Spokojenost Skylingem

Od: Datum: 17.05.16 10:19 odpovědí: 6 změna: 22.05.16 17:36

Soused mi pravil, vypnuli mi satelit údajně nemám aktivovanou kartu, po tel. dotazu sděleno, od 1.4.2016 máme nový ceník, tudíž místo měsíčně 55 tvrdých českých na 70. Dodal, slušná firma předem podá zprávu o změně, kapitalistický dravec blábolky odpojí, tudíž jsem Skyling zrušil. Jaké máte zkušenosti s firmou Skyling.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.16 10:56

Skylink zdražení avizoval dopředu a každý se mohl podle toho zařídit. Mně tedy aspoň domů přišel ten jejich časopis s tím, že budou servisní poplatek zdražovat. Vzhledem k tomu, že programy, co se u nás doma sledují, chytnu i normálně přes anténu - pozemní vysílání, tak jsem skylink zrušila a aspoň budu mít od placení servisního poplatku pokoj. Možná, že ten váš kamarád jen něco ve své poště přehlédl, a proto nyní na Skylink nadává. Každý letáky nečte a hned je vyhazuje.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 17.05.16 10:57

https://www.poradte.cz/volna-…3-to-mysli-skylink-vazne.html

máte to tu vč. řešení

doplněno 17.05.16 11:11:

@jofa - nevím, jak to chtějí udělat s tím pozemním signálem, ale mám nějakou nepotvrzenou info, že tak bude do dvou -tří let.

Od: jofa®
Datum: 17.05.16 11:10

Za produkty se platí a těžko někdo nabízí něco zadarmo. Jednou se dočkáme placení i za pozemní (DVB-T) vysílání.

Datum: 17.05.16 11:23

Měli jsme Skylink, pak jsme změnili rajon a pořídili si Free sat, v něm jsme měli reklamy v maďarštině a podobně. Už máme zase Skylink.

Naše zkušenosti se Skylinkem: chování k zákazníkům nic moc, ale nabídku a signál má Skylink jednoznačně lepší než Free sat.

Datum: 17.05.16 11:55

Skylink o změně informoval podle mě dostatečně.
I když se mi to zdražování nelíbí, lepší alternativa zatím není. Skylink tím chce dosáhnout toho, aby si lidi koupili aspoň nějaký ten placený balíček - rozdíl mezi servisním poplatkem a nejlevnějším balíčkem je už docela malý.

Datum: 22.05.16 17:36

Komu by se líbilo zdražení. Taky mám Skyling. Podle nových podmínek je ale na satelitu 35 českých a 35 slovenských programů. Takže se to stejně vyplatí. Na pozemním vysílání se bude taky měnit vysílací norma, takže bude třeba nová televize nebo settobox.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.