Proč mě na vážný vztah muži nechtějí?

Od: Datum: 23.05.16 13:17 odpovědí: 61 změna: 10.08.16 19:45

Dobrý den. Čím to je, že mě chlapi nechtějí na vážný vztah? Když to zkouším přes chat, ozvou se mi muži a hrozně se diví, že tak pěkná ženská nemá chlapa, není vdaná. Jenže když hledám na vážno, nikdo mě nechce. Jestli je to fyziognomií nebo čím? Nebo mi chybí ženskost? Vyzařuju neženskost. Přitom i přes chat to pár lidí v okolí dalo dohromady. Nejvíc naštve, když mi odepíše na inzerát muž a pošle fotku. Mně se líbí, já mu pošlu taky a jemu se nelíbím. Přitom mám na profilu fotky, tak se měl nejdříve podívat než napsal. To by pak nenapsal a nemrzelo by mě to. Jak můžou páry existovat, nechápu. Myslím si, že vzhled není všechno. Vidím i ošklivé, tlusté ženské, co jsou zadané i několikrát za sebou. Nemají nouzi, co se týče mužů. Máte někdo podobný problém? Děkuju za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.05.16 13:25

Dobrý den, když neznáme Váš vzhled, tak Vám těžko odpovíme, jestli tam je něco, co by snad odpuzovalo nebo bylo málo ženské. Jinak si myslím, že to takto bude mít více lidí, tak to jako mindrák neberte, resp. je to mindrák sdílený a rozšířený. Ovšem, ten problém může být zcela jinde. Zdravím!

P.S. Pokud jste velká krasavice, tak těch se hodně mužů bojí.

doplněno 23.05.16 13:49:

No, vidíte - telepatie by mohla být dobrý základ souznění i trvalejšího. Jinak, těžko říci, který z Vašich mužů se ozval. Myslím, že aktivní výběr pokračuje již nějaký čas.

Ohodnoceno: 2x

Od: nikc®
Datum: 23.05.16 13:45

Představte si, zrovna se ozval. Asi chodí sem na poradnu nebo mi čte myšlenky*smich*.

Datum: 23.05.16 13:52

Ozývají se Vám muži, kteří se diví, že nejste zadaná..Proč s Vámi tedy ten vztah nenaváží oni? Zeptejte se některého z nich..Třeba stojíte hlavně o ty, kteří se k Vám nehodí. Možná se zkuste zamyslet nad svým vkusem a svými prioritami.

doplněno 23.05.16 14:13:

A co se vykašlat na pc a vyzkoušet nějaký zájezd (nebo víkendový pobyt) pro nezadané? Tam se dá předpokládat, že pojedou lidé kteří mají zájem o seznámení a vážný vztah z toho může třeba být..

Datum: 23.05.16 14:05

Zdravím. Na tom chatu je to takový povídání o ničem. Ale někdy příjemný. Někteří bydlí daleko. Ale většinou hledají jen povyražení, napíšou to brzy a poznají, že to samý nehledám.

Datum: 23.05.16 13:26

- já bych to zkusila nejdříve třeba "nevážně" - vážny vztah se vyvíjí časem, až se lidi poznají.

Ale žádné zvláštní zkušenosti v tomto směru nemám a pokud chcete založit rodinu, zkuste muže s dětmi. Možná jste taky příliš náročná.

Od: mp
Datum: 23.05.16 13:31

Možná jste si na to odpověděla sama.Fotka a dopis nic neznamenají. Podle mě má 99% lidí stejně zafixováno, že druhého musí napřed vidět, a hlavně ho slyšet mluvit. Tam se rozhoduje. A co je na vážno? Někdo žije lehce celý život a někdo ho bere vážně - jenže to je jejich pojmenování. S tím na nikoho rozumného nechoďte. A krásu taky každý taky hodnotí jinak. Vezměte si, já jsem kuchař, tak by pro mě měla být nejlepší michelinská hvězda. Ale sám vím, že je to hlavně kšeft a byznys a obchod a reklama.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.16 13:42
Kolik let ti je prosim?Sladky řeči typu Jsi hezka a divim se ze si sama to jsem slysela taky hodnekrat.Musis si počkat,opravdu.Asi neoplyvas tucnym bankovnim kontem a nemas Ferrari v garazi aby si z chatu a fotky mela vazny vztah.Pisu ti ze si muzes pockat.Nekde je Muž ktery je i pro tebe.Jen si musi on necim projit aby se vaše cesty střetly.A to si piš,ze te chce do života.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.05.16 13:58

Bude mi za pár let čtyřicet. Čím jsem starší tím méně mi to říkají. Věk nezastavím.

Datum: 23.05.16 14:00

Budhisti říkají, že vše co člověka potkává, vychází z něho.

Na tom něco je. Možná že vám nechybí ženskost a půvab, ale vzhled skutečně není to hlavní. Přečtěte si svůj dotaz. I v něm je poznat, jak tlačíte na pilu a já bych řekl, že váš problém je právě v tomto místě.

Chlapi na seznamkách většinou bývají lovci, kteří hledají flirt a nevážné známosti. Takoví se před vámi rozutečou.

