Přítelkyně chce jít na plastiku prsou

Od: Datum: 23.05.16 16:53 odpovědí: 22 změna: 24.05.16 15:54

Dobrý den,

má přítelkyně chce jít na plastickou operaci prsou. Mluví o tom už hodně dlouho, ale teď se tím začala zabývat víc a je odhodlaná to udělat. Já s tímto rozhodnutím nesouhlasím a není to tím, že bych pak žárlil nebo si myslel, že je středem pozornosti, to je i teď. Je opravdu krásná a libí se mi taková jaká a dávám jí to dostatečně najevo. Nikdy jsem si na to, že má menší prsa nestěoval ba naopak. Vždyčky jsem jí chválil, říkal jak je krásná atd.. a toto rozhodnutí prostě nechápu. Snažím se jí to nějak rozmluvit, ale vůbec nevím jak na to. Už jsem snad použil všechny nejlepší argumenty, které mě napadli, ale už nevím co jí ještě říct, aby na to změnila názor. Vůbec nevím, kde tahle její nespokojenost s velikostí začalo možná, kdybych věděl jaký má přesný důvod, ale ona stále tvrdí, že to dělá kvůli sobě, aby se libila sobě, ale to mi přijde jako hloupost, protože vždyť přece, když jí dám najevo, že je nádherná taková jaká je, tak by to snad pro ní mělo být přednější ne? Jsem z toho celkem zoufalý a celkem mě ubíjí, že nevím jak jí přesvědčit, aby to prostě nedělala.

Díky za nějaký rady, jak jí dokázat, že to prostě nepotřebuje...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.16 16:57

Pochopte. Dělá to kvůli sobě. Vaše názory ji nezajímají.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.05.16 17:45
avatar

tim je receno vlastne uplne vse, je rozhodnuta uz dlouho, no a ted ma na to penize :) nic ji nezastavi.
pro tazatele: Mala prsa naprosto zboznuju a partnerku s malymi prsy povazuji za vyhru, ale to nikomu nevysvetlite, ona si leci svuj mindrak, ve kterem vy nefigurujete.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.16 17:02
avatar

Je to rozhodnutí vaší přítelkyně, proč byste s tím měl souhlasit, nebo nesouhlasit? Vy ji vlastníte? Je evidentní, že k tomu, aby se cítila dobře, jí nepomůže, že jí říkáte, že je krásná. Pokud pro ni nejsou varováním ani možná rizika spojená s plastickou operací, tak co už... No, ale je-li ochotná do sebe nechat řezat, tak se ve skutečnosti moc ráda nemá a její sebevědomí bude hodně nízko. S tím ale nic neuděláte. Anebo se nechce líbit jen vám, ale všem... a k tomu asi potřebuje mít velká ňadra dmoucí, která by přitahovala zraky všech mužů...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 17:07
avatar

V seriálu Dva a půl chlapa, díl Dej mi palec, chce Chelsea podstoupit operaci pro zmenšení prsou, protože už ji bolí páteř, atd., atp. Charlie Harper je z toho nešťastný, neboť žádné argumenty proti operaci nezabírají. Až v ordinaci ho napadne spásná myšlenka: Sdělí své přítelkyni, že se už těší, jak po zákroku nádherně vynikne její velký zadeček. A bylo po operaci. Zkuste něco obdobného, zahrajte na strunu její ješitnosti. :-P

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 23.05.16 17:16
avatar

Dobrý den, patrně je již rozhodnutá a těší se na nepřirozeně trčící "balony". Jenom ji ještě upozorněte, že musí jít na specializovanou kliniku a pořádně si zaplatit. Je už dost případů, že se operace, kterou dělá "obvoďák", nepovede a potom si to jde ta žena nechat opravit za větší peníze k odborníkům. A jinak - přeji Vám hezké zážitky se silikonem.

Zdravím!

doplněno 23.05.16 20:24:

zavinac - slyšel jsem v TV pana doktora Měšťáka (snad si to jméno pamatuji správně), který říkal, že k němu chodí na opravu docela hodně žen, které si tento zákrok nechaly udělat dost neodborně. Takže, jde i o kvalitu operatéra (a implantátů).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 20:19

Bene,,tak to nemáte pravdu,..určitě to dělá plas.chirurg ,,,u nás na fakultce to není až tak drahé méně jak u soukromých pl.chirurgů..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 17:23
avatar

Chtělo by to reakce mužů, kterým toto manželka provedla, jak se jim na ty větší ňadérka sahá a jak žmoulá.

