Sex s zenatym muzem

Od: Datum: 19.05.16 20:59 odpovědí: 45 změna: 03.06.16 17:32

Nemam nikoho komu bych se sverila, proto pisu tady.

Vidame se pravidelne dvakrat za mesic, miluju ho, ale bouzel vim, ze od manzelky neodejde.

Kdyz jsem s nim tak nevnimam svet okolo, nas "vztah" neni jen o sexu. A ja citim, ze me ma taky opravdu rad, chova se ke mne nadherne.

Porad premyslim, jak se to vsechno tak rychle stalo, a jak se to bude vyvijet dal.

nemam zadnou otazku, ale pokud mi napisete najaky vas nazor, nebo treba i zkusenosti tak budu rada.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.16 21:04

Naštěstí víte, že od manželky neodejde.

Hezké chování u podvádějícího muže není znak lásky nebo jiných vřelých citů z jeho strany. To, že to není jen o sexu, si myslíte jen Vy. (A i kdyby to bylo o něčem víc, tak to v tuto chvíli nemá žádný význam.)

Nepřemýšlejte, ale ani nezdrhejte - srdce si to musí ujasnit a až bude mít jasno (že to nemá budoucnost a že se budete jen trápit), tak to ukončíte, a ráda. Jen se do té doby postarejte, abyste neotěhotněla a aby se o Vás nedozvěděl někdo, kdo to vědět nemá.

(Možná jsem krutá, ale jen předávám vlastní zkušenost.)

Ohodnoceno: 7x

Od: bolek
Datum: 03.06.16 17:30

Strašně rád si čtu příspěvky opravdu dospělých lidí. Díky za něj.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.16 21:07

Umíte si představit, že se doma tulí k manželce, šeptá ji slůvka lásky a pak se milujou? Protože takoví my muži jsme. Nemá to budoucnost...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.05.16 21:10

Nechtěla bych být jen používaná.

Od: janm
Datum: 19.05.16 21:20

Nemusí být "jen používaná" :) Vidíme někdo do hlavy toho muže? Oboustranný cit nelze vyloučit, dá-li nakonec přednost rodině vůbec to nemusí znamenat že by ke své "milence" nic necítil a muselo jít nutně jen o sex ale spíše že navzdory co k ní "může cítit" nechce utéct před svými povinnostmi, cítí odpovědnost a tudíž "bude (budou) muset" jednat "navzdory" svým citům což někdy může být i docela "peklo"...nezáviděníhodné peklo

doplněno 19.05.16 21:26:

Tyhle věci zkrátka řešení nemají, ať uděláte to nebo ono nebude to "dobře" , zůstane-li s tazatelkou může trpět výčitkami svědomí, vrátí-li se naplno k ženě bude to to samé trochu jinak "v bledě modrém" , záleží jak moc je "empatický" jak je citové pouto silné, to samé platí pro tazatelku...

Ohodnoceno: 3x

Od: eeee
Datum: 01.06.16 17:06

jo no...

Datum: 19.05.16 21:10
Pokud vám to vyhovuje a jste spokojena, pak vše v pořádku
doplněno 20.05.16 13:44:

Dnes to není nic proti ničemu, většina dnešních mužů má / měla milenku (matračku) pouze na sex. A to oblbování k tomu prostě patří. Buďte ráda, že jste to nepoznala z druhé strany - ze strany manželky! I když o ničem nemá zřejmě ani tucha, je to humus :)

Ohodnoceno: 4x

Datum: 19.05.16 21:20

Dvakrát do měsíce si k Vám odskočí. A kdoví, jestli jste jediná..Pokud se spokojíte s rolí milenky a stačí Vám to, je to jen Vaše věc. Ale nechtěla bych být jeho manželkou..

