Poplatek za tv a radio

Od: Datum: 19.06.16 18:11 odpovědí: 3 změna: 19.06.16 19:50
Zdravim. Musim platit tento poplatek, jestlize jsem bezdomovec a mam TP na urade?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.16 18:23
avatar

Jak vidím, máte přístup na internet tedy i na vysílání... takže platit ano...ale je to zase provokace nějakého šprýmaře..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.06.16 19:39
avatar

Protože pracuji v institutu, kde je přehled o některých bezdomovcích, jak to nazýváte, tak je nutno definovat co je "bezdomovec".

V podstatě je u nás X doktorů, kteří mají 2 domy, x milionů na ůčtě a mají TP jako vy na úřadě. A já za pár let budu chtít bydlet na chatě, která nesplňuje podmínky pro TP? Takže také budu mít mít TP na úřadě. Pokud tohle definujete pojměm bezdomovec, tak ANO musíte platit za rádio a TV.

Na pojem bezdomovec je několik definicí, takže nelze jasně odpovědět ( To jen tak pro zajímavost).

Pokud půjdete do detailu, tak pokud máte mobil s příjmem rádia, tak i kdybyste byl totální bezdomovec, tak v podstatě musíte. Pokud máte chytrý mobil, tak i TV. Ale zase existuje X způsobů jak tuto povinost obejít a neplatit ( legálních způsobů )

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jofa®
Datum: 19.06.16 19:50

Povinost platit poplatky za rádio a tv není o bezdomovectví. Je jedno jestli jste miliardář nebo bezdomovec. Poplatky se vztahují na vlastnictví zařízení, umožňující příjem radiového, nebo tv signálu. Jedině, že by se na Vás vztahovalo osvobození od polatků z důvodu nedostatečného přijmu, (definováno v zákoně), myšleno peníze, nebo trpěl praktickou slepotou či hluchotou.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.