Zapomenuté heslo/ kontrolní ot

Od: Datum: 30.05.16 18:50 odpovědí: 6 změna: 30.05.16 22:32

Dobrý den,

u svého emailu jsem zapomněl heslo. Teď si ho bohužel nemohu vzpomenout na odpověď kontrolní otázky, kterou jsem zadal, když jsem email zakládal. Email je zaregistrován na seznamu a otázka je Oblíbený film/serial, ale email mám přeci jen cca 10 let a odpověď si už nepamatuji. Když jsem ho zakládal bylo mi 12 let, takže jsem volil zřejmě něco co v tu dobu běželo v televizi.

Nenapadlo by někoho co v tu dobu běželo v TV?.. Už sem vyzkoušel spousty možností a pořád mě nenapadá nic co by to mohlo být.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.16 18:53

Tak si založ nový a na ten starý se vybodni, pokud jsi ho delší dobu nepoužíval.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.05.16 18:56

Jenže já ho použilal... měnil jsem heslo, protože mi tam vyskočila hláška, že se mi tam někdo chce nabourat, ale nějak jsem heslo zapomněl.. .

Od: rv
Datum: 30.05.16 19:04

Na seznamu bývala ještě další možnost, že uvedeš jaké jsi tam měl složky, jaký sis vybral vzhled a nějaké časté emailové adresy. Ale možná, že poté, co se tam někdo naboural Sobotkovi, tak jsou přísnější.

Datum: 30.05.16 20:19

v tom bude ten problém... složky jsem neměl žádný navíc jen ty základní, vzhled vím a emailové adresy si pamatuji asi jen 3 a to jen poslední na který jsem psal... přešel jsem na Gmail, ale na tomto mám všechny hesla atd.. a někde potřebuji povrdit, aby se mi maili prohodili...

Datum: 30.05.16 19:57

Dobrý den. Jak píše rv, Mě se to kdysi na seznamu také stalo. Už přesně nevím jak, ale spojil jsem se s nimi a oni chtěli co nejvíc e-mailovýxh adres na které jsem psal. tak sem jich napsal asi 5 a oni mi poslali nějaké heslo, které jsem si pak změnil. Ale je to asi 6 let.

Datum: 30.05.16 22:32

Já myslím, že ten email je už zrušený. Já se na jeden nepřihlásila rok a zrušili mi ho. Heslo jsem znala a bylo mi k ničemu. Jestli v tom počítači bylo to heslo někdy uloženo - zkusit to podle obrázků...ale moc tomu nevěřím.

- na seznamu má zadaný heslo v automatickém přihlašování v IE,
ovladacich panelech kliknou na ucty -> spravovat povereni -> a u toho seznam si nechat zobrazit heslo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.