NHA/ spermicidni gely/cipky

Od: Datum: 07.05.16 08:07 odpovědí: 10 změna: 07.05.16 19:30
Dobrý den,
přítelkyně že zdravotních důvodů nemůže užívat HA. Mě by zajímalo jak je to se spermicidnimi prostředky a jaké s nimi máte zkušenosti? Zda je lepší gel/krem nebo čípek? A jestli vlastně můžu případně ejakulovat do přítelkyně? Nebo případně ven a pokračovat aniž by došlo k oplodnění. Něco málo jsem si už přečetl, ale na tyto otázky jsem nikde odpovědi nenašel. Je mi jasné, že jako každá antikoncepce ani toto není 100%, ale s prezervativem je sex takový ochuzeny a hlavně po ejakulaci nemůžeme případně pokračovat, jelikož je penis ochably a chvilku trvá než se opět postaví a bohužel během této chvíle spíše s kondomu vypadne. Navíc přeci jen je už použití a to taky není nejpříjemnější a nasazovat nový nemá smysl. Dřív jsem toto nemusel řešit, ale teď bych se rád dozvěděl něco víc o alternativach. Jen aby nedošlo k nechtenemu početí.
Ještě bych rád věděl jaké přípravky se vám osvědčili a případně kde je pořídit?
Děkuji za odpovědi a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 07.05.16 08:23
Ucinnost neni nijak valna. Mrknete se po antikoncepcnim krouzku.
Ohodnoceno: 0x

Od: pavel355
Datum: 07.05.16 09:20
Jak už jsem psal přítelkyně nemůže užívat HA kvůli srazlivosti krve
Od: paw®
Datum: 07.05.16 09:41
Nejsem doktor, nepsal jste duvod nemozbosti uzivani. Nuvaring ma o dost mensi davky hormonu. Ale kdyz je to takto postavene a chce mit jistotu, tak bud kondom, najit si jinou nebo soulozit jinam. Ucinnost gelu je pomerne mala (v porovnani s HA a kondomem).

Od: jamd
Datum: 07.05.16 10:26

ja uz dlouho uvazuji o koupi a pouzivani Pharmatexu -globule. bouzel nemam jeste vyzkouseno, tak nemohu napsat zkusenosti. ale myslim, ze globule jsou lepsi nez treba krem. ovsem neriskovala bych pouzivani globuli bez kondomu.

Od: pavel356
Datum: 07.05.16 10:47
Taky jsem teď našel tento výrobek a celkem i hodně pozitivních ohlasů. Někdo si u krému stěžoval na svědění a u čípku zase na neprakticnost (musí se počkat než se rozpustí) až pote lze provést styk, krém stačí nanest a lze ihned pote. Což mi přijde lepší, dá se stalo zachovat trocha té spontannosti .
Datum: 07.05.16 11:14

pesar? A taky alespoň orientační výpočet plodných/neplodných dnů

Datum: 07.05.16 11:17

Sice to snižuje pravděpodobnost, ale není to žádná sláva a na ejakulaci "dovnitř" raději zapomeňte. Vzhledem k tomu, že mám s takovou situací také zkušenost tak je to bohužel tak, že jediná použitelná možnost je právě ten zmiňovaný kondom...

Datum: 07.05.16 13:52

Nuvarig mám nyní a obsahuje hormony, takže tudy cesta nevede. Rok jsem užívala Pharmatex globule, gel strašně tekl a bylo ho potřeba větší množtví. Byla to otrava, chutnaly hnusně, se zaváděním se muselo čekat pět minut, než učinkovaly, dvě hodiny před a po se nesmělo použít mýdlo, nejen na pohlavní orgány, ale před sexem ani na ruce, aby při osahávání jistých partií nebyl narušený účinek globulí.

Pro přítelkyni by byl vhodný pesar, ať o něm něco zjistí. Má sice o nějaké procento slabší účinnost, ale v kombinaci se spermicidním gelem je to pohoda.

Od: ali
Datum: 07.05.16 16:01

v posledni dobe se nam stalo, ze kondom dost casto praskl uz pri samotnem nasazovani, nevim jestli je to spatnou manipulaci?! Ale kdybych otehotnela, tak by to byl dost velky pruser , takze taky uvazuji o pouzivani kremu nebo glubuli hlavne jako takovou "druhou ochranu"

Od: pb®
Datum: 07.05.16 19:30
Pharmatex krém byl v pohodě. Sice to chce trochu plánování, jako neholit se těsně před, nestřídat orální sex a koitus, připravit si krém do dávkovače předem, ale jinak spokojenost na obou stranách. Co takhle nehormonální děložní tělísko?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.