Výpovědní lhůta vs nemoc

Od: Datum: 05.06.16 21:22 odpovědí: 2 změna: 08.06.16 17:40

dobrý večer,chci v práci skončit..musim tam být ale ješte dva mesice... dvoumesični lhuta na dohodu me to nedaji...když bych onemocnela tak na mesic..počítá se todo té dvoumesiční lhuty? nebo ne? nemusela bych snad ješte v září si to oddelat ne?dekuju za odpovedi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.16 21:33
avatar

Dobrý den. Ano, počítá. Pokud dáte výpověď Vy, pak jste povinna dodržet dvouměsíční výpovědní lhůtu. Pokud tuto lhůtu promarodíte, neprodlužuje se k vůli nemoci.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.06.16 22:27
avatar

řeší Zákoník práce § 51.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.