Pokud by kvalita sexu byla o hodně horší, tak sbohem a šáteček.

Nevím, jak je to dnes, ale nedoporučovali takový zásah až po dětech?

A ne abyste jí to zaplatil, když s tím nesouhlasíte!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 20:14

,,copak chlap jen platí?ona nevydělává?Ono jeto ale poznat,,znám holky které to mají a je to jak půlky kokosového ořechu přiloženého na těle,já bych nešla,,jo nechat si lift tak to jo..,,prsa schová pod oděv..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 17:26

No očividně jí už na vašem názoru až tak moc nezáleží, pravděpodobně se hodlá zalíbit někomu jinému, podobné věci dělají žny "vždy pro druhé", a pokud jí dost chválíte, a stále jí to nestačí, očividně hodlá "zahnízdit" o strom dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 17:29
avatar

prostě je to ženská!

Ženské jsou vždy s něčím nespokojené: je-li bruneta ,chce být blondýny,blondýnka zase opačně,má od přírody hezké vlnité vlasy,chce hladké,rovné ...má malé popředí,chce velké,má "kozičky" akorát do ruky i do huby,tak chce velké nebo naopak malé atd...Prostě jsou to ženské co neví co by vlastně chtěli!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rv
Datum: 23.05.16 18:02

Upřímnou soustrast. Budete mít doma tuctovou silikonovou pannu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 18:10
avatar

Zdravím. Je to rozhodnutí Vaší přítelkyně, tak byste ho měl respektovat. Je to její tělo a když ji to pomůže psychicky, pak je to jen její věc. Vy jste její přítel nyní, kdoví jestli budete za rok, za deset let..Takže je to jen její volba. Každému se líbí něco jiného, ale spoustě ženským plastika třeba hodně psychicky pomůže. Tak proč je od toho zrazovat..?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.05.16 19:27
avatar

Asi bych se jí zkusila zeptat, jestli, když se chce líbit sama sobě, jí pak nebude vadit, že se nebude líbit mně. To už je otázka pro Vás, jak moc máte pevný vztah, jestli jste schopen tu umělinu překousnout. Ale pro její zamyšlení bych se jí takto zeptala ;) (a byla hooodně zvědavá na její odpověď).

Samozřejmě, že je to její tělo a má právo si s ním nakládat jak chce, ale dokážu si představit, že umělá prsa už prostě nejsou přitažlivá. Kdyby si přítel chtěl vycpat silikonem penis (hypoteticky), tak by mi to taky vadilo, takže chápu pocity.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 23.05.16 20:25

I když se silikonovýma prsama běhá plno žebských / nejen celebrity /, tak bych se asi taky bála. Ve vodě to plave, ve stáří to nepřirozeně bujně trčí a nikde není psáno, že operace na 100 procent vyjde. Moje známá to přehnala a i trojky jsou na ní, při její křehké postavě, moc. Zadejte si " Zpackané operace prsou " a pár příkladů jí ukažte. Možná se lekne a rozmyslí si to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 20:28
avatar

Asi jste jí řekl, že se Vám silikony nelíběj, pokud jí to nezajímá, je to divné.Dneska se už dělají i silikony, které vypadají přirozeně, asi je to spíš o ceně. Zkuste ji ukecat, že to budou vyhozené peníze, že po dětech bude muset jít znovu. Mj. mám kamarádku, jejíž snacha dopadla hodně špatně, šlo jí přímo o život a do konce života si nebude moci být jistá, že na to ještě nedojede. Silikony praskly a pozvolna jí vytékaly, až silikon zarostl do tkání, takže se to už všechno odstranit nedalo. Riziko rakoviny tak ponese po zbytek života. Prsa zdemolovaná a nová už nechce, ani by jí je už v tomto případě neudělali. Dělali jí to na klinice a ta moje kamarádka je lékařka a chtěla na to jít taky, tak ji to hned přešlo a jen lituje, že v tom snachu podporovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 20:30
avatar
Kolik je jen tady na poraďte dotazů, které se týkají otázky velikosti penisu a způsobu, jak jej zvětšit. Tak jako je mužská chlouba penis, tak pro ženu její prsa. Kdyby bylo operativní zvětšení penisu stejně snadné jako prsou, tak věřím, že na operačních sálech, bude narváno ač by partnerky svým polovičkám marně říkaly, že tam dole je vše tak, jak má být.
Je na vás něco, čeho jste jako dítě a nebo i teď, měl opravdu komplex? Jedině pak, se dokážete vcítit do toho, co cítí přítelkyně. Je jedno co říká okolí nebo Vy. Ona se vidí jinak a trápí jí to. Nemá to s Vámi nic společného.
Maximálně můžete zkusit najít nějaký příběh, kdy žena šla na plastiku prsou a při zákroku po komplikacích zemřela a nechala po sobě dvě malé děti. Aby si uvědomila, že je to zákrok, jako každý jiný, s riziky. A že se zákrok musí po několika letech opakovat.
Spousta chlapů ohrnuje nad silikony nos, ale pak si dělají dobře u porno filmů a časopisů, kde jim to nějak nevadí a stejně tak, když takový výstřih potkají na ulici, ty pohledy nejsou pohoršené a ani znechucené..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel555
Datum: 24.05.16 03:08

