Problém na ruce

Od: Datum: 20.05.16 10:39 odpovědí: 60 změna: 03.06.17 11:32

Měl někdo podobný kožní problém. Co by to mohlo být za vyrážku na ruce? Kožní dr. prý, že to nic není.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.16 10:44
avatar
Takhle mi kdysy zrudla ruka při používání čistící pasty na ruce od omv spravilo se tu do tejdne když sem si začal ruce pravidelně mazat Kolínskou mastí - něco jako indulona
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.16 11:02
avatar

Opravdu to nic není. Vypadá to jako alergie na čisticí prostředek. Hodně ruce krémujte kvalitním krémem na ruce. Když jsou vysušené, mají snahu takto reagovat na to, co se jim nelíbí.


doplněno 20.05.16 11:23:

Kožař vám nedal krém Beloderm? Dá se koupit i bez receptu. Poklikejte a přečtěte si něco o masti o krému. I mast i krém by měl pomoci.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vinnareva
Datum: 20.05.16 12:06

Nedal mi nic

Datum: 22.05.16 10:26
avatar
Beloderm je na recept.Jedna se o antibiotickou mast se slozkou kortikoidu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.16 11:13
avatar

Ty žluto-oranžové skvrny...to mátě něčím ošetřené, nebo to tak vypadá samo o sobě?

Buďto podráždění na nějaký přípravek, nepoužil jste teď něco nového?

Ale může to být i exém, ale to by asi kožní lékař poznal :-D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vinnareva
Datum: 20.05.16 11:50

O ty žluto-oranžové fleky mi právě jde, zzrudnutá ruka je jen kvuli fotoaparátu. Z těch fleků vytéká hnis žluté barvy. Kožař na to kašle, aby člověk psal sem a ptal se lidí na zkušenosti, poradte.cz opravdu dobrá stránka.


doplněno 20.05.16 12:03:

Ničím to není ošetřené.

Datum: 20.05.16 12:58
avatar

Kde pracujete? V prašném prostředí? Nepracujete s nějakými chemikáliemi? Alergická reakce na "něco" by nezhnisávala, pokud by jste si to tedy nerozškrábal a nezanesl si tam infekci...

Na vysušení bych doporučila heřmánkové obklady, koupele a promastit framykoinem, ale ten je bohužel na předpis

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 20.05.16 17:03

Pracuji jako IT. Chemikálie nic. Přikládám ještě detailnější foto, třeba to bude lépe vidět.


doplněno 20.05.16 17:08:

Přes mobil to jde špatně vidět.

Datum: 20.05.16 18:38
avatar
Jak dlouho to máte? Už jste na to zkoušel něco aplikovat? Svědí to? Vypadá to opravdu jako podráždění na "něco" Nezměnil jste kosmetiku nebo prášek na praní? Objednejte se na alergologii, udělá vám testy na různé alergeny.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.05.16 11:50
avatar

Nejedl jste neumyté jahody nebo něco jiného co vzbuzuje alergie? Nemáte k tomu i jakoby rýmu?


doplněno 20.05.16 19:54:

Koukala jsem se ještě na Vaše nehty. Pokud jste nejedl něco, co jste třeba více jak půl roku nejedl, tak mi jinak připomíná Vaše pokožka, tedy exém jakoby následky kyseliny. Louhu a podobně. V každém případě si kupte v lékárně mast Infadolan. Cena cca 40 kč. Nemá vůbec žádné vedlejší učinky a u vietnamců třeba nebo jinde si kupte slabé textilní rukavice. Mast je mastná, dejte si to, než vlezete do postele, ne k pc. Pěkně silně namazat celé ruce. Za 2 - 3 noci máte všechno zahojené a pryč. Ráno umýt mýdlem. Pak už dávejte pozor co berete do rukou nebo co jíte, abyste věděl proč se Vám to stává.Mast je výborná i na puchýře a podobně, zkrátka na nohy. Napište pak, zda Vám to pomohlo, pro další, co hledají rady. Divné je, že Vám žádnou radu nedala doktorka.