Od: bolek
Datum: 03.06.16 17:32

Stejně to může být tak, že svou manželku bezmezně miluje a ta jej již několikrát podvedla o čemž on ví a své zraněné ego si (dětinsky) léčí tímto způsobem. Prostě variant je mnoho ;)

Od: ben®
Datum: 19.05.16 21:23

Dobrý den, jste "jen" milenka, chovejte se jako milenka (protože to se od ní očekává), uvědomte si to a užívejte si tohoto postavení - než vás jeho manželka rozejde. Zdravím!

doplněno 19.05.16 22:19:

Myslím, že tazatelka by raději chtěla slyšet, že to dělá dobře a bude to tak krásné "na furt".

doplněno 19.05.16 23:26:

otip - no, tak fajn. Zdá se, že něco jako svědomí máte a víte dobře, co děláte. Až jednou budete dělat někomu manželku (a on si najde milenku), tak to budete brát s nadhledem a se značným pochopením. Budete mít tuto svou životní zkušenost a nebudete z toho dělat vědu. A jinak - nejsem si jistý, jestli už v tom pr*seru nejste nyní.

Od: otip
Datum: 19.05.16 23:09

nepotrebuju slyset, ze to je dobre. Vim ze delam/delame spatnou vec. sverila jsem se anonymne na tuto stranku, protoze se nechci sverit ani nejlepsi kamadce, protoze se bojim, ze by se to dozvedeli ti nespravni lide a byl by pru*er.

Dekuju za vsechny reakce.

Datum: 20.05.16 07:13

otip-i když nic nepovíte,věřte,že to jde poznat.Záleží jak moc se všichni znáte,jak se s kým vídáte...ale pokud mají dva lidi poměr většinou má okolí dle chování podezdření.Svěřovat se není dobré,vyslechnete si jak je to špatné a že jste kdo ví co,i když to není pravda.A když je to jen tak 2krát do měsíce,tak bych o tom ani nemluvila.Nechte si to jako tajemství a zkuste mezi lidma na to nemyslet,normálně žít,bavit se.

Od: kiko
Datum: 28.05.16 13:03
Tento vztah jsem mela-mam.dokud jsme byli dva,bylo to relativne v pohode(me probrecene vecery a nadeje hloupe mlade holky vynechavam).Mame ale spolecne dite,diky nemu se stykame.neni to nic,co bych chtela a planovala.syn byl neplanovany(antikoncepce),ale preci jen chteny a milovany nama obouma.denne si rikam,ze je se zenou a dela s ni to,vo bych chtela aby delal se mnou(roky tvrdi ze zije u rodicu).s nami nikdy nezil a ani nebude.uprimne rikam.nebyt syna,tak uz o me roky nevi.za me rikam.zenaty muz od zeny neodejde.a pokud ano,tak jednou odejde i od vas k jine.tak to je.podvede jednu,podvese i druhou.pokud to tak chcete a uzivate si to,je to jen na vas dvou a vasem svedomi.hlavne si dejte pozor,abyste nebyla jakocja,milenka s ditetem kterou zapira i kdyz pro ni a dite dela vse..

Od: petruska
Datum: 01.06.16 14:23

To ja se nejlepsi kamosce sverila...jak blba...

To bylo toco...sama to je kurva, takze kazat moc nemela co.

Jsou to city, to je cele...ale rozum by mel jit vzdy s nimi.

A nechapu jak tady nekdo pise ze bezel a zvanil manzelce..

To by bylo dost pod moji uroven... co ta ma s tim spolecneho?

Jedine papir vlastnictvi

Musi to vyhovovat VAM !

Nevoim jestli zasunuti dvakrat mesicne za to stoji

Datum: 19.05.16 21:55

Zdravím, proč by se nechoval nádherně, když mu vždycky podržíte? :) Myslíte, že se bude chovat hnusně? Ale notáák.

Vyvíjet se to nebude nijak, 90% chlapů, co má doma manželku, která vaří, pere, žehlí a tak dále, a milenku, které slibují hory doly, se nikdy nerozvede. A když si milenka začne dělat nároky, pápá a za čas se na udičku chytí jiná.

doplněno 19.05.16 22:16:

Ještě abych doplnila, několik kamarádek mělo vztahy se ženatým. Jedna má dokonce z takového vztahu téměř dvouleté dítě. Výsledek? Chlap se nerozvedl a jim zůstaly (na výjimky) oči pro pláč. Proč by chlap nezkoušel přáníčka, vzkazy, kytky... prostě pobláznění hormonů, nové tělo, nová tvář. Kdyby se tak strašně zamiloval, šel by za tím.

