Odstanění tzv pihy krásy

Od: Datum: 07.08.16 18:47 odpovědí: 4 změna: 08.08.16 12:51

Dobrý den,
ráda bych si nechala odstranit velkou větší pihu na tváři, mám ji od narození, ale nelíbí se mi. Chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem je to nejlepší, aby nezůstala po odstranění žádná jizva. Dále jestli mám zajít na kožní,jestli se to provádí na klasické poliklinice třeba nebo jsou nějaká speciální místa a zda se za to platí, popřípadě kolik.

Moc děkuji za odpověď. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 07.08.16 19:10

Napřed musíš na kožní, lékař mrkne o co jde a dá ti doporučení někam, snad tam, kde s nimi má nejlepší zkušenosti. Na poliklinice u nás nic takového nedělají. Za výkon se platí, zdr. pojišťovna nepřispívá. Není to nemoc, pouze vada na kráse.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.16 19:11
avatar

Klasická poliklinika to neudělá, když to enní ze zdravotních důvodů a to asi není. Vyberte si ale raěji nějakou nemocnici než ta různá pracoviště, tkerých je plno, nemocnice je bezpečnější, ručí za to a stojí to asi tisícovku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.16 20:22
Jizva zůstává vždy podle velikosti znaménka. Též jsem si nechávala odstranit znaménka a výrůstky z estetických důvodů. Jizvicky zůstaly. ..sice malé, ale jsou
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.16 12:51
avatar

není piha jako piha. Některá se dá odstranit kosmeticky, některá chirurgicky a pak jsou i takové pihy, do kterých je lepší nevrtat. Jak správně píšete, vezměte to po lékařské linii a objednejte se na kožní oddělení. Tam už vás nasměrují.

No a kdyby došlo na chirurgický zákrok, tak z nějaké jizvy nemusíte mít obavy. Ranku vám zašijí tak, že za pár měsíců ji nenajdete ani vy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.