Co obnáší zkráceně obor pro tuto živnost

Od: Datum: 14.06.16 20:56 odpovědí: 3 změna: 15.06.16 14:21

Dobrý den,

pokud bych si přidal k mé dosavadní živnosti živnost " Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení "

Co bych zjednodušeně mohl provádět za práce? Moc jsem asi tomu neporozumněl.

Děkuji za vysvětlení

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.16 23:11

kdyz jsem si delal ZL ja, tak v tabulce, kde pani asi 15minut hledala, ktery list by vyhovoval (tenkrat stala jedna zivnost 1000 poplatek) byl i lehci popis. Predpokladam do tehle obecne formulace spadne treba klasicky opravar PC a zarizeni, skladac PC, teoreticky i solar slaboproudar, opravar televizi apod

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.06.16 23:57

Hlavně byste si musel udělat elektrikářskou zkoušku - legendární vyhláška 50/1978 úřadu bezpečnosti práce a mohl byste třeba dělat elektrické rozvody v domech.

Datum: 15.06.16 14:21
nevím, asi jsme neporozuměl otázce,ale pokud kliknu na uvedený odkaz, tak tam mám náplň uvedené živnosti na 1/2 stránky. Ale myslím si, že jak píše pletiplot bude na spoustu prací nutné nějaké další oprávnění - např.Provádění revizí a kontrol elektrických spotřebičů a další..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.