Zbytek jsou jen řeči.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.05.16 22:08

Já to zažila dvakrát a ti co tvrdí,že jde jen o sex,neví o čem mluví!asi nemají tu zkušenost.Vždy to vzniklo vzájemným porozumněním,dlouhýma debatama nad společnými zájmy,taky byly schůzky bez sexu jen se prostě vidět.Bylo to krásné,ale zárověň ubíjející.Bylo to šílené i pro něj,dostávala jsem v práci psaníčka,tajný mail,dárečky mi schovával po bytě...zamilovat se může i ženatý chlap nebo si někteří myslí,že to nejde?

Hlavní je si to nebrat vážně!potom by se mohlo stát,že si tak zvyknete na ty občasné návštěvy,že Vám to bude i vyhovovat a nikdy si nenajdete svůj vztah.Kamarádka takhle přišla o hodně vztahů,vždycky když už se objevil chlap,který by byl jen její,stejně pořád myslela na toho ženatého a po těch letech co se stýkali,už byla i zvyklá na to jak to je.Skončilo to po pěti letech,raději si našla práci v jiném městě,jiné bydlení...

Nemyslet na to,nebrat to vážně,nedělat si naděje,raději být překvapena než něco očekávat a být zklamaná.Jste svobodná on ženatý,takže vy se můžete cítit dobře.Nikomu jste neslíbila lásku na zbytek života a věrnost,nikomu do očí nelžete,nepodvádíte.

Datum: 20.05.16 13:55

Tak nějak nechápu ženské, co si vybírají ženáče.

Datum: 19.05.16 22:24

Pokud jste smířená s tím, že manželku neopustí, Užívejte!

Od: pt®
Datum: 19.05.16 23:02

"otip", hlavně k tomu poměru se ženatým mužem nemělo vůbec dojít. *stop* Pokud jste nezadaná, hledejte mezi nezadanými. Ještě horší je, když je ten muž otcem rodiny. Tam už nerozhoduje za sebe, ale má zodpovědnost také za své děti *houpy*, jaký jim dá příklad do života, jakým hodnotám je bude učit. Uvědomujete si, že byste mohli rozbít rodinu a vzít dětem domov? Nám se kdysi rodiče rozvedli, my skončili s bráchou v děcáku. Jak já ty rozvody nenávidím...*bum*

Datum: 01.06.16 15:40

Co to pisete za nesmysli pani ptr?

Pokud jste skoncili v decaku je to velmi smutne ale rozvod za to nemuze..

A nebo vam je 10 - 15 let ze mate takoveto nazory.

Znala jsem muze co bys se svoji manzeljou jen pry z povinnosti

S zle to s nim dopadlo...

Tak proc byt s nekym kdo vas neskutecne sere.

Upozornění od sys hejkal 01. 06. 2016 17:30:54
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.

Datum: 01.06.16 17:28
Petrusko
Když jsme u těch (tvých) nesmyslů...
1. Právě rozvod byl příčinou toho, že děti šly do děcáku. Takže to není nesmysl pt®
2. Názory pt® mají smysl, jsou to názory zralého člověka, s mnoha životními zkušenostmi.
3. Řekl bych, že tvoje příspěvky ukazují, kdo má do věku 10-15 let dost blízko. Ne zcela k věci, nepodstatné, bla bla bla. A i vyjadřování je ubohé. Takto se kulturní člověk nevyjadřuje, zvláště ne žena.
4. Být sprostý neznamená mít pravdu.
Dodržuj prosím pravidla této poradny a slušnosti všeobecně.

