Amortizace nářadí od r. 1994

Od: Datum: 20.05.16 15:07 odpovědí: 2 změna: 20.05.16 21:32
Dobrý den všem, prosím o radu, odkaz... Manžel pracuje v jednom podniku od roku 1994 na různých pozicích. Od té doby vyfasoval na kartu XY nářadí. Některé asi zničil, jiné mu ukradli něco samozřejmě má. Majitel podniku po něm však chce všechno nářadí zaplatit a to v kupní ceně. Má na to právo? Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.16 16:25

Manžel není pojištěný proti blbosti? Podepsal někde převzetí nářadí? Zaleží o jaké nářadí šlo, jakou práci manžel vykonává a jak to má napsané ve smlouvě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar
Datum: 20.05.16 21:32

Počkejte, až se tady objeví @ivzez. Ta má Zákoník práce v malíčku.

Do té doby si můžete přečíst §255, §259, §262, §263 a §264.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.