Od: mp
Datum: 23.05.16 14:18

To máte Figurku pravdu, ale třeba to, jako budhisti, u nás říká doktor Hnízdil a ještě za to dostal bludný balvan od doktora Grigara, kterého taky obdivuji, tak pak si vyberte. Pro mě vítězí Hnízdil a budhisti.Ti se za ničím neženou. Jenže není to jen řešení pro ty, kteří už mají všechno?

Datum: 23.05.16 14:59

Figurku, já myslela, že jenom pěkná figura, figurka nestačí.

Datum: 23.05.16 14:06
Zdravím,
Neuražte se, ale já už od Vás pár podobných dotazů četla a z Vás vysloveně čiší, jak strašně zoufale někoho hledáte... A pokud si podobným stylem píšete i s potenciálními zájemci, tak je to může dost odradit. A o vzhledu to taky uplně není, já už se snad více nežensky projevovat nemůžu a zájemců mám až moc, ironií je, že já o vztah nestojím.

Datum: 23.05.16 14:37

Zdravím. Dnešní doba je taková, že přes seznamky málokdo najde opravdu pevný, kvalitní a pěkný vztah. Většina lidí tam leze pro rychlovku... jaké máte fotky? Pokud vyšpulené rty, prsa venku, minisukně atd., tak ve Vás zřejmě chlapi vidí jen lehkou kořist, proč by měli proboha řešit nějaké závazky. Fotky taky můžou působit namyšleně, arogantně, co my víme. Nebo jsou Vaše pokusy o seznámení už tak zoufale volající, že to muži vycítí.

Vykašlete se na pochybné servery a vyrazte do života. Příroda, kolo, běh, koníčky, malování, sport, knihovna, cokoli... při čem potkáte stejně zaměřené jedince. Čím víc lidí, tím víc šancí na zajiskření a zakoukání se.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.05.16 15:56

Nevěřím tomu,že ,vyzařujete neženskost,...podle Vašeho příspěvku spíše usuzuju na to,že máte v sobě pocity,které popisujete,prostě zakotvené a určité negativum-dopadne to jako vždycky- jsou z vás cítit...já bych se přihlásila třeba do turist.oddílu kam chodí i jednotlivci a rozhodně bych nešla s tím,že hned budu sondovat,kdo by za něco stál...nechte to plynout,v družnosti poznáte lidi .Podle mě je to nejlepší cesta najít toho,správného,.Internet je i dosti nebezpečný na seznamování - buďte opatrná,chlap vycítí,že byste ráda zakotvila a může být problém...Nevím,zda máte možnost chodit někam , v partě, - ale za pokus to stojí,alespoň nebudete trávit čas sama,pobavíte se a poznáte lidi.

Datum: 23.05.16 16:37

Nikc - proč vás muži nechtějí na vážný vztah? Protože asi narážíte na stále stejný typ mužů, kteří o vážný vztah nestojí. Nevím, podle čeho muže na internetu hledáte - jestli podle krásy, vzájemné sympatie - ale asi je z váš také cítit až přílišná snaha už konečně někoho mít. Berte to tak, že většinou - stojí-li muž za něco - tak už ho nějaká ženská dávno ulovila a má s ním děti a takový nehledá na internetových seznamkách. Ve vaší věkové kategorii už je dost přebráno. Bohužel. Poradila bych vám jediné. Nebrat to internetové seznamování příliš vážně. Bavte se, nezávazně, ale netlačte hned někoho do manželského chomoutu. Anebo si dejte na chvíli od toho pauzu. A soustřeďte se jen na sebe. Na svoje koníčky a tak. Když nebudete tak moc tlačit na pilu, když uberete plyn, tak se možná někdo k vám vhodný objeví. Beru to z vlastní zkušenosti - když jsem cokoliv moc chtěla, nešlo to. Když jsem to nechala plavat, najednou se dařilo. Zvláštní, ale funguje to. :)

doplněno 23.05.16 20:52:

Diesel - :)díky za bodík

Datum: 23.05.16 17:43
Eulálie - *palec* a bodík!Tazatelko již to tu v odpovědích párkrát padlo třeba viz výše Eulálie (s dovolením cituji ): asi narážíte na stále stejný typ mužů, kteří o vážný vztah nestojí.Nebo Ben v 1.odpo : "Pokud jste velká krasavice, tak těch se hodně mužů bojí."A ještě třeba Martina : "Vaše pokusy o seznámení už tak zoufale volající, že to muži vycítí." a osobně doplním : nechtějí s e pak vázata tudíž Vás míjejí! Dovolil jsem si půjčit pár Vašich slov dámy a pánové rádkyně a rádci!

Datum: 24.05.16 09:05

Euali, souhlasím. Občas mě napadá, když vidím maminku s dětmi a manželem, že už jsou ti kvalitní muži přebraní. A nekvalitního nechci. Jako máma dopadnout nechci se zlým chlapem. A právě takoví muži v seznamkách taky jsou, docela dost. Naštěstí to není tak jako před 30 lety, že ženská, aby zapadla do společnosti, za každou cenu měla manžela a děti. Sousedi a okolí stejně na mě divně pohlíží, ale na to si musím zvyknout. Hlavně ty v mém věku, co mají rodiny. V každé době byly ženy staré panny a muži staří mládenci. Nevyzbyl na ně protějšek.