doplněno 28.05.16 07:08:

ludovv Datum: včera 12:18
Myslím, že se rozčilujete uplně bezdůvodně. Lidé se tu snažili dát své rady, tak nějak ze zkušeností, protože tohle není odborná poradna.
Samozřejmě jsem se zeptala i jestli tazatel nebere drogy, protože drogy mívají také různé projevy a tazatelé velmi často pak doplnují své otázky o další udaje, což měli udělat hned, protože pak rádcové neví, co může být příčinou...
Pokládám tedy Vaše rozhořčení za uplně zbytečné. Ti, co tady psali tak, že se Vám to nelíbilo, byli překvapeni ne kožní chorobou, ale stavem chrupu u mladého člověka. I mě po těch snímkách chrupu napadlo, jestli si tazatel nedělá legraci, protože se mi prostě nezdá, že by chorobu v takovém stadiu kožní lékař ponechal jen tak a pokud pravidelně navštěvujeme stomatologa i on by nás odeslal na příslušné pracoviště a zatím nás neošetřil radějí, aby nezpůsobil ještě větší malér v ustech..
I ted kdy to píšu, nevěřím tomu, že je u nás kožní lékař, který by pacienta nechal bez pomoci odejít domů, vždyt nemoc může být nakažlivá a on má určité povinnosti.

Samozřejmě dotazy tu budou - je to poradna a někdy někdo překvapením sklouzne do tonu, který Vás popudil, ale položme si otázku:
Neměl by ten mladý člověk jít raději k lékaři?

Ohodnoceno: 6x
 
Od: vinnareva
Datum: 20.05.16 12:05

Nemám alergie ani rýmu právě.

Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 22:45

Zkusím, děkuji strašně...

Od: vinnareva
Datum: 28.05.16 09:54

Dafino, jsem typ člověka, který by neublížil ani mravenci a zcela určitě není v mém zájmu někoho nakazit. Vaše odpovědi zcela chápu a nebráním se pocitu, že se jedná o něco vážného.(ono to i dost bolí) Jenže! Co mám sakra dělat, když mi(a ted klidně budu psát jména, at to všichni vidí) doktor Anatolij Tytjanevič z Ústí řekl, že to nic není a dokonce na svých rukách ukázal vyrážku, která se objevila později u mne. Druhý doktor taky z Ústí myslím, že se jmenoval Moroc(tak nějak) se podíval na ústa a řekl, že to jsou jen cysty. Nakonec jsem byl odeslán z jejich pocitu mého vymýšlení k psycholog... Koukám na sebe s velkým nadhledem a já si spíš pokládám otázky: kdo nakazil mne a čím? A proč doktor, který mě vyšetřoval, měl po rukách to samé, co já později? A jak je možné, že tedy eventuelně chodím s nakažlivou nemocí a nikoho to nezajímá? (V jednu chvíli byla vyrážka s vytékajicím hnisem po celém trupu, to už jsem nevydržel a jel až do Prahy, tam se na to podíval dr. a nic mi nedal, přitom než jsem dojel na místo, celé moje tričko bylo nasáklé tou vazkou tekutinou!)

Od: pipi
Datum: 20.05.16 11:54

Může to být alergie na léky apod.Mě po jednom léku se dělají na ruce malé puchýřky

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.05.16 13:16
avatar

Zkusil bych dehtové mýdlo.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 28.05.16 10:02
avatar

To dehtové mýdlo, to je skvělý nápad. Anebo takové černé se solí z mrtvého moře.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vinnareva
Datum: 28.05.16 10:08
Od: hgcuzrdtu
Datum: 20.05.16 21:30

Podle mě je to nějaká zhnisaná vyrážka a tipuju, že by pomohla antibiotická mast nebo kortikoidy.

Nebo mě ještě napadá svrab.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.05.16 22:21
avatar

http://zkraceno.cz/xe

Také mě napadl svrab. Ale píše že byl na kožním...Proto jsem to zavrhla.

