Mám holku

Od: Datum: 03.06.16 19:42 odpovědí: 9 změna: 06.06.16 07:21

Mám holku na skype už 1 týden byla tu jen 1 za ten týden a teď je na skype, chtěl bych jí nějak říct že bych chtěl volat jak to mám říct? A jak jí mám říct že se mi líbý?


doplněno 04.06.16 07:51:

A teď bych se chtěl zeptat na její reakci když jsem jí napsal tohle: Čs jen chi říct že zítra jedu k tátovi takže budu jen na mobilu ale je tam wi-fi. A ještě něco bojím se to říct ale... Líbíš se mi nejvilc na světě ale až tohle dočteš dělej prosím že jsi to nečetla [SMAJLÍK KTERÝ SE STYDÍ] DĚKUJI VŠEM ZA POMOC :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.16 19:44
avatar

"Ahoj ... (lásko nebo jméno), můžu ti zavolat?" :)

Z tvého dotazu nechápůu, jestli je to tvoje holka - pak je asnad jasný, že se ti líbí - , anebo je nějaká holka, která se ti líbí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.06.16 20:24
avatar

To jste ji viděl na kameře na skype nebo někde venku? Že se Vám líbí, tedy ji nějakým způsobem znáte. To je dost důležité. Pokud ji znáte osobně, stačí se jí zeptat na co se bude dívat večer v televizi a jiné banální věci a věřte mi, že každá žena se hbitě rozpovídá...na to, co bude říkat, navážete další rozhovor..

"Rád bych se tě po telefonu zeptal, na co se budeš dívat večer v telce, můžu Ti zavolat ted? Máš chvilku času? Jestli ano, budu rád."


doplněno 03.06.16 20:30:

Pokud ji znáte osobně, můžete jí něco pochválit..

" Měla jsi hezké tričko když jsem Tě viděl, ale vůbec jsi moc hezká , moc se mi líbíš.."

Pokud jste jí sympatický, tak tohle slyší ráda každá žena...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendoplnim
Datum: 05.06.16 23:00
Jen bych doplnil, ze dnesni holky se citi jaksi drsne a prilis lichotek je hodne na skodu, zvysi se jim ego a vymeni vas, mluvim z vlastni zkusenosti
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.06.16 09:15
avatar

Hm. Já jsem nikdy žádné své lásce neřekl, že ji strašně miluju a že se mi strašně líbí. Tak silně jsem na pilu netlačil. Říkal jsem : Je mi s tebou fajn.

Zkus to taky a napiš jí : Je fajn si s tebou psát. Můžu ti zavolat?

To že se ti nějaká holka líbí jí nemusíš vykládat. Když máš holku rád a je to na tobě vidět, tak jí nemusíš povídat vůbec nic. Ona to pozná i bez řečí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 10:11
avatar

figurku, tady jste se opravdu seknul. Ženy touží po slovech lásky a obdivu. Na čem myslíte, že staví snatkoví podvodníci. Říká se, že chlap psuzuje ženu očima, tedy, že je hluchý ale ne slepý..ženy to mají opačně, dají až příliš, někdy dokonce ke své škodě na hezká slovíčka, sliby a hlavně milá slovíčka.

Jestli si myslíte, že usoudí podle toho, že umyjete nádobí hloubku Vaší lásky k ní, hluboce se mylíte, ona to přece dělá běžně, tak co je na tom zvláštního? Že hodně pracujete, aby měla vše? No, ale ona přece také chodí do práce. Takže tohle pro ni často důkazy lásky nejsou.Přineste jí květiny, pozvěte občas do restaurace na večeři, pohladte jí vlasy a pošeptejte, jak ji máte rád, jak jí to sluší...budete ten nejlepší chlap nasvětě. Je to pravda.

Jedině, že byste byl už starší a měl rozumnou partnerku, pak možná ano, ale ani ona není ráda, že ji ocenujete, protože dobře uvařila guláš ale nevšiml jste si, že už dva dny má jiný nový učes a nepochválil jí ten učes. V tomhle mi mnohé ženy myslím dají za pravdu. Často tu pozornost pak hledají jinde. Já sama na lichotky od mužů nikdy nebyla, muži Vám řeknou lecos, aby Vás získali, ale podle okolí vím, že to tak nějak bude, že to tak nějak funguje...násilník ženu zmlátí, pak jí vysvětlí, že ji zbil z lásky k ní a je vymalováno..od takového milujícího muže nemůže přece odejít.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.06.16 11:56
avatar

ale jistě. Jen jste si nevšimla, že tady radíme klukovi ve věku kolem třinácti let jak sbalit holku ve věku kolem třinácti let, ne? Třináctiletou puberťačku že sbalí na slova lásky a obdivu? No to zrovna. Mladé ženské chtějí kluka, který je pěkný a dokáže je bavit. Zbytek je zas až tak moc nezajímá.

Promiňte, ale mě se zdá, že o ženách a jejich pohnutkách vím více než vy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.06.16 07:15
avatar

To ano, ale já jsem odpovídala tedy je pravda, ne tazateli, ale Vám na tato Vaše slova:

To že se ti nějaká holka líbí jí nemusíš vykládat. Když máš holku rád a je to na tobě vidět, tak jí nemusíš povídat vůbec nic. Ona to pozná i bez řečí.
------------------------------------------------------------------------------------------

A to je Váš hluboký omyl. Dovolte ženě aby to posoudila. Že jí na prvním rande okouzlíte vyprávěním o výsledku posledního sportovního utkání na škole, nebo o písemce, kterou jste prošvihl atd. Ne. Zaujmete jí, když jí řeknete, že se Vám líbí, že jí to sluší...i když je jí 13 let, nebo právě proto, že je jí těch 13 let, je ale především žena. A pravděpodobně má i dobrý sluch. Jak to bez řečí u tazatele pozná? Muži se pak diví, jak to že nepoznala, že ji milovali - no nepoznala, protože to od nich nikdy neslyšela. Jsou to ženy víte..

Při rozvodu ženy často uvádějí nedostatek lásky a pozornosti. A co je za tím? Že neumyl nádobí? Ne, le že ji bral jako inventář domácnosti a všiml si, že existuje, když mu náhle nepostavila polívku na stůl...je to tak, ženy to potřebují slyšet. Že se líbí a že jsou milovány.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alobercz
Datum: 05.06.16 08:41
Ahoj všichni u předešlé otázky děkuji všem za odpovědi :) pomohlo to dnes se mám s ní sejít bydlí kousek v Třeboni a já v ČB. A jedu za ní, budu tam s tátou na nějaké akci ale tátovi jsem řekl že tam bude kamarád a že tam půjdu na ním. No to je jedno... Je mi 14 let a jí 13. Až jí uvidím co bych jí měl říci? Měl bych jí pozvat na pití do restaurace? A přiznam se nejsem zrovna hubenej a hezkej ale prej se jí líbim...
Datum: 06.06.16 07:21
avatar

Vidíte i Vás potěšilo, že řekla, že se jí líbíte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.