Datum: 09.08.16 20:38

Eulalie zdravím. Opět jsem měla rande ze Seznamky s mužem, který je podobný jako ty předešlí. Měli jsme dnes 2. rande a potvrdilo se to, co jsem si myslela. Že je zadaný. Dostal Sms ke konci a zamilovaně, zasněně koukal. Je mi jasný, že od mamky nebo kamaráda to nebylo. Navíc nezaplatil ani jednou za čaj a přišel dneska o 15 minut později, bez omluvy. Jinak se s ním dobře povídalo. Čím je ženská starší, tím jsou ty schůzky lepší a lepší;)... Dříve aspoň tu útratu platili, chodili včas nebo se omluvili. Už vážně nečekám:).

Datum: 10.08.16 19:45

Dobrý den Nikc.:) Tož já vám nevím jak poradit. Buďte ráda, že jste na to přišla tak brzy, že dotyčný pán je zadaný. Podle mě jsou seznamky plné mužů, co se chtějí jen bavit. Doma žijí možná ve stabilním, ale nudném vztahu, děti zlobí, manželka už je tak nepřitahuje, protože při vší té práci nestíhá být v noci nažhavenou milenkou, která je schopná při sexu dělat kotrmelce, a tak pánové loví jinde. Až se dostanete do stavu, kdy budete nad věcí a nebudete čekat, že by z té schůzky něco mohlo být, tak pak věřím, že ho - toho pravého - najdete. Když budete pozitivně naladěna a myslet na to, čeho chcete dosáhnout, tak si to přitáhnete do svého života. Mám to vyzkoušeno minimálně na třech věcech v mém životě. ;)

Datum: 23.05.16 17:38

tak ja nevim, znam vas z poradny uz dlouho a uz jste to i parkrat resila, me prijdete sympaticka.. jen by mi trosku vadilo jak resite ty znameni a takove veci hhh :) ale to resi hodne holek. Pripominate mi kamarada, ktery si zrekonstruoval byt a pak cekal jak pavouk, myslel si na deti a lovil na seznamkach (kde se resil typicky problem seznamek: nekolik let stare foto, kde ma o 50kg mene nez ve skutecnosti, to jako ceka nejaka slecna, ze se seznami na stare foto, kdyz pak prijde na schuzku velryba?) a stejne pak nasel fajn holku nahodou pres nejakou kamaradku nebo na nejake akci s lidma, uz jsem to zapomnel jak to bylo :) Ta stejne jeste nechce deti hned :-P :)

Muzu to tak maximalne napsat z pohledu sebe, proc se me pokrocilejsimu tricatnikovi nechce do "vazneho" vztahu, jsem lehce introvertni, dost se momentalne venuju praci, kterou mam rad, v zime nerad chodim ven, protoze moje telo s tim neumi bojovat, ale aspon udelam dost prace a pokrocim ve znalostech, a pak se muzu v lete flakat po zahrade a treba rekonstruovat. Ve vztahu neudelam vicemene nic nebo se musim premahat, protoze jsem naruzivejsi a kontaktni, a mam jaksi tendenci cely den se jen venovat tomu, co ma mj. pod oblecenim ta, kterou mam rad :) nevim, davam tak najevo svou lasku, nektere partnerky pro to nemely moc pochopeni... jine zas byly nadsene, ze predchozim partnerum musely psat kolkovane zadosti, aby si jich vsimnul... moje prace je narocnejsi, musim se do toho vzdycky kompletne prepnout a premyslet jen o tom, mam s tim casto problemy i bez zeny, proto nejvic prace udelam v zime, kdy me nic nerozptyluje. Sexualni vztah neni uplne ono a ikdyz jsem trochu sprostak, tak stejne je to proste cele divne, ikdyby byla sebekrasnejsi, takto mi to nestaci, to uz radsi nic :) Deti zatim ani vyhledove neplanuju, ikdyz rok uz jsem nevlastnim tatkou male prdolky byl, ...ale mozna si myslim v hodne vzdalene budoucnosti na nejakou peknou chytrou holcicku, po tatkovi *smich*. Kdyz je nebezpeci nejakeho vztahu, cukam se trochu a stahuju, protoze staci jedna chytra horakyne, ktera me spravne odhadne a je vystarano *vezen* :) ale treba by to bylo i fajn, ale nerad bych to riskoval, vlastne sam v tomhle smeru vubec nevim momentalne co chci, nechavam to proste volne bezet a uvidime. :) No a pak nekoho takoveho sbalte :)

Jenze ja taky nemam profily na seznamkach a aktivne nehledam, cili mi prijde, ze chlapi hledaji na seznamkach hlavne sex a ti ostatni, kteri chteji nosit ruzicky a posilat basnicky nejsou pro zeny prilis pritazlivi. Taky podle me muz, ktery vidi na seznamce "hledam vazny vztah" u pekne 30+ se asi opravnene boji, ze hleda casem svatbu nebo muze svych deti... co ale pak dela na seznamce, kde se to asi i ocekava :) Ale co ja vim, do hlav jim nevidim :)

Od: dfgdf
Datum: 23.05.16 18:06

No, možná by pomohlo přestat si psát s divnejma typama na chatu a vyrazit ven.

