Zrušení rezervace - nezaplacení storna

Od: Datum: 30.05.16 04:00 odpovědí: 2 změna: 30.05.16 14:00

Dobrý den,

udělal jsem rezervaci přes booking com na chatě v Tatrách a asi pár minut po ní jsem si přečetl článek, že stezky jsou kvůli ochraně ptáků uzavřené do 15.6. :// rezervaci mám 9.6.- 14.6. Hned jsem chtěl rezervaci zrušit, ale je tam poplatek ve výši ceny poloviny celé rezervace a je to celkem vysoká částka. Při rezervaci jsem však zadal pouze jméno, e-mail a tel. číslo. Platit se mělo až na místě. Je nějaká možnost, že by to po mě mohli vymáhat? Když dám zrušit rezervaci a nechám to být.. Vždyť nemají adresu a ani údaje z karty. Tel. je simka z trafiky. Je mi to fakt blbé, ale na druhou stranu je jejich chyba, že nechtěli údaje z karty, pak bych si blokli částku a já se s tím smířil.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.16 13:57

Na podmínky rezervace jste dobrovolně přistoupil a teď se snažíte vykroutit. Jestli vám je to opravdu blbé a za normálních okolností byste se s tím smířil, tak bych čekal, že se s nimi spojíte a férově jako chlap se domluvíte na nějakém rozumném stornu. Čím dřív, tím líp. Pochopitelně, že na základě těch údajů, co jste zadal, vás budou hledat dost obtížně. V rámci jednání o stornu byste mohl na tento fakt nenápadně poukázat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 30.05.16 14:00

Chtěl jste tam jet? Chtěl. Zavolejte o přesunutí termínu, na slušný dotaz vám jistě bude vyhověno a nemusíte řešit žádné storno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.