To by mu Infadolan nepomohl. A byl by silně nakažlivý, doktorka by mu už dala léky.


doplněno 28.05.16 11:49:

Hledala jsem tu místo, kde Vám mohu odpovědět. Pokud lékař měl na rukou to co Vy, nejedná se o lupénku? Sebrala jsem na netu pár možností, pár diagnoz, ale rozhodně bych to tak nenechala. V Praze u Apolináře, kdybyste jim poslal obrázky, možná by Vás pozvali na konzultaci. Podle rukou jste mladý člověk a kožní problémy Vám můžou "rozežrat" tělo tak, že Vám to znemožní i společenské uplatnění. Nenapsal jste, jestli někdo v rodině míval problémy - lupenka je velmi dědičná. A její projevy jsou katastrofální...Protože v případě nakažlivých nemocí jako je HIV, Syfilis a další, které mají vizuálně podobné projevy by Vás jen tak domů nepustili...zbývá tedy lupenka a jiné exémy...

No zkuste zkouknout...snad se admin nebud zlobit, když bádáme nad možnou diagnozou...

http://ona.idnes.cz/muj-boj-s…x?c=A130416_120314_zdravi_pet

http://ona.idnes.cz/muj-boj-s…x?c=A130416_120314_zdravi_pet

http://www.alternativni-medic…-z-toho-vylecila-lupenka.html

http://www.tetakaterina.cz/fo…rum/viewtopic.php?f=32&t=3905

http://www.lecitel-jonas.cz/2…upenka-v-ustech-na-patre.html

http://www.spektrumzdravi.cz/academy/lupenka

http://www.revmaticke-nemoci.cz/vyskyt-lupenky

lupenka v obraze
https://www.google.cz/search?…QBoKHU21DHcQ_AUIBigB&dpr=1.25

http://www.ulekare.cz/clanek/…nu-a-slunecnich-paprsku-13689

http://zdravi.ceskyprehled.cz…tni-koutky-pcz-1111-7750.html

http://www.vitalia.cz/clanky/…trva-tyden-neleceny-sedm-dni/

http://www.ulekare.cz/nemoci-…ysetreni/lecba-pasoveho-oparu

http://www.ulekare.cz/nemoci-vysetreni/naplasti-na-opary

http://www.ulekare.cz/poradna…ekare/kuze-na-chodidle-120040

http://zdraveomlazeni.cz/lymf…ky-system-lymfaticke-otoky/41


doplněno 28.05.16 13:08:

Jinak ještě doplním, že si vzpomínám, že lupénku výborně léčily nějaké rybičky, ale nemůžu si zaboha vzpomenout jaké. Možná některý z rádců si vzpomene. Léčily to bezbolestným okusovaním kůže ve vodě.


doplněno 28.05.16 19:57:

http://www.vitalia.cz/clanky/…nka-onemocneni-na-cely-zivot/

Nakonec jsem ty rybičky našla...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 22:41

Upřímně mám pocit, že většina doktorů nebere nic vážně a je jim vše fuk. Snad si myslejí, že jsem simulant nebo mě mají za hypochondra, každopádně už nemám dále náladu za někym chodit a prosit o pomoc... Nějaký jeden živutek stejnak nikoho nezajímá... Bud se z toho dostanu sám a nebo ne. Děkuju strašně za radu, opravdu to vypadá jako svrab dle obrázků. Zkusím si koupit síru a namíchat si silnou sirnou mast.

Od: vinnareva
Datum: 28.05.16 23:03

Ano, zkusím tam poslat obrázky, sice jsem tam už byl, ale zkusím to znovu: http://www.vfn.cz/pracoviste/…ka-klinika/odborne-ambulance/

Lupénku u nás v rodině nikdo nikdy neměl. Mám zvláštní pocit, že se to stalo, byl jsem puštěn domu s něčím, co není jen tak... Možná jsem už trochu paranoidní a nemá to souvislost, ale během jednoho roku mi umřel otec, babička a pes... Nikdy se nic neřešilo, protože otec měl dlouhodobě špatné játra, ale všiml jsem si, že v nemocnici, předtím než umřel, měl takové červené tečky všude po těle + plus přestal cítit nohy. Babičku jsem našel doma zahadně u plotny mrtvou(napsáno, že zemřela stářím) a pes byl také starší, také necítil nohy... ale přijde mi též divné, že najednou v jednom roce... Mě se to osobně všechno nezdá... Když se to snažím někomu vysvětlit ihned mě posílají k psycholog atd...

Moc moc děkuji Dafino zkusím sehnat i ty rybičky, třeba je to opravdu psoriáza.