Ano mám propadlý hrudník a nějak z toho komplexy nemám... v létě když jdu poprvé k vodě, tak se trochu ostýchám, ale po prvním dni na pláži jsem už v pohodě. Začal jsem to taky řešit tím, že jsem začal cvičit a v konečném výsledku to v tričku vypadá, že mám dobře vypracovaný hrudník a bez trika to nneí taky zlé. Nejsem zrovna kluk co by měl rád umělá prsa a mám radši ty přírodní... Během dne jsem něco načetl a zkoukl několik videi, ale pořád mi to k ní prostě nesedí. Prostě mám ty prsa rád taková jaká jsou a stejně tak přítelkyni. Má svoje klady a zápory, ale beru jí takovou jaká je. Nejen že se mi líbí její kladné vlastnosti, tak i ty záporný jsou prsotě její součástí. Je prostě celek, který se mi libí a kdyby byla jenom dokonalá, tak by to nebylo ono. Všechno co má jak vlastnosti, tam postavu, tak účes atd.. je její součástí a to proč s ní jsem.

Datum: 24.05.16 06:40
avatar

Takže komplex trochu máte... když se ostýcháte. Skvělé, Vy jste to začal řešit cvičením a je to o dost lepší, jak píšete. Jenže s prsama ženský nic neudělají. Když začnou cvičit, prsa se zmenší a možná zpevní, nic víc. A co byste dělal, kdyby s propadlým hrudníkem nic dělat nešlo? Mindrák by tu byl a jen by narůstal... níže mluvím o seriálu s plastickými operacemi. U těch holek byste plastiku nepoznal, prsa vypadala přirozeně, nic hnusně velkého a na první pohled umělého. Ale ještě jste pořád neodpověděl, jestli se u partnerky jedná o posedlost (zvětšení z trojek na pětky) nebo o vyřešení dlouhodobého mindráku (z nulek dvojky). To je totiž velký rozdíl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: pavel555
Datum: 24.05.16 15:54

Není to posedlost, je to zvětšení z cca 1,5 na 3...

Od: hk
Datum: 23.05.16 20:31

Nedivím se, že jste zoufalý. Mám ale pocit, že přítelkyně není spokojena s vámi a že vás jednou nahradí někdo jiný. Zkuste se nad tím vším zamyslet i trochu jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 20:32
avatar

Zdravím. Člověk, aby byl zdravě sebevědomý a v pohodě, by se měl líbit především sobě. Pokud má přítelkyně opravdu mindrák z malých prsou, měl byste ji spíš podporovat. Osobně nemám ráda nafouknutá déčka, co lezou metr z výstřihu před jejich nositelkou, ale shlédla jsem jakýsi dokument, kde ženy s různými mindráky (povislá, malá nebo nesouměrná prsa, nos jak klika od blázince) podstoupily hrazenou operaci. Těm ženám, které byly šikanované, vysmívané a styděly se vyjít mezi lidi, to přineslo trochu potřebného sebevědomí a radost do života.

Něco jiného by však bylo, kdyby přítelkyně měla pěvné trojky a chtěla by pětky, to už není moc o sebevědomí, ale o posedlosti...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.16 00:57

Řekni jí, že kdybys chtěl chodit s kusem uměliny, tak si koupiš nafukovací pannu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.