Konec VŠ

Od: Datum: 15.06.16 19:11 odpovědí: 3 změna: 16.06.16 14:12

Zdravím, chci se zeptat, když nyní skončím na VŠ a nemám podanou žádnou přihlášku na příští rok, kdy se musím přihlásit na pracáku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.06.16 19:42
avatar

Dobrý den, Vy nemáte povinnost hlásit se na Ú.P. - najdete si práci sám. Pokud to chcete nechat na Ú.P., tak to udělejte hned (po skončení VŠ), protože bude větší šance, než až po prázdninách. Ovšem, jinak si myslím, že student má právo na prázdniny, tak by mělo stačit září. Počkejte si na radu přesnější. Zdravím!

P.S. Pokud nebudete studovat či pracovat, tak Vám vzniká povinnost platit si ZP.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.16 22:55
avatar

V případě úspěšného ukončení studia na VŠ hradí stát zdravotní pojištění do konce měsíce, v němž bylo studium zakončeno + další měsíc (jen jeden, nikoliv celé prázdniny). Nejde-li o úspěšné dokončení studia, bylo by podle mne dobré se přihlásit hned nebo od začátku následujícího měsíce.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: junkie
Datum: 16.06.16 14:12

jj jednalo by se o neúspěšné ukončení. Jsem ted v prváku a hrozí mi, že nebudu mít minimum kreditů na postup. No v červenci teda se přihlásím, pokud neseženu nic.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.