Ještě mě napadá se zeptat, vytekal by při psoriáze takový žlutavý hnis?

Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 22:54

No vlastně mám ještě + problém:: na rtech mám jakési bílé tečky či co a na jazyku takové jakoby fleky + se mi strašně najednou kazí, odlamujou zuby. Zkusím zachytit na foto, ale nevím jestli se mi to povede. Omlouvám se jestli obrázek někoho pohorší se na to dívat... Antibiotická mast by mohla pomoci i na to?

Od: balzerka
Datum: 20.05.16 22:14

Nejdřív propolisovou tinkturu víckrát denně, pak zinkovou mast. Ústně Zn, A, B vit. Máčejte si ruce v růžovém roztoku hypermanganu.Vystavte je sluníčku.Svědí to? Někdo takhle reaguje na práci s hlínou. Než se dostanete ke kožnímu, tak se zkuste zeptat v lékárně. Pokud antibiotickou mast, jako Framykoin, tak ta se musí víc dní non stop. Je fakt, že svrab tvoří mikrochodbičky nejčastěji právě v oblasti mezi prsty. Na to je Skabilan- mast. A není to sranda, lékař to hlásí hygieně. Pak se vše desinfikuje vč.klávesnic PC.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 20.05.16 22:23
avatar

Hlavně všechno vyprat. Důkladně omýt a umýt. A léčí se všichni členové rodiny a člověk, od kterého pocházela nákaza.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 23:02

Jestli je to opravdu svrab, tak nechápu odkud...

Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 22:58

Děkuji mnohokrát zkusím

Datum: 20.05.16 23:00
avatar

a co to mate za kozni? vzdyt vam mohla odebrat vzorek a poslat na vysetreni, nebo mohla vam predepsat od kazdeho neco .. Bactroban na bakterialni puvod, neco na plisne, a kdyz to nezmizi tak potom Triamcinolon kortikoidni mast, po ktere je to do tydne vyhojene...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 21.05.16 08:27

Příčin může být mnoho a podle toho i způsobů léčení. Může být i mnoho původců i možností přenosu. Tohle fakt patří do oboru specialisty - kožního lékaře. Když jeden řekne, že to nic není, můžete snad jít k jinému, v dnešní době už není přísná rajonizace.

Původce může být virový, bakteriální, atd., nebo třeba i nějaký alergenní prach z čehokoliv. Z třískového obrábění, broušení, ze starých knih; nebo i rostlinného původu při dotyku na některé rostliny. Příčin je mnoho. Lékař se jistě bude ptát na další výskyt na těle, aby vyloučil například svrab, ale to jsou dohady. Od léčení jsou lékaři, jsme v rozvinuté moderní civilizaci, takže není důvod zkoušet léčbu podomácku.

Pokud se vám zdá, že puchýřky jsou malicherná a pouze místní záležitost, kvůli které nepůjdete znova ke stejnému kožnímu lékaři, který vás uklidnil, že "to nic není", můžete se poradit s lékárníkem, nebo lékárnicí, nejlépe s magistrem farmacie, který na rozdíl od prodavačů léků, absolventů VOŠ, může doporučit vhodné léčivo na základě svého vzdělání a praxe a jeho rada je důvěryhodná rada odborníka.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vinnareva
Datum: 21.05.16 23:00

To je perfektní nápad, zkusím zajít do lekárny a optám se, děkuji

Od: balzerka
Datum: 22.05.16 00:22

Tady to bude chtít překopat celou životosprávu.Váš organismus signalizuje, že musíte změnit svoje vnitřní prostředí, jinak onemocníte a pořád budete řešit sníženou imunitu a v jejím důsledku infekce, záněty, vyrážky, plísně. Je třeba se dát na zdravou výživu plnou zeleniny syrové i vařené a ovoce,jíst klíčky, celozrnné pečivo, luštěniny,ořechy, jáhly, ryby,banány, olivový olej, hlívu,kefír ..Hodně pít čistou vodu s citronem, bylinné čaje.. Přestat jíst uzeniny, bílé pečivo,chipsy, sladkosti,zrající sýry,majonézové saláty,omáčky, příliš masa, kafe, přestat pít colu a jiné sycené nápoje, alkohol, cigarety. Neseďte jen u PC, běžte ven na slunko, do přírody. Denně si dejte nějaký sportovní výkon, při kterém se zpotíte. Né se odrovnat, ale postupně, podle dispozic. Tělo se musí prokrvit, aby se okysličilo a snáž vylučovalo zplodiny i potem. A pít. Před i po výkonu. Tohle doktoři neříkají, tohle je prevence. Lékař léčí následky .Taky je to těžké dlouhodobě dodržovat, ale funguje to a vyplatí se to. Jestli na to nemáte vůli, tak se do toho pusťte ve dvou s někým, kdo to pochopí. Rozplánujte si čas.


