Chtěla bych najít otce - poradíte?

Od: Datum: 21.06.16 22:44 odpovědí: 3 změna: 22.06.16 08:22

Dobrý večer,četla jsem tu příspěvek o hledání otce,který byl úspěšný.Nedávno mi zemřela maminka a já bych se ráda spojila s otcem kterého jsem viděla naposledy v r.1992.Jmenuje se Stanislav Mráček nar.14.6.1946 v Horní Stropnici,Ženatý s Jarmilou Mráčkovou bytem Praha 7,poslední známé bydliště Děpoltovice okr.Karlovy Vary.Jen bych mu chtěla oznámit maminčinu smrt a že má vnuka.Předem děkuji za pomoc

,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: balzerka
Datum: 21.06.16 23:25

Zkuste hledat podle přímení na facebooku. Existuje portál Chybíš mi. Zadejte hledat. Nabídne Vám to hledání podle tel. seznamu, Spolužáků /myslím jeho dětí/, OSVČ.. Stačí příjmení ,v mužské i ženské verzi, a podle bydliště, která u toho vyskočí. Klidně bych na tu adresu Děpoltovice poslala oznámení. U Vaší zpáteč.adresy napište i svůj telefon.Já bych napsala i mailem dotaz na Obec.úřad do Děpoltovic, kam máte zaslat parté, že máte starou adresu a jestli platí..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.16 23:38
Mám známého přímo v Děpoltovicích, tak mu napíšu, jestli ho náhodou nezná. Třeba to pomůže.
Ohodnoceno: 2x

Od: maky®
Datum: 22.06.16 08:22

Možná by pomohla "Pošta pro tebe " , zkusit to můžete.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.