Jak ho vystěhovat manžela

Od: Datum: 13.05.16 13:19 odpovědí: 18 změna: 14.05.16 09:19

Dobrý den všem. Dokázal by někdo poradit jak vystěhovat-vyhodit nevěrného prolhaného manžela? Táhne se to 3 roky, po každém průšvihu sliboval jak to skončí a včera jsem je spolu viděla v autě, nic neskončilo. Jenže ho nějak nedokážu vyhodit :( Máme dvě děti 14 a 16 let, mám ho ráda, na druhou stranu on má rád někoho jiného. Nevím co dělat...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.16 13:20
avatar

tohle má řešení. říká se mu rozvod, kde se pak upraví, kdo bude kde bydlet...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: simonam
Datum: 13.05.16 13:36

To je právě ten problém, jsem blbka, mám ho ráda, nedokážu mu říct sbal se a jdi, už vůbec ne požádat o rozvod.

Datum: 13.05.16 13:43
avatar

V tom případě problém nemá řešení. Umím si to vysvětlit jen tak, že Vám jeho jiné ženy nevadí, já bych s ním udělala rázný konec, protože budoucnost to nemá a pokud je střídá, hrozí vám nemoce, jste si jistá s kým vším vůbec spí?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 13:44
avatar

Na to mám teď aktuálně takový pěkný citát, kde vynechám jedno slovo.

XXX lidé selhávají kvůli jednomu společnému chování: Jejich celý život je o čekání.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.05.16 13:46
avatar

Vyhodit ho nemůžete, rozvést se nechcete. Pak Vám nezbyde nic jiného, než žít s nevěrným manželem a tiše vedle něho trpět a snášet mlčky to co Vám dělá. Anebo se vzepřete a dejte mu jasně najevo, že dál nehodláte snášet jak Vás podvádí atd. Buď to skončí a stojí o Vás, nebo ať si sebere saky paky a odejde sám, když si myslí, že je jinde tráva zelenější. Dejte mu jasně najevo, že mu nevěru trpět nebudete a že se nenecháte podvádět a ponižovat. On by si měl uvědomit zda má pro něho větší cenu rodina nebo milenka. Možná, že se rozvodu stejně nevyhnete, pokud se Váš manžel nevzpamatuje.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.05.16 13:41
avatar

Ae Vy ho ve skutečnosti vyhodit nechcete. Jinak byste to už dávno udělala. Kdybyste to udělala hned, dnes by Vám už dávno bylo lépe. Jsou to tedy asi finance které Vás drží na uzdě, takže pokud to myslíte vážně, rozvedete se a svůj život konečně začnete řešit. Tato situace nesvědčí ani dětem a jednou podle vzoru otce a Vás se budou chovat stejně. Váš manžel to řeší už dávno - s jinými, takže o čem to vlastně několik let dumáte, když mu to tolerujete a umožnujete? Znáte tohle? Lidé si vždy k Vám dovolí jen to, co jim dovolíme, aby si dovolili.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 13.05.16 13:41
avatar

Dobrý den, neříkejte mu nic a podejte žádost o rozvod. Říkat bude třeba potom zase on, resp. slibovat, ale Vy tentokrát neustoupíte (jako již vícekrát). Lásku si nelze vynutit a on tu Vaši nepotřebuje a neocení. S tím se musíte smířit a přestat mu dělat servis (ať to dělá ta druhá na plný úvazek). A Váš život nekončí. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.05.16 13:45
avatar
A co chcete slyšet? Buď se rozvedete nebo ze sebe budete dál dělat blbku a dál mu vařit, prát a žehlit, udržovat domácnost a za zábavou bude chodit jinam.. Každý sám svého štěstí strůjce..
Děti už jsou velké, pokud o záletech otce vědí, klidně Vámi mohou časem začít pohrdat, že si sama sebe nevážíte a necháte sebou zametat..
Rozhodně nepočítejte v zázračné nápravě záletného manžela..
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.05.16 13:51
avatar

Jednoduše. Postavit mu kufry za dveře a vyměnit zámek, na kufry položit žádost o rozvod. Pokud na to nemáte koule, bohužel, sám od sebe neodejde od plného servisu.


doplněno 13.05.16 14:07:

Ale to já moc dobře vím. :) Ovšem manžela by to probralo z přesvědčení, že žije s chudinkou, která mu všechno toleruje a on si může dělat co chce. Navíc, půlka vyhozených lidí nemá na to, aby se domáhali vstupu do bytu, a vyklidí pole. Slova kamaráda - policisty.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.05.16 13:57

Martino. Radíte nesmysly. Postavit kufry za dveře a vyměnit zámek sice můžete, ale pustit ho do bytu MUSÍTE.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcfight
Datum: 13.05.16 15:28

to doplněno.

Může být ale musíme předpokládat, že tazatelka je výhradním vlastníkem obydlí...jinak je to nonsens...A to nezmiňuji možný nežádoucí efekt, že se vážně ten týpek nevrátí a to si tazatelka v podstatě nepřeje :D


doplněno 13.05.16 15:32:

Ona vlastně možná ani nemusí být výhradním vlastníkem ono možná postačí, že je tam ten výlupek trvale bytem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 14:57
avatar

Váš příběh mě připomíná story ,,Dáda&Felix,,.

