jste přímo od ní slyšel to, co jste nechtěl slyšet od nás. Čemu jste na tom nerozuměl, že nedokážete respektovat fakt, že ona Vám žádnou šanci již dávat nechce? Jedna věc je ta, co chcete Vy, druhá to, co chce ona. A ona Vám to řekla dost jasně! Tak Vám nezbyde nic jiného, než si najít jinou a tuto nechat žít si svým vlastním životem. Bez Vás! Je to její rozhodnutí, tak se s tím smiřte a nechte ji žít.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.06.16 07:13

Pokud se koná svatba, novomanželé přijmou za své i příbuzné nového partnera. Vy nemáte rád její matku ani její babičku. Byly by s tím těžkosti, kam by to nakonec vedlo? Neberete si jen ji, není oboustranný sirotek, ale i její rodinu. A když je nemáte rád už teď, myslím, že by to neklapalo potom tím víc.

Navíc - dívka studuje VŠ. Vy byste si asi rozumněl spíš s někým méně inteligentním. Když místo "vídali se" několikrát píšete "vydali se", či "kluk byk k ní milí", to není pro Vás právě dobrá vizitka.

Poohlédněte se někde jinde. Nová dívka nebude mít třeba příbuzenstvo, které Vám nesedí, budete si třeba rozumově i názorově blíž, prostě - půjde to. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. A jen málokdo si vzal svou opravdu první lásku. Musí se umět hledat, třeba i slevovat ze svých požadavků, dělat určité kompromisy. I o tom je láska.

Hodně štěstí - Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Od: karellll
Datum: 27.06.16 23:02
Myslím, že u ní jsem že svých nároků slevil. To co mi u jiných vadilo a štvalo se mi u ní líbilo. A nikdy jsem ji nebral jako kus něčeho a nevybíral si jen to co se mi u ní líbilo. Vždycky jsem ji bral i s chybami, protože jsou její součástí stejně jako rodina.

Od: jenda2
Datum: 27.06.16 12:15

Nejde to a i když se k sobě vrátíte, při takových problémech to prostě bude stát za prd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.