Od: nikc®
Datum: 19.05.16 23:22

Sama jste dala do nadpisu Sex, tak to hlavně o sexu je. Je to těžký radit. Jsou chlapi různí. Někteří neumí říkat ani lichotky a hezká slovíčka. Když vám to stačí a dělá dobře. Něčím vám imponuje a je vám s ním fajn. Hlavně od toho moc nečekejte. Může to být na chvilku anebo taky nemusí. Může jich mít víc, ale taky nemusí. Ale chudák manželka. Co my víme, i manželky mají milence. Já bych do toho zřejmě nešla se ženatým a vidět se jen 2x do měsíce by mi nestačilo. Pokud vám to vyhovuje...

doplněno 20.05.16 10:37:

Jsou chlapi, kteří hledají jinde a pak jsou chlapi, kteří na sex vůbec nejsou a to není o moc lepší... Já si vždycky jako dítě přála, aby otce nějaká milenka odvedla pryč anebo aby měl díky ní lepší náladu. Ale bohužel. On na sex vůbec nebyl, jinde nehledal a jen nám doma dělal dusno a peklo. Matka si stěžovala, že na sex není a že je s ním život peklo. Odejít od něj si ani netroufala, jak se ho bála. A kdyby odešel s jinou? To by byla záchrana pro nás. Řekla bych si, "konečně ho nějaká odvedla". A byl by klid. Takovýho tyrana, která by chtěla.

Datum: 19.05.16 23:46

Zkušenosti nemám v tomto ohledu žádné. Ale k vaší situaci jen tolik, i kdyby se váš milenec kvůli vám rozvedl a vzal si vás, tak po nějakém čase budete na místě jeho současné manželky. Totiž ta prováděná. Málokterý sukničkář vydrží jen s jednou... Ale asi by vám to nevadilo, že.

Datum: 20.05.16 00:14

- pokud se vídáte jen dvakrát v měsíci - tak to budoucnost nemá. Ostatně taková "frekvence" setkávání není moc nadějná ani v případě, že jsou oba nezadaní, myslím.

Od: sica
Datum: 20.05.16 04:52

S ženáčem se tahaj jen chudinky nebo děvky.

Datum: 20.05.16 09:12

- když myslíte ..

Datum: 20.05.16 10:52

"Sico" ale notak *bum*nesuď a nebudeš souzená ;) život není jen černý a bílý a nikdy neříkej nikdy...

Nebo to znáš z té druhé strany? A manžel zanášel...?

Datum: 20.05.16 10:55

Taky mě to samé napadlo.

Datum: 20.05.16 18:47

Ženatý chlap je pořád jen chlap co má ruce,nohy,penis a jen podepsal papír se slibem manželským,který má v dnešní době čím dál menší morální hodnotu.V historii byly mimomanželské styky běžné i církev je tolerovala...není to nic nového.Jsou chlapi kterým za život nestačí jedna žena nebo takoví co mají rádi své jisté a nemají na to "koule"zahnout.Taky to v manželstvích funguje třeba jen formálně,když jsou oba vytížení prací,chlap je doma třeba jen o víkendu,takže může mít lepší vztah s milenkou než se ženou.

sico-takhle mluví jen ošklivé ,zhrzené ženy o které nikdo ani pohledem nezavadí:-Dpohlednou a přitažlivou ženu jsem tohle říct nikdy neslyšela,čím to asi bude?

Datum: 20.05.16 19:03

Jenže i přitažlivá žena si může připadat méněcenná a blbě, když má blbýho chlapa, který si jí neváží a chodí jí za jinýma.

doplněno 20.05.16 19:08:

Myslím, že se s tím ty ženy raději nechlubí.

Datum: 20.05.16 07:04

Dobrý den,můj názor. Vídáváte se 2x do měsíce,v této frekvenci setkávání se neokoukáte, jste si pro sebe navzájem stále přitažliví a žádaní. Pán od rodiny odejít nechce, chápu. Vy to od něj neočekáváte ani ho k tomu netlačíte. Podle toho co jsem četl jste zamilovaná. Podle mě, pán ale ne. Ano je mu s Vámi dobře, budete asi krásná a přitažlivá žena. Proto riskuje.

