Koupani v lete pri menstruaci?

Od: Datum: 14.06.16 17:32 odpovědí: 8 změna: 16.06.16 09:11
Dobry den mohu se koupat s menstruaci kdyz mi mozna vyjde na dobu prazdnin kdy budeme u prehrady? Hrozi nejaka infekce? Vim ze do bazenu s tim nekdo chodi ale ja byzch z toho mela blby pocit ale kdyz to vyjde na dovolenou tak se zas kvuli tomu vubec nekoupat?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.16 17:42

Na jakékoliv koupání ve stojaté vodě, tj. kromě sprchy nebo vany, použij tampóny.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tampon

Ohodnoceno: 0x

Od: jajkaj
Datum: 14.06.16 20:56
Vim ze bych mela pouzit tampon jen mi nejde do hlavy a bojim se ze nasakne tu vodu ve ktere se budu koupat a nezachyti moji krev
Od: paw®
Datum: 15.06.16 06:53
Miliony zen to tak delaji a neni problem. Si to napred ozkousej doma ve vane.

Od: coco
Datum: 15.06.16 10:03

Riziko infekce docela hrozi, lepsi je uzit lek na posunuti mens. V lekarne daji info, zda je to stale jen na predpis gyn.

Od: marketa123
Datum: 15.06.16 10:56

Ahoj, neviděla bych to tak černě s infekcí jako zbytek. Koupala jsem se s tamponem několikrát a infekci jsem nedostala. Navíc existují i speciální tampóny do vody, ale s těmi nemám zkušenosti. Vždycky jsej si vystačila s normálníma tampónama Ria a bez problémů. Spíš jde o to jakou menstruaci máš, aby ti třeba nebylo špatně a nezkazila sis dovolenou.

Datum: 15.06.16 11:06

Často trpím na kvasinkové infekce, gynekoložka mi doporučila jako prevenci tyto tampóny...i na koupání

Užijte si dovolenou, ničím nerušenou tedy ani menstruací ;)

doplněno 15.06.16 11:08:

Od: chica7
Datum: 15.06.16 17:53

Ahoj, když jsem byla před čtyřmi lety se školou ve Španělsku, tak jsem to tam zrovna dostala a bylo mi líto, že se nemůžu koupat. Holky mi poradili, ať si vezmu tampóny. Koupala jsem se úplně v pohodě. :)

Nejhorší na tom bylo to, že jsem nikdy předtím tampony neměla a ten pocit byl fakt divnej.*smich* Ale neboj se toho. ;)

Datum: 16.06.16 09:11

Ahoj, infekce je samozřejmě při koupání možná, ale ne zase tak častá. Pokud nejsi náchylná k různým zdravotním potížím, včetně těch ženských, opravdu úplně stačí vzít si běžný tampón.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.