Mám mu to napsat?

Od: Datum: 16.06.16 19:09 odpovědí: 5 změna: 16.06.16 20:42

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, odcházím na gympl, a ve třídě se mi líbí jeden kluk, jsem do něj úplně blázen. Ale řekla bych, že on do mě úplně ne, teda je to spíše takovej kamarád... Občas si spolu píšem ale on teď zůstal doma, protože je nemocný, a pak má nějaký soustředění nebo nějaký turnaj a do konce roku už ho neuvidím... no a pak už taky ne... A proto, že jsme jen takový vzdálenější kamarádi, zas tak blízko k sobě nemáme, takže žádné další mimoškolní setkání nepřipadá v úvahu. Chtěla bych se zeptat, jestli si myslíte, že je dobrý nápad mu napsat, že se mi líbil, a že i když vím, že mu to nejspíš došlo, že se mi líbí, ale že jsem mu to prostě musela napsat... Ze začátku bych samožřejmě napsala, že se s ním chci rozloučit, že všichni ze třídy na vysvědčení ve škole budou až na něj, takže se s ním chci rozloučit ( to je samozřejmě pravda). A že mu přeju ať se mu daří... Hodně se bojím, že se mi vysměje a třeba to pošle nebo ukáže svýmu nejlepšímu kámošovi. Nebo rovnou celý třídě... :( Budu ráda za všechny názory i ty negativní ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 16.06.16 19:15
avatar

Dobrý den, nechte to na slučák po 10ti letech - na gymplu bude totiž pravá láska...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.06.16 19:41
avatar

Zdravím. Osobně si myslím, že to dobrý nápad není. Když jste k tomu nenašla odvahu doposud, nedělala bych to. On ten zájem neprojevil, takže bych to nechala tak jak to je a nevnucovala bych se.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 20:29
avatar

Taky si myslím,že raději né,láska musí být na obou stranách a pokud neměl zájem,tak proč to pokoušet.Může být rozumný a potěší ho to,ale stejně víc nebude nebo je to puberťák,ukáže/řekne to všem a taky nic nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 16.06.16 20:38

Že se s ním chceš rozloučit, jako s ostatními kamarády, to ano. Ale psát mu, že se ti líbil, to ho spíš odradí, když sám není do Tebe blázen. Pak byste se někdy potkali a budete se cítit divně. Jelikož on stejné city nesdílí, asi se Ti raději vyhne. Zůstaňte kamarádi. To může třeba jednou přerůst ve vztah. To, že se Ti líbil, to mu třeba řekneš po letech, jak to na srazech bývá.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.16 20:42

Livinko,nemusíte být tak přímočará a psát mu,že se Vám líbí...muži a více i kluci se přímých vyznání spíše leknou.Můžete udělat ale to,že mu napíšete - rozloučení na konci roku a potom to,že ráda chodíte na sport.zápasy /jeho sport neuvádíte/ a kde bude turnaj?Nechtěl by fanynku v hledišti? Máte v té době čas,ve třídě jste se o jeho sportování bavily a tak byste to chtěla vidět.Uvidíte,co bude v odpovědi.Nic neriskujete a v případě,že neprojeví v odpovědi zájem,nebudete v trapné pozici.Můžete připojit i mail -adresu pro pozvání na zápas.Nemusíte se stydět za tento postup,není to nic,co by Vás ponižovalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.