Jakou hru na rozlučku s 9. třídou?

Od: Datum: 13.06.16 14:10 odpovědí: 6 změna: 13.06.16 17:16

Poradil by mi prosím někdo?

Tento rok vycházíme se spolužákama 9. třídu a máme rozlučku.
Ta se bude konat na hřišti, spát budeme ve stanech... Alkohol a jídlo je zajištěné... budeme grilovat...

Jenže ja už to bývá, nemáme žádnou zábavu... Kluci si vezmou míč a budou si kopat,,,, to je ale zábava na pár minut co potom? Naše třída se před sebou "stydí" takže kdyby se šlo tancovat, tak tancují dva lidé... Zase je ale nebaví vše.. :(

Poradíte mi prosím někdo? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.16 14:24

Pokud někdo hraje na kytaru, dá se posedět a pobavit dlouho. Vybíjená, karty...Ten alkohol moc nezmiňujte...Ať se rozlučka vydaří!

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 13.06.16 14:27

Co tak nějakou bojovku - cesta za pokladem s úkoly...? Vždy musí někdo zajistit zábavu, jinak to skončí u chlastu a rozchodu. Úkoly si vymyslíte dle aktivit, věku, možností.. výhra může být nějaká blbost...

Úkoly formou kvízu (např. http://zpravy.idnes.cz/Soutez_test.aspx?id=121), dovednostní (založ oheň, uhas požár,...), ...

Sem tam někdo se na to vykašle a zůstane u toho pivka, které si jinde nemůže kvůli věku dát..., ale takového člověka stejně k ničemu nepřinutíte.

Datum: 13.06.16 14:35

A co třeba miss mokré tričko? :)

Datum: 13.06.16 14:45

Doporučuju na začátku přečíst povídky Šimka a Grossmana Výlet s Lomcovákem a Můj první mejdan, tam najdete inspirace dost.

Nejoblíbenější hrou naší třídy byla hra "Pojďme vedle na moment, šaty tíží jako cent!"

Datum: 13.06.16 16:01

Na rozjezd - po úvodních přípitcích ( samozřejmě nejlépe nealko šumákem) doporučuju začít léty prověřenou hrou "Flaška"

Datum: 13.06.16 17:16

Dneska je to všechno jiné. My jsme měli rozloučení se základkou v prostorách MNV. Takže už to samo prostředí vylučovalo jakékoliv lumpárny. Alkohol žádný - oranžová limonáda a chlebíčky. Bavili jsme se povídali si...hry se nehrály. Byli jsme všichni tak trochu naměkko, že se úplně rozejdeme. I když každého z nás někteří spolužáci dost štvali, najednou nám to bylo líto, že už je konec.

Postupně si nás asi do 22. hodiny rozebrali rodiče. Pro mě přijel taťka na kole, měla jsem tam také své kolo a jeli jsme spolu domů 3 km. Pak jsem si skoro u naší vsi vzpomněla, že jsem tam zapomněla deštník. Tak jsme se s taťkou otočili a jeli znovu...:-D

Zapomněla jsem ale dodat, že to bylo v roce 1970. ;)Skončím 1. větou. Dneska je to všechno jiné. Jaga.

Ten alkohol se mi u deváťáků nelíbí, ale co nadělám. Hrají si na dospělé, chtějí to zkusit. Nemá cenu bránit, vysvětlovat, každý to musí prostě zkusit sám na sobě. Než pozná...*blee*

A tak se nezlobte, že mi vytanuly vzpomínky. Je to už 46 let za mnou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.