Vnímání holek náznaků od kluků

Od: Datum: 28.05.16 11:38 odpovědí: 10 změna: 31.05.16 08:40

Dobrý den,chci se zeptat jak moc holky vnímají náznaky od kluků například,že ji kluk pomůže,poradí atd?A může s touhoto vzniknout třeba vztah?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.16 11:46
avatar
Každá asi trochu jinak. Pokud máte zájem o nějakou slečnu a toužíte s ní mít vztah, kašlete na nějaké náznaky, ale spíše jděte rovnou na věc. Ušetříte spousty času.
doplněno 01.06.16 21:34: Vyplatit se to možná nemusí, ale chlapec hned aspoň zjistí, na čem je, což je určitě lepší, než rok dělat jen nějaké náznaky a pak z toho nic nebude. Buď se slečně líbí a má šanci nebo nelíbí a pak je to celé jen ztráta času. Život je prostě příliš krátký na nějaké náznaky (ať už v lásce nebo kdekoliv jinde).
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.05.16 21:41
avatar

Rovnou na věc...

Že jste chlap? To je nesmysl. Z pohledu chlapa to tak funguje, když je slečně aspon 20. Jinak já bych radila slečně naslouchat. Ženy i dívky velice rády o sobě mluví a pokud je muž ochoten jim nslouchat, bude ráda v jeho přítomnosti a navíc situace, že si muž všimne, že má hezké vlasy, tričko, oči - dělá divy !


doplněno 31.05.16 07:48:

Ve věku asi tak cca do 20 let muži myslí převážně na sex, dívky naopak na lásku s nádechem romantického prince na bílém koni...proto myslím že jít rovnou na věc se nemusí vyplácet.
Náznaky dívky dávají vždy, když se jim budete líbit, přívětivým usměvem hlavně, ale hlavně Vy jako muž ji musíte oslovit a jako muž čelit případnému neuspěchu. Pokud se bojíte odmítnutí, tak si to natrénujte na sestře, sestřenici, jak oslovit dívku, abych měl naději že souhlasí se schůzkou..třeba do kina..normální dívka Vás o rande nepožádá, to čekáte asi marně. A v komunikaci se sestrou či sestřenicí uvidíte chyby, které děláte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 11:56
avatar

záleží na věku...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nmd
Datum: 28.05.16 12:03

To dost záleží na konkrétní holce. Některým holkám imponují chytří chlapci a takové dokáží pomoc či radu ocenit a takového chlapce si oblíbit, či se do něj zamilovat. Jiným neimponují a zatímco ty jim budeš radit a pomáhat, někdo jiný s lopatou a dvanáctkou hrubého si s nimi užije mnohem zajímavější věci.

Pokud chceš holku sbalit a myslíš že by na ni tohle fungovalo, rozhodně přidej nějaké další metody, ať se vyhneš té druhé možnosti. ^^

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 28.05.16 14:28

Dle mého z toho vztah vzniknout nemůže. Holky nestojí ve vztahu o nějakou charitu. Jste zřejmě hodný atd., ale to je pravý opak toho, co holka čeká/chce, když má sama o někoho zájem. Vy jste snadná kořist, to žádnou moc nebaví. Musíte být nedobytný, musí se o vás "poprat" s jinou, potom po vás bude toužit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 21:44
avatar

To je logické ! Přece není možné, aby chodil s tou nemožnou Mánou z 9 B, co šilhá, když já jsem krásná !*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 18:34

Přitažlivost musí být vzájemná,jinak není nic...když pomůžete Vy,ve vhodné příležitosti požádejte-třeba maličkost-o pomoc v něčem Vy..uvidíte,jestli pomůže a můžete ji pak případně pozvat na něco do kavárny apod. - jako poděkování.Buď přijme - mohl by být zájem...nebo nepřijme-jděte jinam.Klidně bch zkusila na začátky inzerát - tam jsou karty rozdané hned.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 21:46
avatar

Myslím že většinou rozhodne charisma. Musí přeskočit jiskra.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.16 00:39
avatar

Souhlasím s první odpovědí.

Náznaky jsou k ničemu, jednat je potřeba přímo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.16 08:40
avatar
Tak záleží taky jestli divka je uz natolik vyzrala aby nejake signaly rozpoznala.Na moji dceru se uz zacinaji lepit kluci a ona to jete tak nejak nechape.Snazil se jí jeden polibit a utekla mu.
Kdyz nebudeš vlezly ale galantni a vnimavy tak zjistis jestli o tebe ma holka zajem.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.