Zkušenosti s firmou DAJKON - plastové okna

Od: Datum: 18.05.16 22:53 odpovědí: 6 změna: 26.06.16 07:31

Dobrý den, rád bych se optal, zdali někdo máte zkušenosti s touto firmou. Možná od nich koupím plastová okna. Děkuji . P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.16 23:10

Určitě bych šel jen do ověřené firmy - Dajkon mi nic neříká. Tím nechci tvrdit, že musejí být špatní, ale já bych ze sebe pokusného králíka nedělal. Není snad nic horšího, než reklamovat okna... To není jako rozbitý topinkovač... Raději si připlatit a mít určitou jistotu, že mám okna, která splňují normy (byť v posledních letech "změkčené"), než pak mít okna, kterými bude profukovat a/nebo která se budou v zimě rosit při sebemenší vlhkosti a bude se tvořit plíseň...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.16 23:20

no, během cca 5 sekund jsem našel, že ta firma používá celkem osvědčené profily -Salamander, Veka, Aluplast. vámi popisované problémy bych spíše spojoval s kvalitou a provedením montáže. a to si pohlídat není zrovna jednoduché...

Od: kytka39
Datum: 18.05.16 23:55

ano, požívá tyto profily...U montáže si budu..spíše mám obavy z firmy, kterou neznám...Co když jim pošlu zálohu a okna mi nepřiveze...Prostě jednoduše seberou peníze a nazdar...jednou jsem měl celkem štěstí v neštěstí...tak bych se nerad znovu spálil...ale pokud by firma normálně fungovala..nejsem proti zkusit tuto firmu

Od: jindramaly
Datum: 24.05.16 15:45

Tak náhodou jsem se ocitl na této diskuzi , ale mohu potvrdit, že firma DAJKON podvodníci nejsou a okna určitě dovezou, mám s nima zkušenost 2x a vždy do 4 týdnů. Zajímavá cena, na co vyhazovat zbytečně peníze!

Od: jindramaly
Datum: 24.05.16 15:49

2x jsem objednával okna Salamander Steamline od firmy Dajkon a vždy do 4 týdnů! Na co platit více ! Spokojenost.

Od: kopecka
Datum: 26.06.16 07:31

U teto firmy jsem si nechala udelat pouze dve okna, dodaci lhuta delsi nez uvadeji a to jsem nekolikrat urgovala, pan majitel nezveda a nekomunikuje, jeho zamestnanci ani nevi v jaky den kde maji byt, byl to muj nejvetsi omyl, kdyz jse si tuto firmu objenala, upozornuji, ze vymena dvou oken mensich trvala od 11.00 dopoledne az do 22.00.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.