Jaký stojan na prezentaci elektronických věcí

Od: Datum: 10.06.16 09:49 odpovědí: 4 změna: 10.06.16 22:28

Dobrý den,

rád bych v prostorách naší firmy prezentoval komponenty EZS, EPS a obdobných systémů formou jejich instalace (včetně kabeláže) na mobilní stojan s deskou.

Pro lepší představu, jak tyto komponenty vypadají přikládám tento odkaz: https://www.google.cz/search?…r=1#tbm=isch&q=komponenty+ezs

Jak by měl stojan vypadat jsem si načrtnul do obrázku, který rovněž přikládám. Chtěl bych, aby to celé bylo hezké. Nebylo by problém koupit nějakou desku a svařit pár profilů, ale těžko bych tak docílil kvalitní estetický efekt (povrchová úprava stojanu chrom či hliník, začištěné sváry, oblé hrany...)

Když jsem se snažil něco podobného najít na internetu, nebyl jsem s výsledky moc spokojený (šlo o různé školní a prezentační tabule, flipcharty, zasklené vitríny...).

Prosím nemáte tip na nějaký použitelný produkt? Potřebuji, aby deska byla měkká pro možnost snadné montáže, případně přeskupení jednotlivých komponent a kabelů. Samozřejmě je možné koupit samostatně stojan a desku nechat uříznout, nicméně, ani žádný kloudý stojan s kalečkama jsem nenalezl.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.16 10:19
avatar

Co ten od Emosu s upravenou základní deskou http://zkraceno.cz/wo4g str.33 případně str.10. Nebo něco z těchto http://zkraceno.cz/jcv1q4

Ohodnoceno: 0x
 
Od: accur
Datum: 10.06.16 11:54

Dobrý den,

to se mi moc nelíbí. Myslel jsem spíše něco takového: http://www.helptechnik.cz/nak…a-stojanu-pro-vnitrni-pouziti

Samozřejmě bez vitríny, desku bych si na to namontoval.

Datum: 10.06.16 13:25

já bych to viděl na "pojízdný věšák" a na něj přidělal desku dle potřeby...

http://www.gastronom.cz/Stojan+pojizdny+na+obleceni

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.16 22:28
avatar

Zaregistrujte se, pošlu Vám odpověď vnitřní poštou. Nebo sem dejte Email nebo telefon. Ať tu nedělám veřejně reklamu jedné konkrétní firmě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.