doplněno 22.05.16 00:45:

Pokud nakonec půjdete k lékaři, nechte si vyšetřit krev na cukr.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 23.05.16 18:22

Vím, že to teď bude znít dosti neuvěřitelně, jsem VŠ nepiju alkohol, colu ani jiný jedy, neberu drogy a nikdy nebral(nejsem idiot), jím dá se říci zdravě - semínka, saláty, ořechy, ovoce. Vyhýbám se bíle mouce, cukru. Nejsem chudý ani bezdomovec. Možná kdybych jedl nezdravě, tak už mám dávno úplně po zubech.

Datum: 22.05.16 09:17

Zajděte obvodnímu lékaři, řekněte o problémech se zuby a o kožních projevech.
Udělá rozbor krve, moči a uvidí se, co dál.
Mimochodem, kolik litrů Coly za den vypijete?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 23.05.16 18:20

Vůbec nepiju colu, ba naopak žiju dá se říct zdravě, právě! *plac*

Datum: 22.05.16 09:39
avatar

Já asi budu protivná, omlouvám se předem. Řekněte mi ale, jak je vůbec možné, že mladý muž má zuby v tak hrozném stavu?! *bum**plac*Jak to máte s hygienou?


doplněno 23.05.16 15:57:

Dafino, teď se omlouvám vám. Za neomalenost, ale je mi úplně a dokonale fuk, co si myslíte. *sok* Jen nechápu, proč se do mě navážíte, opravujete mě, okřikujete. Ale když vás to dělá šťastnou?! Je mi to šumák!:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.05.16 12:26
avatar

Nedělejte si starosti, obrázky ust nejsou originální...


doplněno 23.05.16 14:44:

babkazove, obecně mi vadí, když někdo sebere obrázky z netu nebo učebnice a hodí je do poradny - vtipálek. Proto tohle fake už nechci dál komentovat. Na google je milion programů, jak srovnat obrázky, odkud ho tazatel vzal. Například se podívejte na tento program - je zdarma, jen za registraci, ale v engliš, TinEye - nainstalujete ho a pak už jen dáte obrázek a on vypíše, kde všude na netu byl obrázek publikován a to i s url. adresou. Nic nového pod slunem.

Při tom jak tazatel uváděl, že na kožním máme doktory kteří ho s tímhle pustili domů bez jakékoliv rady, vyšetření a pomoci, vzniklo ve mně podezření, že lže a všechno je jinak...Proto jsem Vám napsala, že obrázek není originál, nejsou to jeho usta..Na netu se často lže, nic s tím nikdo nenadělá, šlo jen o nejapnou legraci nějakého výrostka. Co nás pak dával k dobrýmu na FB, at se mládež pobaví.;)


doplněno 23.05.16 21:18:

To nemůžete myslet vážně, kdeže Vás opravuju, kritizuju a podobně?

Jen jsem vysvětlovala, že nevěřím tomu, že tazatel mluví pravdu a proč si to myslím. Jinak na Vás to přece nebylo, četla jsem to 2x a fakt že nebylo o Vás ani slovo.

viz: Proto jsem Vám napsala, že obrázek není originál, nejsou to jeho usta

Ale máte pravdu, nemám právo nikomu brát iluze, aby věřil tomu, že tazatel mluví pravdu. Příště na podobné tazatele raději nebudu reagovat.Myslet si já můžu o tom co chci, samozřejmě..Nebylo to tedy nic o Vás a na Vás, byla to jen výměna informací o tazateli a jeho obrázku. Ale máte pravdu, že není proč, aby Vás má informace o fake tazatele zajímala. Nejsme přece na diskuzi. Takže omluva.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 23.05.16 18:17

