Výlet na Pálavu

Od: Datum: 07.05.16 09:48 odpovědí: 3 změna: 08.05.16 00:04
Jedeme na Pálavu. Máte tip na dobrou restauraci na oběd?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.16 13:47
avatar

Zdravím, záleží, kterým směrem půjdete/pojedete. Výborná je restaurace/hotel v Pavlově http://www.hotelpavlov.cz/restaurace.html , v Pavlově je ještě jedna skvělá, hotel Iris, má zahrádku nad úrovní cesty http://www.hotel-iris.cz/ . Z druhé strany nádrží v ATC Merkur super Rybářská bašta http://www.bastamusov.cz/ .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 07.05.16 20:24
Většina lidí, co jde z Mikulova, dojde v čase oběda do Klentnice. Je tam Café Fara, ceny za hlavní jídlo okolo 250 Kč. V sezóně je tam ale nával, na místa se čeká. My tam z toho důvodu nejedli. Další je až Pavlov nebo Věstonice, ale pokud se jde pěšky, nedojde se na oběd, ale spíš odpoledne. V opačném směru jsou restaurace až v Mikulově, třeba přímo na náměstí. Asi bych nezkoušel hojně doporučovanou místními Slováckou kousek od centra, viděl jsem tam lepší. Ona vám nějaká do oka padne.
Co se týká samotného výletu, je dobré, pokud jste autem, nechat ho v Mikulově nebo v Pavlově, případně ve Věstonicích, a přejet na druhou stranu autobusem, odkud se vracíte zpět k autu. Ušetříte cestu pěšky zpátky.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.16 00:04
avatar

Vlakem do Popic, výšlap na kopec a pozpátku ve Strachotíně "Rybáčská bašta" nebo "Iris" případně "Strachotínská bouda"

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.