Datum: 23.05.16 18:20

Když se diví, že tak pěkná ženská nemá chlapa, fyziognomií to asi nebude.

Mám podobný problém, marně hledám ženu už skoro 30 let. A taky nejsem žádnej šereda. Bylo mi řečeno, že je to tím, že jsem "složitej". Třeba máte taky složitou povahu. Takové dvojice se hledají dlouho, pak jim to ale zato dlouho vydrží.

Do každé klíčové dírky pasuje jen jeden klíč. Paklíčem ovšem otevřete každou. Spousta žen podlehne tlaku "biologických hodin", dá to dohromady právě s nějakým takovým "paklíčem" a pak se diví.

Další faktor může být, že jsme příliš velcí dobráci. Muži hledají výzvy - a žena, které vidí na očích, že pro ně udělá první poslední, pro ně výzvou není. Proto u nich bohužel mají větší šanci "potvory" a platí to i naopak - buranům podléhá jedna za druhou, kdežto my gentlemani zůstáváme na ocet. Přitom každá skučí, jak by hodného gentlemana chtěla, pravda je zřejmě někde jinde...

Od: marina
Datum: 26.05.16 22:27

A v čem konkrétně u tebe spočívá ta složitost, že nemůžeš najít ženu pro život?

Díky za odpověď...M.

Datum: 23.05.16 19:08

Mám supr kamaráda a taky jej žádná nechce na vážno,takže kdyby Vám bylo 40+,mám tip*hi*

No,já si říkala ve 30-ti to samé.Už jsem si dělala srandu,že jsem opravdu kočka,protože takových se chlapi na vážno bojí.Ono to bude i tím,že dneska to málokdo myslí vážně.Je to dobou ve které žijem.Jsou možnosti si vybírat,měnit partnery,žádné závazky a najít v tomhle slušného chlapa je fakt těžké.Když už jsem nějakou známost začla,stejně to nemysleli vážně,jako bysme byli spolubydlící a né partneři co se milují a plánují budoucnost.Takže vždycky jsem to ukončila.Raději se starat o kocoura,než o chlapa co to nemyslí vážně(i když zamilovaní byli)Až po 30-tce se z čista jasna objevil ten můj princ,ale kamarádce až po 40-tce,děti už nestihla*plac*V práci se na ní ženské dívaly jako by to byla její vina,že nemá děti,chlapa,ale ona i já jsme taková povaha,že jsme chtěly pořádného chlapa,né jakéhokoli budižkničemu.

Byla jsem neštastná jako vy,nechápala to,že kdejaká"příšera"má chlapa,děti a v podstatě jsem rezignovala.Smířila jsem se s tím,že raději budu žít sama s kocourem.Ulevilo se mi,nemyslela jsem na to ...no a pak se objevil*srdce*

doplněno 23.05.16 19:19:

Jinak si nemyslím,že by chlapi něco vycítili(že jste urputná)pánové dovolí,ale většinou jste natvrdlí.Já třeba hodně sportuju,vypadám dobře*hi*mám hodně kamarádů chlapů,všude známé...takže opravdu jsem přirtahoval stejné typy,s tím souhlasím.Takové nudné(oni si to ale nemysleli*smich*)co měli málo kamarádů a nějaký komplex...tak nějak jsem cítila,že chtějí na mě "parazitovat" a vylepšit si svůj život.

Od: janm
Datum: 23.05.16 21:37

Asi jako můj známý (42),snažím se mu nějak pomoci, hledá vážný vztah, jak to tak ale sleduji "je to úplně marné"...

doplněno 23.05.16 21:57:

Zase můj druhý známý který přítelkyni má mi jednou vyložil svou "filosofii" které jsem se velmi podivoval ale musím přiznat má to svou logiku, cituji ho : "Když máš pěknou ženskou, tak jí chce každej a jednou se ti "zku.ví" tomu nezabráníš, kdežto když nemáš tak "pěknou" pak je jen tvoje čili tak...

Datum: 25.05.16 21:16

@lucie, ano, jsme možná natvrdlí, ale právě proto si jsme navzájem zvyklí říkat věci na rovinu. Proč věci na rovinu neříkají i ženy? Někdy mi připadá, že se tím "naznačováním" baví, aby nás pak mohly kritizovat. Ne, opravdu naznačit nestačí. Taky si všimněte, že když už ty náznaky některý pochopí a začně podnikat první kroky, leknete se a utečete. Tak co si pak má člověk myslet?

Datum: 25.05.16 21:49

quentos-ano máte pravdu a někdy vás chlapy lituju:-Dženské jsou romantičky,krmené od dětství princeznama,sladkými příběhy,sny...tak se nedivte,že potom neříkají věci narovinu.A nejhorší jsou ty které mají plno očekávání,to je potom chudák chlap.I ty co si hrají na tvrďačky ocení trochu romantiky a pochopení.My se doma naučili mluvit narovinu,proto žijeme bez konfliktů.

