Kde sehnat batoh přes jedno rameno?

Od: Datum: 19.06.16 06:33 odpovědí: 11 změna: 24.09.16 13:08

Můžete mi doporučit, kde sehnat batoh přes jedno rameno? Příjde mi, že je vše dostupné spíše přes internet v zahraničí a tady v ČR jsem narazil pouze na batohy, které mají reklamní společnosti - viz. http://shop.dela.cz/index.php?main_page=index&cPath=1_170

Nejde mi o tašku, ale batoh.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.16 09:06
Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.06.16 10:26

Je to sice modní blbina, ale nesymetrická zátěž zad poškozuje páteř. Možná nad tím mávneš rukou, ale bolesti z vyhřezlé plotýnky jsou nepopsatelné. Pak zalituješ.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.06.16 11:07
Na pár lehkých věcí typu svačina, doklady to snad stačí.

Datum: 22.06.16 19:28

JO to stačí, ale proč? A hlavně - nejde o váhu, ale o dobu jakou to budeš nosit. Roky se nastřádají.

Od: bour
Datum: 19.06.16 23:47

než ho seženeš, můžeš si u obyčejnoého batohu to přebytečné "rameno" odpárat/utrhnout/uříznout

Od: ria®
Datum: 20.06.16 00:01

Od střední jsem jiný batohy nenosila, zbožňovala jsem ten "střih", je to pohodlnější, než se zdá i s těžkými učebnicemi mě nikdy nic nebolelo... :) .. Kupovala jsem různě od značkových drahých ve sportu, po levné u vietnamců, (životnost stejná), ale taky jsem musela projít kde co, než jsem nějaký našla.. :)

Datum: 20.06.16 21:49

A co batohy Deuter? Ty takové přes rameno mají v nabídce.

Datum: 21.06.16 10:44

Před časem jsem měla stejný problém, jen jsem sháněla klasický menší batůžek, na celá záda. Nejsem už nejmladší, páteř má něco za sebou a ten batoh s jednou kšandou se mi zdá pro ni ohromná zátěž.

Ty na jedno rameno, co sháníte, měli u Vietnamců. Do 150 korun. Byly krásné - černé a khaki zelené. Ten se mi líbil moc, pěkně vypracovaný, hodně kapes. Ale nakonec jsem sehnala i já to, co jsem chtěla. Malý batůžek /a dokonce se srdíčky!/ na celá záda.

Určitě seženete taky, Vietnamci mají úplně všechno, i to, co si myslíme, že u nich nenajdeme. *smich* Já bych se jako důchodce asi ani jinde neobešla. Přece nedám tisíce za značku! *bzum*Jaga.

Jenom boty si kupuju opravdu kavlitní. Nohy nosí člověka celý život, tak ať si je nezničí v nějakých šmajdách od Vietnamců.

Ohodnoceno: 1x

Od: batoh
Datum: 24.09.16 12:54

stále jsem nenašel, prosím o nějaké další doporučení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.