Lapacho zkušenosti

Od: Datum: 19.06.16 17:26 odpovědí: 6 změna: 20.06.16 18:48

Dobrý den, chtěla bych se více dozvědět o lapachu, co to vlastně je a kde se dá získat či koupit. Má s ním někdo zkušenost? Nechtěně jsem totiž v autobuse vyslechla hovor dvou žen, které seo lapachu bavily v souvislosti s Parkinsonovou chorobou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: crate*
Datum: 19.06.16 18:02

S nejvetsi pravdepodobnosti jste vyslechla rozhovor o caji lapacho. Jedna se o jeden z mnoha tredu zdrave vyzivy

http://www.celostnimedicina.cz/zazracny-caj-lapacho.htm

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.06.16 22:42

Děkuji za odkaz, přesto bych uvítala, kdyby se ozval ještě někdo, který by měl s tímto "zázrakem" osobní zkušenost.

Datum: 19.06.16 23:20

Objednejte si ho na této adrese, jinak ty čaje, co se různě prodávají je podvod, protože ta pravá účinnost je jen zprostřed stromu a oni berou ořezané jen z vnějšku. www.uncaria.cz

Mám s tím osobní zkušenost, nejprve jsem si koupila čaj za pár korun a nic to nepřinášelo, pak jsem se velmi divila, proč to v Uncarii je o tolik dražší, ale tam je to certifikované z J. Ameriky. Brala jsem to měsíc, pak pauzu měsíc a znova a zlepšilo mi to špatný krevní obraz

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.06.16 23:56

Ajo, moc díky.

Od: susenka
Datum: 20.06.16 13:12

Jsou i tinktury s lapachem,od firmy naděje,jinak červené lapacho je na imunitu,plísně kvasinky,na nádorové věci,astmana alergie,záněty,mononukleozy,na játra a ano také při Parkinsonovy nemoci.Tinktury se podávají dle vaší váhy po kapkách a užívají se myslím 3x deně,ale to se dá pak přečíst na lahvičce.Já mám doma iknížku od paní Jarmily Podhorný,jmenuje se byliny léčí,a tam je celkový popis všech bylin,tinktur atd. Syn bere zase lichořeřišnici a jiné věci a jsme zatím s tím spokojeni.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.06.16 18:48

Dobrý den susenka, moc děkuji za informaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.