Od: marina
Datum: 26.05.16 22:33

40+ mi není. To je podmínka? M. (35 let)

Datum: 23.05.16 21:23

Děkuju všem za rady a názory.

Datum: 23.05.16 21:37

Když už seznamku, doporučila bych při Vašich problémech, se nechat vyfotit přirozeně, ne moc vyzdobeně a příliš nalíčeně. Zkuste si zahrát na přírodní děvu, jestli se něco nezmění. Jestli taky, když píšete, nebo mluvíte o sobě, nepůsobíte moc ambiciózně, toho se chlapi taky bojí. Bojí se i příliš náročných žen, Odrazuje i vyzývavost. Na druhou stranu, ženská se na takovou příležitost (i jen na focení) chce udělat co nejkrásnější, aby to o ní něco vypovídalo, že není prostě tuctovka, což se dá pochopit, ale chlap se toho naopak může leknout a říct si" Na tu já nemám, ta je na mně moc nóbl, nebo náročná, ta potká lepšího a zdrhnre, tu trvale neudržím, ta by se mnou stanovat nešla, na kole nejezdila atd. Taky z Vás (kromě půvabu musí něco vyzařovat, nejlepší je "hodná holka, se kterou si ale nemůže být jistý". Osobnost a osobitost, ale milá, ne povýšenecká.Chlapi mají rádi ženské do nepohody a nejlepší jsou asi "na koně i do vozu". Ve Vašem věku jsem se rozvedla a taky hledala partnera, ale i tátu pro svou sedmiletou dceru. Nejsem nějaká mimořádná krasavice, ale chlapů kolem mně poletovalo neustále hodně. Žádný se mi ale nelíbil a tak jsem čekala, vybírala a za dva roky mjsem to už chtěla vzdát. Neuměla jsem si představit, že bych nměla spát s někým, kdo se mi nelíbí a na druhou stranu, ti, co se mi líbili, zas za mnoho nestáli, A v tom jsem ho potkala, jsme spolu dodnes. Pro každého je nastaven čas jinak, kdy má potkat toho pravého. Často to říkají i ty kartářky, tento není ten pravý, pravý vám vstoupí do života za rok, dva... Ale je pravda, že většina žen má mezi tím alespoň ty "nepravé vztahy", které sice nikam nevedou, člověk udělá jen nějakou zkušenost, ale nnení sám a nenudí se.

Datum: 23.05.16 21:54

Některé ženy ani moc pohledné nejsou a jak po nich chlapi letí. Měla jsem kamarádku, která se mi nikdy nelíbila. Akorát postavu měla dobrou a chlapi po ní letěli. Dokonce vyhrála něco jako Miss ve třídě. Pak jsem se s ní chvíli kamarádila a na diskotéce taky po ní chlapi letěli. Musela mít v sobě nějaký sex appeal. Nějaké fluidum. Nebo měla víc sebedůvěry. To chlapi taky víc přitahuje než nějaká uťápnutá.

Datum: 24.05.16 06:07

nick-já mám zase kamarádku co má malé zapadlé oči,tvrdý pohled,mastné vlasy,nohy lehce do x,tímpádem i takový chlapský zadek a při chůzi se klátí.Měla jen obrovská prsa a stačilo jí to.Taky jsem to nepochopila,ale až můj chlap mi to vysvětlil.Když to některým chlapům stačí,tak asi nebudou moc na výši.

Datum: 24.05.16 08:51

Ona právě že ani ty prsa neměla. Měla tvarohovou pleť, pihy, málo vlasů. Připadala mi nevýrazná. Hezká mi nepřipadala a ani nebyla rozhoďnožka. Byla normální a štíhlá, to jo.

Datum: 24.05.16 10:29

Ano, uťápnuté holky nikoho neberou a to samé platí opačně.

Datum: 24.05.16 17:30

Máte pravdu, uťápnutého chlapa ani já nechci. Ale poslouchat ho na slovo taky ne.

Datum: 24.05.16 09:04

Tak třeba nevěří, že někoho nemáte a nebo jste pro mě příliš dokonalá a trochu se bojí s Vámi něco mít.

Datum: 24.05.16 09:07

Asi do toho skáčete moc po hlavě. Mám jednu kamarádku, která už se strašně moc chtěla vdát a mít děti, ale ne a ne potkat toho pravého - nebo vůbec nějakého, který by s ní chtěl být. Ona ty chlapy doslova lovila. V práci, na seznamkách... Je docela pohledná, zajištěná, ale ta její urputnost, každého chlapa velmi brzy odradila. Každý vztah, vydržel max. několik týdnů a chlap vzal roha. Nicméně vytvrvala, na nějaké internetové seznamce se seznámila s docela pohledným týpkem. Takový tichý, hodný.. měl problém se se svou povahou seznamovat. Měli společný cíl. Vzít se a mít hodně dětí. Vzali se ani ne po roční známosti, postavili si baráček, na cestě mají druhé dítě a plánují ještě jejméně třetí..

