Alavis triple blend i pro lidi?

Od: Datum: 14.05.16 10:23 odpovědí: 6 změna: 14.05.16 18:33

Známá mi říkala, že bere artrozu tento přípravek pro koně, prý se cítí líp, je fakt, že to smějí i hříbata, ale přece jen jsme lidé. Obsah glukosaminu, chondrotinu a j. je skutečně velmi vysoký. Nemá s tím někdo zkušenosti, přece jen se trochu bojím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 14.05.16 10:42
Tak samozřejmě upravit dávkování pro člověka. Jinak si snad myslíte, že glukosamin pro lidi má jinou chemickou strukturu než pro zvířata?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.05.16 11:11
Ano, také jsem už slyšela, že se to používá. Přítel jedné známé hojně navštěvuje fitko a bere Aptus APTO-FLEX. Také pro koně. Prý je tam lepší poměr účinných látek. M.

Od: scv®
Datum: 14.05.16 11:23

Asi před dvěma týdny jsem ho zrovna začal užívat. Pár let jezdím na kole, poslední rok jsem to z různých důvodů poměrně flákal a když jsem se chtěl letos rozjezdit, zjistil jsem, že kolena jsou proti :( u lékařů jsem se k ničemu nedobral, známý zrovna Alavis sháněl kvůli kyčlím a měl na něj dobré reference od sportovců a lidí s dlouhodobějšími problémy, tak ho teď oba zkoušíme. Po 2-3 týdnech zatím není příliš znatelná změna, ale to tak rychle zřejmě ani být nemůže a navíc užíváme dávku jen pro koně do 100 kg :-D Závadné to ničím není. Zkoušeli jsme to porovnat a přepočítat co se týče složení ve srovnání např. s Geladrinkem a v Alavisu je na dávku (která je menší) některých složek 4x - 8x více. Takže je jednak silnější, ale i déle vydrží.

Datum: 14.05.16 12:24

Kamarádovi to donesla dcera, lékařka na ortopedii, údajně je to mnohem lepší a hlavně levnější než všechny ty přípravky z lékárny. Když jsem se to dozvěděla, také jsem protočila oči ale on si to moc pochvaluje. Jelikož je patrně víc takových lidí, nebála bych se toho.

Datum: 14.05.16 17:35

Nedávno v Sama doma, byl nějaký hodně slavný ortoped a ptali se ho lidi na užívání podobných přípravků. On jasně řekl, že když je chrupavka, kterou je kloub potažený, odrbaná, odratá, jakoby "chlupatá" nebo už tam vůbec není, nepomůže vůbec, ale vůbec nic. Jako prevence snad ano. Znovu řekl: Snad! ;) Představte si kuřecí čtvrtku. Kloub, který rozeberete je potažený hladkou, bílou chrupavkou, po které protikus klouže. Při chybějící chrupavce nebo poškozené, protikus neklouže, ale odírá se, drhne. Tomu se říká artroza. Ta chrupavka ničím, ale vůbec ničím nenaroste. Nepomůže ani svěcená! Jen náhradní díl z kovu nebo nějakého bakelitu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.05.16 18:33

No tohle já si ta, nějak myslím taky a co se týče ortopedů, jeden mi řekl to .c o vya druhý mi dal přímo papírek na slevu, myslím, že z toho má provizi,

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.