Kde chlap slibuje a opět podlehne. Táhne se to také pár let.

Vy máte jedno plus, že Vás nikdo netahá po Blesku, ale na druhou stranu nemáte kožich za 100 000 na usmířenou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 16:00
avatar

Já bych si ho ošklivila. No fuj, kdo ví se kterou se válel a kde...že na to lidé mají žaludky s takovým pak vlézt do postele.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 16:57
avatar
A proč ho vyhazovat? Pokud jinak spolu vycházíte najděte si milence a život pude dál
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 14.05.16 04:47
avatar
Omezte mu servis. Komplet.
Nevařím, neperu, nežehlím, nezašívám, neuklízím, nekupuji flaškové pivo do chladničky a oblíbené pochutiny.. Ať mu vaří, pere atd. ta druhá. Té to bude za několik dní lézt na nervy. Nejen ta práce okolo něho . Hlavně to jeho bručení, nadávání a stěžování. Ne na Vás! Na ni bude nadávat, protože je zvyknutý na bezva služby od Vás, a ona zřejmě nebude Vaší plnohodnotnou nahrážkou "služky".
Chcete, aby se vrátil. Ona ho musí mít plné zuby, ona musí zažít nejen radovánky, ale i "povinnosti" manželky. Když jste vydržela 3 roky, vydržíte ještě třeba 3 měsíce. Uvidíte, jak Vaši absenci v obsluze bude snášet on.
Jsou dvě možnosti. Buď ho ona vyhodí, zapudí, protože takový chlap ji jen bude zatěžovat prací navíc místo radovánek, nebo si ho nastěhuje natrvalo, a to je odpověď na Vaši otázku.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.05.16 06:44
avatar
To je vtipne jak lidi vidi za zenou nejaky servis... a to ze to nekdo az tak oceni v tehle situaci.. jestli ma milenku, tak je mu rizek ukradeny...vyprane pradlo a uvarene jidlo je to posledni, co cloveka zajima. Jidlo si uvarim mnohem lepsi, a nemusim lhat, ze mi chutna, abych udelal radost.. hodit obleceni do pracky trva 2min i vcetne pretrideni, atd atd... Od zeny ocekavam spis spolecnici zivotem, lasku a rekneme-li to hrubeji, tak telo. Mno a tohle vsechno si nasel kolega jinde :) svickova to nespravi.. ani uvarena, ani za trest neuvarena.. :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.16 08:43
avatar
Ale áno, joudic,
...Mno a tohle vsechno si nasel kolega jinde...
Milenka mu pere, žehlí, zašívá? Snad jen navaří a podrží...
.
Jenom uvažuj :
Mají-li šestnáctileté dítě, jsou spolu už také aspoň 16 let. Za ten čas si manželé - muži či ženy - zvyknou na určitý, roky zaužívaný a v praxi ověřený systém, pořádek, rituál, pravidla, povinnosti, nazvěme to jak chceme, stále je to ta "železná košile". Ten dělá to, ten zase ono...
.
Mnoho chlapů ani neví, kde mají uložené čisté prádlo, žena jim ho stále na druhý den připraví. Netuší, jak se zapíná pračka a že barevné se pere odděleně od bílého. A každý den potřebuje čistou vyžehlenou košili, a neví, kde má služka odloženou žehličku.
Řízek si dneska možná připraví, zítra si i na truc navaří, však je samostatný, ne?, do týdne bude chladnička prázdná, protože si nenakoupil. I tak nebude vařit, protože už nemá v čem. Víme, že ženy umývají nádobí po použití, muži před použitím...
Nakonec to skončí u ohřívaných uzenin, tlačenky, a pořádné jídlo bude jíst jen po vyplakání u maminky. Pokud je po ruce. Nebo u milenky.
.
Mohl bych pokračovat ve výčtu všeho, čím si nás naše polovičky za ta léta rozmazlily. Už to ani nevnímáme.
Zjistíme to až tehdy, když to najednou nebude. Potom si toho až začneme vážit.
.
Ano, on je namlsaný, manželka ho obskakuje, on zase milenku, má se jak prase v žitě.
.
U nás se říká, že od rozkoše se i psi běsní.
.
Je možné, že přijde na psa mráz.
.
Ale vrátím se k podstatě. Ne on toho má mít plné zuby, ale milenka. Buď nepřežije nával práce okolo něho, kterou dosud vykonávala manželka, a vyrazí ho, nebo je jejich vztah na takové úrovni, že ji to nebude vadit a nastěhuje si ho k sobě.
A o to tazatelce jde...
Ohodnoceno: 3x
 
Od: jenda2
Datum: 14.05.16 09:19

Je také možné, že vás má manžel plné zuby a řešil to po svém. Vy také věci řešíte po svém, tak proč ne. Vyhodit chcete manžela a co když je byt jeho, což jste nijak nepopsala. Vesměs jde ženám vyhazování mnohem lépe než mužům. Čím to asi bude?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.