Takže budete muset najít chlapa, který se z nějakého důvodu špatně seznamuje a jeho cílem není nezávazný sex, ale založení rodiny.. Jinak budete muset trošku ubrat na tempu a nebrat každý vztah jako vážný, aby měl možnost se v takový případně vyvinout.

doplněno 24.05.16 14:22: Ano Coco, zpomalit = ubrat na intenzitě. Jinak každého chlapa odradí. Spousta mužů si v tomto věku stěžuje, že jsou loveni jako potenciální otec dětí, ale ne už jako partner, přesně tak, jak jste to popsala. Ti muži až na výjimky nejsou hloupí a nechtějí být jen dárci semene. A protože jim biologické hodiny netikají tak intenzivně, mohou si dovolit vybírat..

Od: coco
Datum: 24.05.16 11:18

Skoro ve ctyriceti "ubirat na tempu"? Takova taktika asi nepomuze ani ve triceti, leda tak jeste ve dvaceti, kdy je na prvni dite jeste cas. Dnes to marne hledani partnera resi zeny touzici po detech jednoduse otehotnenim, aby dite stihly zavcas, potom se zploditel bud prida k vychove a zalozi rodinu spolecne, nebo aspon prispiva financne. Je to beznejsi a snadnejsi nez vyuzivat databanku darcu a taky lepsi nez stres z nenaplneneho zivota. Jinak vhodny partner se muze objevit treba pozdeji pro zenu, ktera uz po detech netouzi :)

Datum: 24.05.16 11:51

coco. Doufám, že jsem Tě jenom špatně pochopila. Nebo snad tomu mám rozumět tak, že ženská, která chce dítě, si ho má někým nechat udělat? A ten dotyčný při samotném aktu nemá vědět o tom, že se právě stává "zploditelem"? A pak mu to teprve oznámit, až těhotenství bude jisté? No, jestli je to tak myšleno, tak je to k *blee*

Datum: 24.05.16 14:04

sebod-

- já tedy děti nemám, protože jsem je nechtěla - ale pokud bych dítě chtěla - tak si ho samozřejmě pořídím i bez ohledu na partnera. Samozřejmě bych v tom případě neočekávala od partnera jakoukoliv účast a byla bych připravena dítě vychovávat sama. Nevidím na tom nic nemorálního.

Stejně dnes spousta dětí vyrůstá v neúplných rodinách a taky v převážně ženské společnosti. Spíše mi připadá v dnešní době závažnější nedostatek mužských učitelů a vůbec mužských vzorů, když děti mohou vychovávat i gayové.

doplněno 24.05.16 16:18:

sebod-

no to jo - to by fakt bylo vůči tomu chudákovi blbý !

Datum: 24.05.16 14:10

culda-máte pravdu.Nikdy jsem to nechápala,až jednou mi kamarádka říkala,že se snaží otěhotnět.Měnila partnery co půl roku,žádný pořádný chlap a najednou dítě?.ptala jsem se jestli je to ten pravý a říkala,že kdyby měla čekat na toho pravého nemusela by se dočkat...že dítě chce ať s chlapem či bez něj.Ono taky někdy není lehké poznat,jestli bude princ i dalších 30let.Pro ženy je někdy důležitější dítě než chlap(a dnes se žena i bez chlapa obejde)

culdo. To je potom jiná. Když by ses o dítě starala sama, "zploditele" nechala v klidu žít, tak proč ne. Ale v tom příspěvku to vyznělo tak, jako že nechtěný "zploditel" bude postaven před hotovou věc : Buď si dotyčnou vzít a starat se, nebo si ji nevzít a platit alimenty. To se mi zdá ... jak to říct..prostě na poblinkání. Jojo, jasně. I on byl při početí dítěte. Ale jestliže mu ženská řekne, že bere HA, a třeba používá k tomu další prostředky proti otěhotnění, takže se dotyčný nemusí bát, že ona otěhotní, tak to je od ženský prasárna!

Od: coco
Datum: 24.05.16 17:54

S tim co napsala culda souhlasim, jen bych dodala, ze ten "chudacek chlap" co si chce uzit bez zavaku, by mohl mit taky dost rozumu a zodpovednost za sebe, chranit se muze i on, kdyz nechce deti ( o HA nebyla rec, ale muze i selhat). Jinak spis chudak zena, kdyz chce dite a nenajde vhodneho partnera :)

Od: fex

Možná kdybyste poslala svou fotku včetně postavy, můžeme posoudit více!

Datum: 24.05.16 18:45

Já si myslím, že není o co stát. Modelka ze mě nikdy nebyla a ani nebude.

Od: hm®
Datum: 24.05.16 17:01

Někdo to má tak, že se seznámí snadno, pro jiného je to skoro nemožné. A nikdo neví, proč to tak je. Nerozseknem to nejspíš ani my tady. Rady pro tvůj problém většinou jsou dvě - protichůdné: 1) zkoušej to dál a ono se to povede, 2) přestaň se snažit a ono to přijde samo. Moje zkušenost praví, že ... je úplně jedno, kterými radami se budeš řídit.

