Dovolená v Chorvatsku

Od: Datum: 15.05.16 20:04 odpovědí: 8 změna: 16.05.16 08:02

Dobrý den,

poraďte nějaké pěkné místo v Chorvatsku. Předloni jsme byli v Baška Voda a letos chceme zase jinam. Pojedeme autem a vařit si budeme sami. Zaujal mě např. Biograd na Moru. PS: Baška Voda byla super, nechtěla bych to velkého města, tak něco podobného třeba.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 15.05.16 20:39

Jeďte na nějaký ostrov- Tam je alepoň větší klid a mořská voda není smíchaná s kanalizací. Nebo jste snad viděla v HR na pobřeží čističky? Zkuste třeba Dugi Otok nebo Vis. Tam je klid.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.05.16 21:06
Jj pokud chces klid jed na ostrov.

Od: 15hana
Datum: 15.05.16 21:14

nee, špatně jsem se vyjádřila. Na ostrov za uplným klidem nechceme. Jen hledám nějaké místo, které bude zhruba podobné Bašce Vodě. Tzn, tak akorát, aby to nebylo velkoměsto a nebo malinká vesnička, kde nic není. Chceme cestovat po okolí autem..

Datum: 15.05.16 21:28
Tak zkuste dubrovnik , omis , trogir , rabac , porec. Podle toho co je u vas priorita. Podle vzdalenosti atd...

Datum: 16.05.16 06:58

Hano, jako návštvník Chorvatska, kde jsme byli jen 2x můžu sdělit, že všude bylo krásně. Vždy jedu na 2-4 místa v jednom roce.

Od: dovolena
Datum: 16.05.16 07:16

Nám se moc líbilo v Gradacu i v Rabacu. A pak na ostrově Hvar...

Datum: 16.05.16 07:45

Každému se líbí něco jiného.Nic velkého nic malého-Primošten , Gradac .

Od: nox®
Datum: 16.05.16 08:02

Osobně se mi nejvíce líbilo v městečku Tribunj, Nevím jak dnes, už to nějaký ten rok bude, ale městečko bylo velmi pěkné, klidné a člověk se tam necítil jako doma na rybníku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.