Kam jít ven

Od: Datum: 15.05.16 08:22 odpovědí: 1 změna: 15.05.16 08:28

Mám jít dneska s kamarádem ven,známe se úplnou chvilku a nevím kam. Jsem z Brna,vím že má rád srandu a bojím se,že se budem nudit. Většina venků s klukama dopadla tak,že jsme stejně jenom chodili po městě a povídali si. Nejenom že to nebaví mě,ale hlavně to asi nebaví ani je,což je pro mě přednější,když chci udělat první dojem.Jen se chci bavit s víc lidma,mám ráad společnost,jinak přítele mám,přes 2 roky. Přijde mi,že když venek není o vzájemným balení,je fakt málo činností,co můžem dělat :D. Je mi 17,nejlepší by byla čajovna s vodárkou,ale tu by nám neprodali.už jsme to párkrát zkoušeli s jinýma lidma.Takže věcí co můžem dělat je kvůli našemu věku ještě míň.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.05.16 08:28
avatar

Dobrý den, máte ráda společnost, přítele máte dva roky a na nového kamaráda chcete udělat dojem? Přizvěte svého "dvouletého" přítele a budete už tři - na karty. A když si je půjdete zahrát třeba do parku, kde jsou lidi, tak bude i ta společnost. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.