Ne, nejedná se o vtip! Obrázky úst jsou originální a mé, foceny přímo v den vložení příspěvku. Nemám jediný důvod někde něco kopírovat a někoho zatěžovat blbostmi. 3 obrázky jsou zachyceny na denním světle a zbylé dva v koupelně v zrcadle(proto zrcadlově obrácené). Nemohla jste foto nikde najít, protože jsem to uveřejnil jen tu! Doktoři mne opravdu pustili s tímto domů, proto píšu sem! Doktorům je taky vše šumák!

Datum: 22.05.16 09:59
avatar

Já nevím, kdybyste totiž nenapsal, že jste byl na kožním a přesto jak vypadáte, na Vás nic neshledali, tak bych si myslela, že se jedná bud o silné plísně nebo spíše příznaky HIV. Po těch ustech nevěřím, že by na kožním Vás nechali bez řádného vyšetření a léčby. Stačil by na to i stomatolog i ten zná projevy nemocí v ustech. Myslím, že se bojíte jít na kožní nebo diagnozu znáte a zkoušíte nás. V prvním případě v zájmu zdraví Vám to kožní doporučuji. Navíc to vypadá, že ohrožujete všechny kolem sebe, třeba jen nádobím, ručníky...


doplněno 22.05.16 10:04:

http://cmp-manual.wbs.cz/2203-infekce-1.html

Je také možné, že jste se zdržoval v cizí destinaci s nemocemi, které u nás nejsou běžné, ale v tom případě by Vás poslali na Bulovku - tropické nemoce.


doplněno 22.05.16 10:13:

A také je možné, že berete drogy, což sice nepíšete, ale příznaky tomu také odpovídají a drogy mají opravdu velký vliv na zdraví...potřebujete prostě lékaře...tady to více nevyřešíte..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 23.05.16 18:26

Nebojím se právě. Vím, že to teď bude znít dosti neuvěřitelně, jsem VŠ nepiju alkohol, colu ani jiný jedy, neberu drogy a nikdy nebral(nejsem idiot), jím dá se říci zdravě - semínka, saláty, ořechy, ovoce. Vyhýbám se bíle mouce, cukru. Nejsem chudý ani bezdomovec. Možná kdybych jedl nezdravě, tak už mám dávno úplně po zubech. Mám pocit, že dafina má pravdu, že se jedná o něco vážnýho, jenže HIV negativní. V tropech jsem nebyl.

Od: ludovv
Datum: 27.05.16 12:18

A možná, že drogy bereš TY ! takovou stupidní hypotézu si nech příště do cesty!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 22.05.16 12:38

Já bych začal poněkud zostra:

1. Zuby máte zkažené, samý plak, k zubaři nechodíte. Zubní hygiena je spíše nulová - to je vidět ze snímku.

2. Nehty + kužička - také dost hrozná péče. U každého nehtu na stranách nějaký zánět.

Nechci ani pomyslet, jak to vypadá jinde po těle.

3. Problém na rukách je nějaký ekzém. Chce to komplet změnit vztah ke svému tělu a začít se léčit na všech úrovních. Mám pocit, že vaše mandle také nebudou zrovna čisté.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: coco
Datum: 22.05.16 13:09

Budete asi jeste mladej, ale desne zanedbanej, pritom jako IT byste mel byt snad inteligentni, ale tohle podle fota individuum by nemelo na nikoho ani dejchnout a pri močeni byste mel radeji pouzivat ochranne rukavice *sok* "hk" je jeste mirnej!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludovv
Datum: 27.05.16 12:16

A ty jsi zanedbanej přes hlavu! Ty hloupé individuum, co se navážíš do ostatních.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 23.05.16 18:27

Vím, že to asi nepochopíte, ale jsem dosti čistotný, to dělá ta nemoc! Nechápu jak, ale dělá to ze mne trosku.

