Nejlepší kámoška

Od: Datum: 14.05.16 15:34 odpovědí: 6 změna: 15.05.16 14:07

Ahoj moje nejlepší kámoška nikdy neuzná že mám pravdu.Třeba když se mi děcka smějou ona se přidává a směje se mi.

Takových případů mám hodně. Nevíte jak bych jí občas dokázala že mám pravdu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.16 15:43
avatar

Ahoj. Asi sis vybrala špatnou kamarádku. Ta opravdová by se Ti neposmívala, stála by při tobě, zastala by se tě a přiznala by i to, že se mýlí a že pravdu máš ty. Někteří lidé si myslí, že jen oni mají pravdu a nikdo je nepřesvědčí, že to tak není. Ale nejlepší kamarádi se tak opravdu nechovají.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: kuky®
Datum: 14.05.16 17:21
Pokud se ti děcka smějou a ona se směje taky, tak to není kámoška ale had kterýho si hřeješ na prsou...zkrátka falešné kamarádství z její strany
Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 14.05.16 18:19

Nesnaž se jí zalíbit. Buď svá. Není to nejlepší kámoška. Ty máš svou pravdu a ona má taky tu svou. Drž si jí od těla. Směj se jí taky, když bude příležitost, aby věděla, jaký to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.16 18:33

Buď si vždy pořádně připrav proti argumenty. ideálně máš li smarphona s internetem, tak vždy vyhledej tu správnou informaci a dokaž jít to, a jestli nejde o nic závažného tak to prostě ber s nadhledem a směj se jí taky. Já byl taky takový a i jsem měl stejné kamarády, i když u kluků to je asi něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcfight
Datum: 14.05.16 18:36

Tohle je moc obecný popis problému. Otázka je, čemu se směje, v jaké situaci se směje... Znám mnoho lidí, kteří když promluví - a ve škole to platí dvojnásob, jsou prostě k smíchu a nesmát se, znamená být pokrytec - nikoliv zradu přátelství. Přátelství neznamená, že se ti kamarádka nikdy nezasměje a pokud si to zasloužíš a je upřímná, klidně se ti může i vysmát.., někoho totiž probudí, jedině to. Takže, chce to hodit do placu více informací. Je totiž s podivem už to, že ty si myslíš, že jsi řekla něco dobrého a celá třída se ti směje...To asi náhoda nebude, což?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 14:07

Tohle je vaše nejlepší kamarádka? To žasnu...koukejte okolo a hledejte si takovou,která vás bude mít opravdu ráda a bude vás ctít jako kámošku.Takovéhle ,kamarádky, rády koukají po mužích těch druhých...takhle mi to zavání - tato kámoška...tichá voda.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.