Kam s miminkem na výlet?

Od: Datum: 01.06.16 11:56 odpovědí: 3 změna: 01.06.16 19:53

Zdravím rádci,

chtěl bych poradit co by jste mi doporučili kam s malým 4 měsíčním miminkem na výlet..

Venku je hezky a doma se mi sedět nechce, bydlíme ve Svitavách a klidně vyjedeme i autem jenže zase tahat kočár sebou je taky prekérka skládat ho do auta ještě k tomu že máme menší auto tak kostru dáme do kusfru a korbu musíme dát k malému na zadní sedačku :( A tahat se s vajíčkem je nejen otrava ale také unavující, jestli máte někdo radu zkuste poradit.

Děkuji všem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 01.06.16 13:35

To se mi nechce věřit, že za 4 měsíce jste s mimčem nikde nebyla. Co tak sednout na autobus, trolejbus nebo co ve Svitách jezdí, dojet na konečnou a hurá do přírody. Matně si vzpomínám, že ze Svitav vedou dvě naučné stezky. Zda jsou vhodné pro kočár si už nevzpomínám.

Pokud by se vám chtělo skládat kočár, tak vyražte třeba zde http://www.vylety-zabava.cz/tipy-na-vylet

Půjčte si krosničku na záda a vyzkoušejte. Pak napište Ježíškovi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.06.16 13:59

Neznám to ve Vašem okolí,ale co nějaký zámecký park?

Datum: 01.06.16 19:53

Proč nepoužíváte šátek a nenosíte mimi na bříšku?Je to praktické,bezpečné a dítě máte pod dohledem.Mimi bude ve Vaší blízkosti a klidné.Jen pozor - ve velkém horku dělejte přestávky a rozbalujte - např.při krmení,pití a hygieně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.