Jak se to bude vyvíjet? Vám to časem začne vadit, nebude Vám stačit četnost setkávání, bude Vám např o vánocích smutno, protože byste je nejraději trávila v jeho přítomnosti a pod. A může se stát, že v ten čas se potkáte např.na vánočních trzích Vy a on a jeho rodina a Vás to bude bolet. To jen pro příklad.

Před x lety bych se k nevěře stavěl velmi odmítavě, dnes vím, že se to stát může a stává se to. Jak to pán doma má, nepíšete, zda je s manželkou štastný a k Vám si přijde jen užít, nebo je ve vztahu neštastný a je s ní kvůli penězům, dětem,strachu.

Buďto si užívejte dokud to jde, své kamarádce nic neříkejte. Dnes možná jste nejlepší kamarádky, ale zítra jimi býti nemusíte a ona by se mohla někde nechtíc překecnout...

Nebo to utněte, rázně a co nejdřív. Pán tohle neudělá. Mu to takto vyhovuje.

Přeji hodně štěstí. HM

Datum: 20.05.16 11:36

Ale jistě. Vidím že chlapům rozumíte.

Ten váš není žádný anděl. Chová se k vám nádherně, protože si užívá příjemného benefitu a nechce o něj přijít.

Kdybyste ho měla doma, tak vám chodí za jinou. Taky by se k ní choval nádherně.

Datum: 20.05.16 13:15

Párkrát jí použije a pak si najde jinou, až na něj bude tlačit, že chce víc než 2 setkání za měsíc. A mít ho jen pro sebe.

Od: coco
Datum: 20.05.16 13:31

Az bude chtit za kazdou cenu vic a riskne vabank -bud vsechno nebo nic - staci informovat manzelku a pak se uvidi, jak se situace vyvrbi :) *jasne*

Datum: 21.05.16 07:57

Když jsem byla manželem uvedena do společnosti jeho blízkých známých, brzy jsem se dozvěděla, že konkrétní vdaná paní udržuje mimomanželský vztah s jedním mužem této skupiny, ač do ní patřil i její manžel. Věřte, nebo nevěřte, ale po patnácti letech jsem se jí jednou zeptala, proč to nerozsekne a následoval šok, jak pro ni, tak pro mně! Oni si celé ty roky mysleli, že o tom nikdo neví!

Datum: 21.05.16 13:23

tak tuhle zkušenost,dokonce 3letou mám...pořád zamilovanej,nádherně se ke mně choval,pořád jako na začátku - kytky,dárečky,láska životní...úžasný...než jsem se začala ptát - co bude dál?pak byl rychle konec-takhle se to vyvinulo dál.Byla jsem mrcha - ještě jsem jeho manželce napsala,co má doma.Do roka se s ním rozvedla a přilezl zpátky ,že se rozvedl kvůli mně,protože mě tak moc moc miluje, - normální chudák...s chutí jsem ho vykopla. Proto vždycky říkám,když nějakou holku potká tahle láska - zjisti si,jak žije,aby to nedopadlo takhle.Nebo radši - ženatej? - ať si zaplatí v bordelu-tam mu za prachy podrží každá - já k mání nejsem...

Datum: 21.05.16 13:47

hancule. Můžeš se na sebe podívat do zrcadla, aníž by ses *blee*. Tak nejdříve si užíváš se ženáčem, ubližuješ jeho rodině a když Tě pošle k vodě, tak se ještě pomstíš tak, že to napíšeš jeho ženě. Jsi ubožák.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.05.16 16:02

sebob-myslíte,že se jeho ženě pomstila?vždyťtady každý lituje ty manželky,že žijí v nevědomosti.Já to vidím,že jí spíše pomohla otevřít oči a zbavit se nevěrného manžela.Co byste raději?žít a nevědět a nebo se dozvědět?

doplněno 21.05.16 19:31:

sebob-jsem dost pravdomluvný člověk,neumím lhát,takže já bych to netajila.Taky jsem se jednou chystala za manželkou toho muže,protože to nechtěl skončit,pronásledoval mě,výhružné a milující sms,neměla jsem vyhnutí,ale nakonec toho nechal.A kdybych byla v roli té manželky,nezlobila bych se na milenku,ráda znám pravdu a nedržela bych manželství ani kvůli dětem,ani kvůli majetku...každý jsme jiný typ,proto se tady nikdy neshodnem.

