Je dobrý nápad pozvat holku do kina a pizzu

Od: Datum: 25.05.16 20:14 odpovědí: 17 změna: 27.05.16 10:10

Dobrý den, znám holku krátce je dobrý nápad ji pozvat do kina a případně potom na pizzu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 25.05.16 20:17

Může to být test, jestli s vámi něco chce mít... tj. řekne ano, pak jste jí sympatický. Řekne ne, jste moc "hrrr" nebo čekáte něco, co ona nechce dopustit...

Taky můžete 3 roky počkat a ona bude mít nějakého kloučka... s tím druhým, co ji místo vás pozval :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.05.16 20:23

Zdravím. Ano, je to dobrý začátek jak se blíže poznat. Ona má možnost případně navrhnout jiný program kdyby se jí ten Váš třeba nelíbil..

Ohodnoceno: 0x

Od: jenda2
Datum: 25.05.16 20:55

Třeba pozvat k moři a jak se pak vrátíte, tak vám řekne dík a jde dál. To udělal kolega a dodnes splácí exekuci za tu půjčku...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.05.16 20:32

Záleží, jak krátce se znáte. Na první rande bych holku nikdy do kina nezval. Jedině tak v americkém filmu. Když se ještě moc neznáte, je kino místem, kde si stejně nemáte co říct a nervozita z toho druhého je veliká. Oba čekáte na konec filmu. Ale meze se nekladou, pozvat můžete koholikov kamkoliv.

Od: iva®
Datum: 26.05.16 13:24

Přesně. Já osobně jsem na první rande nikdy nechtěla jít do kina. Nemáte vůbec šanci si pokecat a poznat se, jen hodinu a půl tiše sedíte

Datum: 25.05.16 20:47

prostě s toho udělej pudovou záležitost -a bud pude a nebo nepude *palec*

Od: hk
Datum: 25.05.16 20:50

Víte, já si myslím, že z téhle známosti nic nebude. Vy jste absolutně nezralý. Pokud by tomu bylo jinak, nikdy byste sem nemohl takový dotaz dát. Neberte si to nijak osobně.

Datum: 25.05.16 21:00
A co treba ji pozvat nekam na verejne misto.Jako Park,Zoo,Pout?Rozhodne se vic oba uvolnite nez v kině.

Od: dylin
Datum: 25.05.16 21:04

Když ji pozveš na dlabanec (pizza), tak platí jedno jediné pravidlo efektivity: Jestli ji chceš mít, tak si hlavně sedně vedle ní a nikdy ne naproti! Kdybych tohle pravidlo znal dřív, ušetřil bych asi 20 000 na lístcích k zpalacení.

Datum: 25.05.16 21:28

Klidně kino a pizza.. mě se ale xkrát osvědčilo pozvat slečnu/paní do sauny, buď privátní, nebo normální smíšené veřejné, nějaké trochu lepši, třeba v praze www.saunia.cz... Má to několik výhod, zjistíš, jak je stydlivá, pokud ne, vidíš co případně kupuješ. A nabídka drbání zádíček v sauně je lákavější pro ní, než jí žmoukat v pizzerii ruku, a má to pak celkově větší spád a tah na branku + relax i z té sauny je dobrej...

Datum: 26.05.16 07:16

Na první rande do privátní sauny *sok*? To je fór, že jo? 99% holek vezme nohy na ramena. A o ten zbytek není co stát (pokud se má jednat o začátek vážného vztahu).

Ovšem pokud jde o známost "na jednu noc" (jako pravděpodobně ve Vašich případech), pak možná ano.

Datum: 26.05.16 16:14

99% vezme nohy na ramena - ta jako nějaká kámasutra na prvním rande?

Datum: 26.05.16 08:30
Vas bych mela za uchyla a honem rychle bych couvla a jeste bych vas udala.Neni normalni brat holku na prvni rande do sauny,kdyz si ji vážím.Neco jineho je bazén,ale i tam bych zpozornela.
Na prvni rande nechodim oblikana jak stetka a ani bych nechtela abych došlo hned k Nějake osahavacce.

Datum: 26.05.16 13:11

andri. Mohu se zeptat, kde byste dotyčného udala? A proč?

Od: jenda2
Datum: 26.05.16 16:09

Udala za pozvání do sauny? To pozvání do sauny je sice blbost ale vaše hláška o udání tomu nasadila korunu. Pro tazatele: už víte koho nepozvat...

Datum: 27.05.16 10:10

Zřejmě trochu stavíte na obdobnou úroveň decentní pozvaní do relaxační zařízení typu například http://www.infinit.cz/praha-v…ocany-spa/contents/pvs_saunas

a úchyla obnažujícího se a onanujícího v parku před náhodnými spoluobčankami:) Ale uznávám, že saunička na poprvé není pro všechny, nicméně já s tím mám dobré zkušenosti, ideálně samořejmě v zimě, když mrzne a jsou plískanice, to mi většinou pak předly spokojeností jak kočky na sluníčku.

Datum: 26.05.16 16:28

Normální neutrální rande, nevidim v tom problém. Pro nás před dávnými lety ve věku náctiletých bylo kino prvním místem, kde se holka dala nějak tak přirozeně poprvé chytit za ruku. Do kina každý sám a z kina už ruku v ruce. ... ale jsem již 40letý stařec a nevim, jak pokročila doba

Proč se do něj navážíte, že je nezralý? Vždyť nevíte, jestli je mu 12,18, 25 nebo 35!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.