Od: jenda2
Datum: 24.05.16 18:17

Z vlastní zkušenosti mohu s téměř 100 % jistotou dodat, že pohledné ženy mají jednu vadu a tou je spořeba peněz. Také podle rozhovoru nabude dojmu, že vašim nárokům nebude chtít stačit. Dnešní doba se s nikým nemazlí a problémy přijdou někdy nečekaně. Jestliže nepůsobíte dojmem případné opory ale naopak další zátěží, pak se nesmíte divit. Ale to je jen můj odhad. Měl jsem krásnou přítelkyni, briliantový zásnubní prsten byl " hezký". A ušetřil jsem nákup jednoho auta...

Od: adi
Datum: 24.05.16 20:41

Dobrý den. Podle toho co píšete jste hezká, to je dobře, to chlap chce. Podle toho jak píšete jste chytrá a vzdělaná, to chlap taky chce. Ale chlap chce taky tolerantní, starostlivou, HODNOU! Co myslíte, jste hodná?

Datum: 25.05.16 08:35

Dobrý den.No já se vám nedivím že hledáte někoho pro život.Člověk nechce zůstat sám.Na chatu moc lidí pro život nenajdete tam jde o sex.Na seznamce to je jiná.Ten pravej se najde nebojte.Řešil jsem to samé co vy.A navíc jsem na vozíku.Takže to bylo hodně těžké.Plno žen říkalo co s tebou na vozíku.Pro ně prostě platilo vozík=chlap na nic.No a pak se ozvala jedna krásná žena které to nevadilo.No a už se známe 9let z toho jsme 6 let manželé.Vztah je o toleranci.A lidem okolo dost vadí že nám to funguje.Protože nechápou proč si mně vzala.A jakto že nám to klape a jim ne.A mimochodem v té době bylo manželce 41 a mně 26let.Takže v letech to nebude.Zkuste hledat muže co má koníčky jako vy.A možná slevte ze svejch nároků na chlapa.Ideální chlap ani žena neexistuje.

Od: lim®
Datum: 25.05.16 22:57

Bohužel narazíte na blby. Vyzráli muži vzhled tolik neřeší pokud je žena zajímá. Zkuste se seznámit jinde, na místech kde by vás třeba spojila stejna záliba... Kurz fotografování, nějaký sport atp. Hlavně ne bary, tam jsou jen úchylaci a ubozaci. Seznamka není špatná ale asi zkoušíte nějakou nevhodnou. Zkuste seznamka.cz tam jsem se seznámila mockrát. Jen to chce vyselektovat magory, ty přes chat pak poznáte hned. A na fotky tam chlapi koukají hned.

Datum: 26.05.16 08:36

lim...cituji Vás : ...Zkuste seznamka.cz tam jsem se seznámila mockrát...:-D Ale tazatelka se nechce seznamovat "mockrát"

Datum: 26.05.16 20:33

Je to docela těžký. Někdy se mi stane, že muž je fajn, ale není to "ono". Jiskra a přitažlivost tam není, ale pokec byl příjemný. Ke konci schůzky přemýšlím, jestli se ním chci vidět znovu a nebo už ne. Pokud řeknu, že to nebylo ono, už se to nedá vrátit a zájem už mít nebude. A kdybych řekla, že to bylo ono, tak bych lhala. Co mu říct, když si nejsem jista tím, že by to mohlo v budoucnu vyjít?

Datum: 27.05.16 09:40

nikc

- pokud to máte tak, že byste nemohla žít s mužem, ke kterému necítíte onu "jiskru", kterého nemilujete, nebo neobdivujete, nebo si ho nějakým způsobem nevážíte a přesto toužíte po dítěti, tak bych si dítě určitě pořídila zatím sama, dokud mám čas - a pak by se uvidělo...

za prvé změníte svoje priority, za druhé - třeba se ten pravý muž najde až pak, aniž byste se snažila a za třetí - už nikdy nebudete sama a Váš život bude mít naplnění a smysl i bez manžela. Ale jak se říká láska kvete v každém věku a toho pravého potkáte snáze, když už nebudete mít pocit, že Vám "ujíždí vlak" .

Já bych taky nemohla žít s mužem, kterého bych neměla ráda a neobdivovala ho v každém směru, ale já jsem měla výhodu, že jsem nechtěla děti, tak mi bylo celkem jedno, jestli je vztah vážný, či nevážný. Přesto jsem nakonec ten pravý vztah našla i když mi bylo taky už 40 - a kdybych chtěla, mohla jsem mít i to dítě. A žijeme spolu "šťastně a spokojeně" dodnes. Ale každý to má jinak, záleží jen na Vašich citech, představách a možnostech. Zdravím.

Od: damanndys
Datum: 26.05.16 07:00

Možná bude "problém" někde jinde. Nemáte vy sama na muže přehnané nároky? Třeba hledáte podle vzhledu jen jeden typ mužů a ostatní nemají vůbec šanci. Někdy si velkou vybíravost ani neuvědmíme, to se týká financí partnera, koníčků, představ o budoucnosti... Z vlastní zkušeností vím, že pokud jsem oslovil pohlednou ženu třeba na Seznamce, z 99% jsem odpověď nedostal (hledal jsem normální, vážný vztah). Předpokládám, že na seznamce dostanou ženy třeba 80 odpovědí a pokud odpočítám muže, kteří chtějí jen to jedno, tak snad se dá mezi ostatními někdo najít. Ale chce to možná snížit své nároky, ideální princ opravdu neexistuje.