Od: ludovv
Datum: 27.05.16 12:14

Ahoj, dočetl jsem to až sem a musím konstatovat, že tahle poradna už stojí úplně za prd. Já Vám věřím, že o sebe pečujete, že jíte zdravě a přesto máte tyto problémy. Nechápu jak si může někdo DOVOLIT?! Vás zde osočovat a přesvědčovat, že tomu tak není? Velký nešvar této poradny je, že rádcové NEODPOVÍDAJÍ na dotazy, ale snaží se poučovat o něčem, na co se jich tazatel ani neptal! Nedávno jsem se zde ptal, jak požádat snoubenčiny rodiče o její ruku. Víc než pomoci, se mi dostalo zesměšnění. Protože sem svoje "rady" může psát úplně každý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 00:18
avatar
Jsem odpoved Coca 2 x nahlasila,protoze mi pripada dost hnusny nekoho zde urazet.Mam atopicky ekzem v dlanich,vratil se mi po 20ti letech,dost me to omezuje jak v praci tak v beznem životě.Mam ruce jak papir,praskaji mi do krve.Celodenni bolest jak pichani 1000 jehel a jeste nikde jsem se nesetkala s tim ze by me lidi kvuli tomuto problemu urazeli nebo na me koukali ze bych nemela vubec tady na tomto svete existovat.
Takze opet se obracim k Vam moderatorum teto poradny.Jak muzete tohle tady nechat?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 28.05.16 12:07

Andri - inteligentni clovek se nemuze urazit za zadnou dobre minenou radu, moje odpoved patrila udajnemu VŠ, ktery jiste pochopil nebezpeci infekce jako vetsina radicich, na rozdil od nekterych vztahovacnych nechapavych antidiskuteru, kteri jen kritizuji a nahlasuji, ale sami nic neporadi !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 23:17
avatar
To by me zajimalo jakou radu jste dal Vy konkretne.Umite kritizovat a vysmivat se.Dokonce ani ti Mudr.mastickari nejsou uplne extra třída.Me dali seznam masti ze si je mam koupit a zkoušet a zkouset.Ucinna rada na ekzem neni.Je to neco a cim musite žít.
Ale jak rikam je to jakobych se nekomu smala a stitila se ho jen za to ze ma pihu na tvari.Tady jen hajim dalsiho bojovnika u ktereho se bud vlivem stresu rozjel ekzem nebo lupenka.Rozhodne si nezaslouzi vysmech.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.16 07:14
avatar

Andri, přidávám se k vám, protože souhlasím s tím, že coco odpovědi jsou fakt ošklivé! Lupenku na dlaních a šlapkách jsem měla nějakých 20 let a bylo to peklo! Dalších 20let ji mám z kůže pryč, ale v je, mrcha, v kloubech, jako psoriatická artritida. Nesmírně bolestivé peklo! *plac*Ten. kdo nezažil, neví, co to je. coco evidentně vůbec!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 29.05.16 08:32

Moje konkretni rada tazateli byla jasna - chranit sebe i sve okoli, aspon dokud se nevylouci infekcni nakaza. Nebo snad chcete rict, ze ma byt nakazenemu jedno jestli to roznese na ostatni dosud zdrave? Vzdyt zatim vubec nevi, o co jde. A babko, co je oskliveho diky fotodokumentum na mem konstatovani o dalsi zanedbanosti? Moje reakce nebyla ojedinela, ale klidne muze admin odpovedi smazat, pokud to uzna za vhodne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip376
Datum: 29.05.16 20:04
Clovece jezisi kriste proboha dejte si vyhledavat podobne obrazky tem ustum sakra a zjistite i jako lajk co to je. Mluviteli pravdu z foto logicky vychazi ze to je syfilis prectete si o tom na netu neco. Vzdyt vam to doslova vyvrazdi celou rodinu vcetne vas! Ti doktori jsou idioti jestli vas opravdu pustili. Jedte urychlene nekam jinam.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 05.06.16 10:50

Napíšu to ještě znova. Prý mám navštívit psychologa, že se o nic nejedná!

RRR-TPHA negativní, HIV12 negativní, Gonokoky nenalezeny. Testy na svrab nedělány, že to na svrab nevypadá.

Tady další foto mé ruky. Tak já nevím, vypadá to, že si vymýšlím? a že spadám do rukou psychologa nebo psychiatra?

