Moje orientace

Od: Datum: 12.06.16 21:47 odpovědí: 5 změna: 13.06.16 19:45

Dobrý den,píši,protože mám problém.Je mi 14 let.Delší dobu na sobě pozoruji známky homosexuality.Zhruba od 4 třídy ZŠ.Vždycky jsem chtěl normalní,klasickou rodinu s manželkou a dětmi.Ne,že bych se dokázal zamilovat do kluka,to spíš ne,ale sexuálně mě přitahují.Holky také,a navíc jsem byl i zamilovaný.Může to být pubertou?Já doufám,že ano a potom se orientace zhoupne na tu normální stranu.Třeba dneska jsem viděl na ulici krásného kluka.Jak jsem již psal,asi bych se nezamiloval,ale sexuálně mě přitahoval.často se inspiruji např.vlasy,oblečení atp.Holky se mi líbí ale spíše mladší.Nejsem pedofilní?Prosím utěšte mě,zastrašte ale hlavně něco napište.Dík


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.16 21:52
avatar

Zdravím. Je to dáno pubertou, bouří se hormony, člověk neví coby, je náladovější a také se více pozoruje...Takže si s tím nedělej hlavu a hlavně nedělej žádné unáhlené závěry.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: vilik
Datum: 12.06.16 21:56
Prý se to pozná podle toho, koho si představujete při masturbaci.
Neřešte to. Můžete být a nemusíte. A co, uděláte s tím něco? Neuděláte.
Takže se buď po pár letech utvrdíte ve vaší orientaci a přijmete ji, ať je jakákoliv, nebo se budete zbytek života trápit. Život máte jen jeden a šťastný můžete být i s menšinovou orientací, pokud se potvrdí.
Jen bych do té doby, než to budete vědět jistě, nic neříkal okolí. Spolužáci jsou někdy zlí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 13.06.16 19:45

Já si představuju i ženy. Tak to jsem asi bisex. Mně bude za pár let 40 a taky tápu. Někdy mám dojem, že jsem i na ženy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.16 23:16

Nedělal bych si starosti. Sexuální orientace může být nejednoznačná až do cca 18-20 let. Teprve po tomto věku lze s velkou pravděpodobností říct, jaká ve skutečnosti je.

Zatím bych si s tím nedělal starosti. Nicméně určitě bych se v tomto věku o tom nezmiňoval okolí, pravděpodobně by to nepochopili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 13:00
avatar

orientace se prý docela dobře a spolehlivě pozná podle erotických snů, ale nejsem si jistý, jestli to platí i pro starší děcka ve tvém věku 14 let. Klidně ti sem připíšu vlastní zkušenost. Když mi bylo asi tak třináct, byl jsem zamilovaný do Karla Gotta. Schovával jsem fotky, vystřihoval články a podobně. No a jestli se mě chceš zeptat na orientaci, pak jsem silně vyhraněný hetero. Nějaké chlapské poplácávání a objímání a družení nesnesu ani v ovíněném stavu. Karla Gotta si rád poslechnu, pořád je můj favorit, ale jen co se týká hudby a zpěvu.

Radím : Zachovej klid. Jestli jsi homo či hetero, poznáš až později.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.