Datum: 26.05.16 20:15

Tak já mám zkušenost podobnou jako Vy. Muže, kteří se mi líbili jsem oslovovala a oni se zas neozývali mě. A jak jste přišel na to, že ženám chodí 80 odpovědí? Není to pravda a pokud vám některé řekly, že to tak je, můžou i kecat, aby byly zajímavé. Tomu nevěřte. To samé si můžu myslet o mužích v seznamkách i já, když mi neodepíšou. Stalo se mi hodněkrát, že muž dal na profil fotku několik let starou. Pak jsme se sešli a vypadal jinak. Prince nehledám. Jak můžete vědět, že se dá mezi ostatními najít? Zkušel jste chlapa hledat? Myslet si můžete co chcete. Ale v mé kůži nejste.

Od: damanndys
Datum: 27.05.16 10:32

Deset roku jsem to zkoušel a většinou žádná odpověď. Pokud jsem si dal inzerát, a došlo k setkání, v 80% to skončilo tím, že "ještě si zavoláme, napíšeme..." některé slečny byly ochotné se setkávat i vícekrát, ale byla v tom jen vypočítavost. Zaplatím útratu za oba, v tom není problém. Ale když je to pětkrát za sebou a neuslyším ani díky, tak je to pak o ničem. Sponzora nikomu dělat nebudu. Tohle jsem ukončil zase já.

Datum: 29.05.16 14:57

Nedivím se, že jste nechtěl dělat sponzora. 5x za sebou platit je dost. A mezi vámi nic nebylo? To máte trpělivost. Mně se nikdy nestalo, že by mi chtěl dělat chlap sponzora. Kolikrát ani napoprvé nekoupili kafe. A pak se ještě diví, když ho nechci. Zrovna ten poslední. Nestojím mu ani za 30 Kč, tak jsem to brala tak, že mu za to nestojím a nemá moc zájem. Nebo je to skrlblík anebo neumí se chovat. V nejhorším případě nemá ani těch 30 Kč. On nakonec zájem asi měl, ale já jeho sponzorem nebudu. I takoví muži jsou, co nemají peníze a chtěli by, aby jim žena pomohla. Když Vám ty ženy ani nepoděkovaly, tak to jste o nic nepřišel. Asi takové "potvory" přitahujete.

Od: jenyk2
Datum: 29.05.16 23:45

Tak já jsem teda jednou něco takovýho udělal, stejnej případ jako u tebe. Ona poslala foto já taky, ale vypadala prostě na chlapa (v obličeji), jinak byla štíhlá. Setkal jsem se s ní, ale prostě nic...asi byla víc na ženský, a chlapa chtěla asi jen na to aby vypadala normálně před rodiči - prostě to nevím...už bych to nikdy neudělal, když se mi nelíbí, tak s ní neztrácet čas.

Takže potud k tomu tvojemu "že vzhled není všechno". Doporučuju ti, se k těm chlapům taky mít, ukázat jim, že jsi ženská.

Datum: 30.05.16 00:26

Já jako chlap nevypadám ani v obličeji, ani postavou. Spíš v tom vyzařování a chování je možná nějaký problém. Ale nedá se říct, že je problém jen ve mě. Můžu mít prostě smůlu. Tak jako ostatní, co sem napsali. Mám i povahu komplikovanou, ale to může mít i chlap, se kterým se setkám a nesedneme si.

doplněno 30.05.16 00:31:

Když se setkám třeba s arogantním blbcem a on se nebude umět chovat, tak si přece nebudu říkat, že chyba je ve mně, protože se nechovám žensky.

Od: klarkaee
Datum: 01.06.16 09:25
Ahoj.
A co hledat jinde nez na netu...?
Vim, ze to je dnesni moda ale podle me je to to nejhorsi seznamovani a strata casu vubec..
Vzdyt si tam kazdy muze napsat co chce a co vi vite co je a neni pravda.. neni nad skutecne potkani a pokecani si. Mnohdy staci jediny pohled do oci a vite vsechno.
Pekny den.

Datum: 10.08.16 11:31

Zdravím klarkaee. Už je dlouhá doba, co jste sem psala, ale napadlo mě až nyní odepsat. Nechápu moc dobře ten pohled do očí. Jak mám z pohledu do očí poznat všechno? Z pohledu do očí jsem zatím nic nepoznala, natož všechno. Jakto, že sňatkovému podvodníkovi naletí ženy nebo muži ženám - podvodnicím? Pohled do očí může klamat. Stejně jako u sympatie, seknout se člověk může. Se zbytkem, co jste napsala souhlasím. Hlavně je ztráta času setkání s mužem, který neřekne na rovinu, že je zadaný a hledá vlastně bokovku. Na to si žena musí přijít sama.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.