Fotoradar - zaplatit pokutu před dopisem?

Od: Datum: 22.05.16 18:25 odpovědí: 3 změna: 23.05.16 19:30

Ahoj,

ve služebním autě se mi podařilo, na úseku který jezdím každý týden, zapomenout a vyfotil mě radar. Protože jde o služební auto a nechci firmě přidělávat potíže, rád pokutu zaplatím - jde to dříve, nebo musím počkat na výzvu, která přijde firmě? Díky..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.16 18:39
Proč dříve? Je i možnost,ze vám nic nepřijde. Já cekal,ze mi přijde rychlost z magistrátu a nic mi nepřišlo,takže vyckejte a pak popr. zaplatte
Ohodnoceno: 0x
 
Od: igusek
Datum: 22.05.16 18:41

No já myslím, že ano. Je to obce mezi lesy, žádný přechod, takže tak 80 jsem tam měl a to si ujít nenechají. Já to beru, moje chyba... Ale auto je firemní a tak to ještě bude přes firmu.

Od: donnovak
Datum: 23.05.16 19:30

Oznam to šéfovi nebo tomu, kdo má na starost vozový park. Sepište spolu třeba na papír, že jsi pravděpodobně tehy a tehdy způsobil přestupek a že v případě že přijde pokuta, že jí uhradíš.

Sám to zaplatit nemůžeš. Když přijdeš osobně na policii, tak ti to na na tvou žádost vážně nedohledají... a jelikož tě nechytli na místě, tak musíš prostě počkat, až napíšou majiteli vozidla.

Je nějaký důvod, proč nechceš aby se to firma dozvěděla (budeš mít průser, hrozíodebrání auta, jel jsi se služebákem pro osobní potřebu,..)?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.