Srdeční arytmie

Od: Datum: 25.05.16 10:38 odpovědí: 1 změna: 26.05.16 20:32

Dobrý den. Je mi 61let. V roce 2015 jsem byl nemocen na plícní embolii. Delší doba na nemocenské. V letošním roce jsem pracoval jako svářeč do unora kdy jsem se začal silně potit a zjistili mi že mám srdeční arytmii. Tak jsem od unora na nemocenské beru varfarin a kordarone. Dnes jsem byl na procházce tak na vzdálenost asi 3km a vrátil jsem se opět zpocený. Při měření na EKG mám výsledky v pořádku. Při dlouhodobé nemocenské již nemám narok od státu na placení další nemocenské. Přišlo mi upozornění z OSSZ na čerpání podpurčí doby v délce 380dní která mi končí k 24.7.2016. Dále mi přiznali 1. stupen invalidního duchodu od srpna 2015 který mi budou zjištovat zkoumat jestli mi jej třeba neodeberou. Ke své doktorce chodím na kontroly ohledně odběru na varfarin. Další kontrolu mám k 31.květnu kdy se mnou mi řekla že bude probírat invalidní duchod a nebo si myslím že mi ukončí nemocenskou. Na řádný duchod mám odejít srpen 2018. Ještě jsem zapoměl že s uřadu mám již vyčerpáno 11měsícu takže bych nedostal již žádnou podporu v nezaměstnanosti. V červnu si chci zažádat o předčasný duchod ale chtěl při tom ještě pracovat jako svářeč na možnosti které ještě mužu podle možností které mi dává stát. V případě problému se zdravotním stavem bych přestal pracovat a bral bych předčasný duchod. Jaký máte na vše názor? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 26.05.16 20:32

Buď jste natolik zdravý, že můžete pracovat jako svářeč a nebo jste nemocný. Mnohokrát jste pod jinými nicky položil podobný dotaz. Dostal jste mnoho odpovědí a ty vás neuspokojily? Jen si matně vzpomínám, že nejlepší by pro vás bylo odejít do předčastného důchodu a pořád se nestersovat - co kdyby atd.

Že se zpotíte po 3km procházce je zcela běžné. Je dost pracujících osob co ani ty 3 km nezvládnou. Přestaňte se pořád pozorovat a užívejte si života. Pořád počítáte o kolik Kč přijdete, ale zapomínáte na to, co vám může předčastný důchod přinést - pohodu, klídek, život bez stresu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.