Kde najít lásku svého života?

Od: Datum: 22.06.16 20:41 odpovědí: 7 změna: 24.06.16 01:08
Dobrý den,příští rok mi bude 30 let a stále jsem nenašel lásku.Bojím se,že zůstanu sám.Kde je nejlepší se dneska seznámit?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jandule
Datum: 22.06.16 20:43

tak to je těžké... co takhle seznamovací dovolená?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.06.16 22:59
avatar

To kdyby někdo věděl! Může být všude a nikde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.16 07:00
avatar

Lásku života? Tohle nikdy nebylo a nikdy nebude! Lásek je několik a všechny má člověk přivítat a být osudu vděčný. Osudové lásky jsou pouze v knihách a na jevištích. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 01:08
avatar

Babkazov -To nesouhlasím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 23.06.16 07:17
avatar

Láska se nehledá, čím více ji budete hledat, tím víc se vám vyhýbá. Zkuste na chvíli přestat hledat a myšlenky upněte jinam.,,,,,pak ji potkáte, to vám opravdu moc přeju *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.16 07:27
avatar

Lásku, kdy do Vás udeří hrom, nemusíte vůbec potkat. Ale ano, někde existuje. Jak ji najít je strašně velká náhoda, která bohužel nemusí vyjít.

Ve svých 30 letech na to běžte již s rozumem.

Bavte se s různými dívkami, ženami. Sbírejte zkušenosti. A vybírejte tu, která bude chtít i Vás, budete mít společné /alespoň trochu/ zájmy, stravování, náhledy na svět, tu se kterou Vám bude příjemně, bude milá, pro legraci. Jak se říkávávalo má všech pět P.

Ohromující láska pomine, a obyčejný, všední život je běh na dlouhou trať. Snad najdete toho normálního parťáka pro život. Plno je jich zadaných, a některé mají i již rodinu, ale některé jsou vlivem špatného rozhodnutí samy.

Až časem poznáte, jak je důležité mít vedle sebe člověka, na kterého se můžete plně spolehnout. Prožít svůj život v klidu, bezpečí, ve zdraví, s důvěrou a na konec budete i tomu druhému vděčný, že jste se zpívali ...ať na trati se neztratí...

Uvědomte si, kolik miliónů je sňatků. Opravdu si myslíte, že každý a každá k sobě zahořeli tou jedinou, nehynoucí láskou? Nějaké okouzlení tam jistě bude, příroda to tak nastavila, že sexualita je nejsilnější v mládí. Takže to vemte pragmaticky a nečekejte až udeří hrom. Také se může stát, že ji potkáte až ve 40-50, ale Vámi vyvolená bude již zadaná a mít rodinu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: balzerka
Datum: 23.06.16 23:34

Přečtěte si odpovědi na dotaz:" Je mi smutno " v této rubrice. Je kousek nad Vaším dotazem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.