Znám ze života tolik příběhů.kdy ženy(i muži) důvěřovali a potom se divili a to nejen s nevěrou,ale s gamblerstvím,alkoholem...

Datum: 21.05.16 16:43

Lucie, jsi ještě velice, velice mladá. Věř, že většinou je pro manželství lepší nevědět. Ale v tomto případě to ta dotyčná neudělala z morálně čistého hlediska. Nakonec i ona o sobě napsala, že se zachovala jako mrcha. A já jí to pouze potvrdila. Pročpak to řekla manželce teprve v okamžiku, kdy došlo k rozchodu se ženáčem? Pročpak to neřekla v době "líbánek"? Ano, může se stát, že se člověk zapomene se zadaným protějškem ( i když ...když to udělá vícekrát, tak je to také na pováženou), ale když potom následuje rozchod, tak by se neměl chovat jako podvraťák.

Datum: 21.05.16 13:48

Totéž praktikovala moje dcera, dnes je jí 39 let, žije s druhem, který řekl, že si ji nikdy nevezme, ráda by měla dítě, ale nemůže otěhotnět. Vypadá to, že bude na stará kolena úplně sama.

Od: ruze®
Datum: 21.05.16 18:44

Ale jistě,užívejte,užívejte-10,20,30 let a najednou budete ,,stará,,bez vlastní rodiny,bez dětí a jen budete stále čekat,čekat,ale už nebude na co.

Datum: 21.05.16 21:19

ruze

- pokud jste stará - už nemáte stejně na co čekat, ať tak, či tak - a oněch 20-30 let užívání není zase tak špatná bilance - nemůžete mít všechno a sama můžete být i s dětmi.

Datum: 22.05.16 11:23

Sebode - měla jsem s ním vztah 3 roky - celou dobu tvrdil,že je se ženou kvůli dětem,žijí si každý po svém a každý ve svém pokoji...protože jsem to chtěla posunout dál,začala jsem s dotazy - jak to bude? najednou začal být jiný...tak jsem pátrala po známých a dozvěděla se,že je všechno jinak.Navíc šokující bylo,že ho všichni považují za ,perfektního taťku,...Proč bych jeho ženě nenapsala pravdu - nevidím jediný důvod - ať ví,jak to s taťkou je.Nakonec se s ní vídám,bavíme se,je už znovu vdaná a spokojená.Zato ,miláček,.když ho potkám,tak utíká na druhou stranu,dělá,že mě nevidí,hází,ksichty, - on byl ten hajzl,tak ať si to vyžere...vůbec nemám problém se podívat do zrcadla,ani náhodou...A rady typu - chovej se jako milenka a užívej si to - ženy chtějí žít s tím,koho milují,nepotřebují si odskočit do bordelu.Byla jsem prostě blbá mladičká holka,co naletěla.Myslím,že jsem byla ještě ohleduplnější nežli mladičké holky dneska - ty by si na manželku počkaly a řekly jí to s patřičnými výrazy.Sebode - jestli se Vám něco takového stalo - je mi to líto,ale nejednala bych dneska jinak.

Datum: 01.06.16 13:56
Ahoj,
I ja mam bohuzel dost stejny problem jako ty...
Pisu bohuzel protoze aspon podle meho nemuzete byt spokojeni a stastni... je zenaty a zenaty zustane.. kdyby nechtel byt s manzelkou tak s ni nebude ale je a bude ;)
A to je jedina realita.
Je to hnus, neodsuzuju te za to... ale zijeme ve state kde mnohozenstvi a mnohomuzstvi zkratka neni )

Datum: 01.06.16 18:18

já jen,,,on si užívá a vy ztrácíte roky...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.