Datum: 05.06.16 11:13
avatar

To už řekl jiný kožní? Vyměnil jste ho?


doplněno 25.07.16 08:52:

magdaiii, co máte na mysli? http://cs.wikipedia.org/wiki/RIP

Ohodnoceno: 0x
 
Od: magdaiii
Datum: 25.07.16 00:50
RIP pane VŠ. Víte, že veskere poskozeni jsou nevratna? Jestli nekecate musite to MIT uz dlouho.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vinnareva
Datum: 11.10.16 21:00

Já vím, že to vypadá strašně, taky tak se cítím a ještě hůř, že mi žádný doktor nechce pomoc. Nicméně jsem navštívil dalšího jiného dr., ale bere jen na objednání, pul roku musim čekat. Vyrážka na ruce už vypadá takto(HQ rozlišení): Proč mě neveme hned, když sestře říkám, že by to mohl být svrab? Záčínám opravdu nabývat dojmu, že doktoři jsou k ničemu. Jim je snad uplně šumák, že někdo může roznášet nemoci dál.

Od: ruze®
Datum: 25.07.16 10:34
avatar

Zkuste mast ,,HYDROCORTISON,,je v lékárně bez lékařského předpisu a stojí kolem 40,- Měla jsem svědivou vyrážku mezi prsty na ruce a opravdu mi docela rychle pomohla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.16 11:32
avatar

Hezký den. Zuby máte opravdu v hrozném stavu, navštivte zubaře a investujte do dentální hygieny, u vás je to na místě. Vyměňte kožního lékaře a trvejte na řádném vyšetření, ono to bude jedna mast, druhá, třetí...ale jednou to výjde, na místě je i rozbor krve, stěry z ústní dutiny, seškrab z kůže, možná i návštěva alergologie. Prostě buď víte, že jste pracoval s nějakou chemikálií a počkáte až to odezní nebo jste si jistý, že jde o nemoc kůže a budete ty lékaře obcházet. L

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 25.07.16 12:45

Pupínky na ruce vypadají trochu jako svrab, ale to na předloktí svrab není. Pokud se Vám zároveň zvýšila skokově kazivost zubů, může to být i nějaký vážnější problém, třeba hormonální nebo metabolický. Začal bych u praktika, ale u nějakého, který bude mít trpělivost ten problém skutečně vyřešit, klidně doktora změňte i víckrát.


doplněno 15.10.16 23:18:

Vím, že jste psal, že jíte zdravě, ale zkuste se zamyslet, jestli vám tam něco nechybí. Bílkoviny, nějaký vitamín, minerál, vápník, nebo něco takového. To že se objevila vyrážka a zároveň kazení zubů je spíš příznak nějaké celkové nemoci. Mohla by to být i nějaká alergie.


doplněno 16.10.16 23:05:

Na těch fotkách z 11.10. to vypadá jako atopický ekzém, sám ho nemám, ale viděl jsem ho na rukou mého známého a vypadalo to velmi podobně (on to tedy měl horší). Svrab by se držel hlavně v meziprstních jamkách a hodně by svědil. Psal jste, jestli to svědí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: amos
Datum: 16.10.16 19:39

Od doby zadani dotazu ubehlo nekolik mesicu, tak predpokadam, ze problem je uz nejak vyresen a tazatel by mohl prozradit radcum spravnou diagnozu. Coco by to taky zajimalo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.16 23:02

Kdepak, 11.10. píše zřejmě autor (nevím, proč se nepřihlásil, takže to nezmodralo), že se objednal k nějakému dalšímu specialistovi, který má ale objednací termín půl roku, takže se výsledek dozvíme teprve v na jaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dedeklesik
Datum: 03.06.17 11:32
Dobrý den Pane,
našel jsem Váš příspěvek náhodou přes Google vyhledávač a dívám se, že už je dost starý. Prosím, jak problém dopadl? Jste již v pořádku? Určitě odepište!
Dle mého názoru vidím na ruce - v okolí prstů SVRAB! V oblasti předloktí se jedná zřejmě, ale o jinou nemoc! Neměl jste náhodou pohlavní styk s někým, koho neznáte nebo
nejhůř s prostitutkou? Obojí je velmi nakažlivé! Znova - Určitě odepište. Děkuji
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.