Unava a nic se nechce

Od: Datum: 03.06.16 11:11 odpovědí: 10 změna: 04.06.16 11:59
Zdravím chci poradit jde porad poslední dobou unaveny a nic se mi nechce dělat ale to az teď poslední dobou a hodně me to štve. Dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.16 11:13
avatar

No to já mám taky...už asi dvacet let. *jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 03.06.16 14:26
avatar
Napiš nám sem svůj životní styl,jídelníček,pitný režim.
Pokusíme se dostat k jádru pudla...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 19:43
avatar
Lenora to nemůže být? Poradí spíše lékař, může to být životospráva i nemoc...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 03.06.16 19:49

Co já bych za to dal, kdybch byl unavený a mohl dobře spát. Bohužel usínám až okolo 3tí ráno. Děs takový život. Buďte rád, že jste zdravý a můžete spát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 20:22

Navštívte lekára,môže to byť banalita,no aj borelióza alebo chronický únavový syndrom.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 03.06.16 20:56

Borelióza = další příznaky (únava není zde podstatná). Únavový syndrom = neznamená být unavený, ale jde o soubor příznaků, mezi nimi podstatné je zvýšená teplota, uzliny atd... Slavčovi nejspíše nic není. Protože jinak by psal jinak a mluvil by i o minulosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 03.06.16 20:34

Ahoj, obdobnou řeč jsem měl se svým lékařem, vidíme se zřídka za rok, s banální věcí : " Furt jsem unavenej." Mě poslal na testy krve a paní z labiny mi posléze pověděla, že jsem ok, jen mám méně nějakých blbinek a jejíchž důsledek je pocit splihlost a guma, bléé. Přesná analýza, její doporučení - kvasnice a sluníčko, víc sluníčka a ještě víc srá... t na pitomce. Bohužel, tuto medicínu mi nemohla dát v písemné formě. O to víc si vážím svého lékaře, nenechal nic na pochybách, co kdyby. Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 03.06.16 20:49

Zdravím, doktor poví více. Navštivte jej, udělá Vám prohlídku (jednou za čas se to i hodí) a hned budete vědět, kde je chyba. Nebude-li chyba v hardware, může být chyba v software (tedy v hlavě), i to lze řešit (ne vždy musí být prášky). Jen nezoufejte a problém řešte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 21:23
avatar

Vaše problémy vypadají spíše psychického rázu. Na nic se netěšíte, nic Vás nebaví, všechno Vás unavuje...jako kdybyste měl pocit, tedy syndrom vyhoření. Máte k tomu nějaký důvod? Někdo Vás zklamal, opustil, ztratil jste práci? Cítíte se osamělý? Máte pocit beznaděje?

Nebo se cítíte nemocen, bez energie a chuti se těšit z každého dne, protože Vás provází nemoc, bolesti a jiné tělesné problémy?

Další možností jsou starosti...někdy jsou velké, někdy menší, ale pořád to jsou starosti...o něco, o někoho, s někým, s něčím...

Rada je tu těžká, pokud nic z toho, co jsem vyjmenovala se neděje a Vy máte jen běžný splín, je nejlépe se skleničkou něčeho si pustit dobrou hudbu a snít. Nevěřil byste jak moc lidem pomáhají sny..A pokud Vám nedělá problém spánek, vyspat se do růžova dělá také divy..A říci si, že i tento den mě nečekalo ani se nestalo nic zlého, co by změnilo můj život je také výborné a snít o tom, že jednou na moje nálady budeme dva a bude mi dobře v přítomnosti toho druhého natolik, že nebudu mít důvod ani k unavě, ani ke smutku, který si ted neumím vysvětlit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 11:59
avatar

Podle mne jste chytil moribundus. Mívám to také, většinou jen to 1. stadium, pak se z toho nějak vyhrabu. Více zde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.