Evidence na ÚP

Od: Datum: 30.05.16 20:52 odpovědí: 4 změna: 31.05.16 11:12
Posilam dotaz a predem dekuji za odpoved.
Dotaz-muze me UP vyradit z evidence uchazecu o zamestnani, kdyz odmitnu praci v Ostrave, pricemz trvale bydliste a v evidenci jsem na UP ve Varnsdorfu (sev.cechy,okr.Děčín)? Zda lze misto vykonu prace na druhym konci republiky brat jako vazny duvod zvlastniho zretele k odmitnuti zamestnani. A zda je treba i rozhodujici napriklad zda se jedna o trismenny provoz ci turnusove smeny s moznosti ubytovny. Je vubec nabidnuta prace "vhodnym zamestnanim" vzhledem k dopravni dosazitelnosti? V evidenci jsem teprv prvni mesic a prestehovat se mi opravdu nechce mimo jine.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.16 21:02
avatar

Co byste dělal v Ostravě? Když bydlíte ve Varnsdorfu. Práce se hledá v okolí bydliště. Nemějte strach dopředu. Předpoklad je, že jste aktivní a práci si hledáte zvláště sám.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.05.16 22:35
avatar

V Ostravě nemají nezaměstnané?*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 22:38
avatar

To je nesmysl, nikdo Vás nemůže přece nutit, abyste se stěhoval za prací. To není povinné, to se nebojte!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jenda2
Datum: 31.05.16 11:12

To je zajímavý dotaz, nicméně to není možné. Ale byly nápady, kdy někteří poslanci chtěli legalizovat prostituci. nejen že to je šílený nápad ale pak by tato sexuální práce musela být zařazena do katalogu prací a odmítnutí tohoto místa by znamenalo vyřazení z evidence Úřadu práce. Pak to poslancům došlo a nachali takových nápadů. S Ostravou by to mohlo být obdobné. jen zajištění bydlení by byl asi oříšek. Hradit dvě bydlení by asi moc nešlo.

Zatím klid...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.