Náhrada škody

Od: Datum: 07.06.16 21:22 odpovědí: 4 změna: 07.06.16 21:52

Dobrý den, sportoval jsem a stal se mi úraz. Bolí mě to kolem kolene, hlavně když chodím po schodech (což chodím hodně). Dneska jsme byl na chirurgii a nic mi tam nenašli. Řekli mi, že by mohl být natažený nějaký sval. Také mi řekli, že jestli mi to bude ještě bolet (podle doktorky prej jo), tak se mám u nich zastavit, abychom se domluvili na dalším postupu (rehabilitace). Každopádně v lékařské zprávě mi napsali, že je vše v normě a že mě bolí koleno ( žádné natažení svalu nenapsaly). Dali by jste to na pojištovnu,aby vám proplatili bolestné? Myslíte, že by se to vyplatilo? Předem děkuji za názor. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.16 21:28
avatar

Zdravím, místo na chirurgii naklusej k ortopedovi, ten tomu rozumí daleko víc. Já mám třeba nestabilní čéšku a ještě asymetrickou, a zažívám s tím velký potíže, na který se douho nemohlo přijít.

Máš úrazové pojištění? Potom by se - samozřejmě po dodání lékařské zprávy od odborníka - s tím zřejmě dalo něco dělat. Jinak se obávám, že pojišťovna nic nedá, to by musela dát všem, co je něco bolí.

doplněno 07.06.16 21:34:

Ale to už jsi neřekl, že se to stalo ve škole ;). Pokud je úraz zaznamenám v knize úrazů, můžeš na základě tohoto a lékařské zprávy, která uvádí stav kolene, případné postižení, bolestivost a rehabilitace, po pojišťovně chtít odškodné.

doplněno 07.06.16 21:53:

Pckop - díky, úplně jsem to pomotala. ;), jasně, náhradu žádat po škole.

Au - počkej, až tě vyšetří odborník, tedy ortoped. Ten zjistí víc, než obecná chirurgie.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: au
Datum: 07.06.16 21:32

Aha, je mě to taky divný, bolí to už týden a vypadám jako kdybych simuloval. :/ ... Právě že nemám. Chodším do školy, tak jsme myslel, že bych mohl něco ostat ze školního pojištění, když se mě to stalo ve škole.

Od: au
Datum: 07.06.16 21:42

Úraz je zaznamenán v knize úrazů, ale jak jsem říkal, je tam napsaný že je vše v normě (v pořádku) a jen že mě bolí to koleno, jinak žádný natažení,rehabilitace apod. tam nejsou uevdeny. To mě řekla ústně (že by to mohlo být). Takže nevím ejslti to mám do školy donést, když stejně je tma napsaný vše v normě, i když mě to bolí.

Datum: 07.06.16 21:52

Důležité je, že je to ve škole zaznamenáno. S odnesení na školu bych počkal. Nevíte, co se z toho ještě vyvine. Zřejmě proběhne další vyšetření, rehabilitace, atd. Nahlásil bych to až po skončení léčení. Jinak pro upřesnění. Náhradu škody požadujete po škole, ne po pojišťovně (ani nevíte které).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.