Pomoc při založení účtu

Od: Datum: 30.04.16 20:17 odpovědí: 15 změna: 01.05.16 11:59
Zdarec, zakládám účet a nechce mě to pustit dal. Nechápu proč to po mě chce nějakou smlouvu kterou nemám. Poradíte co mám dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.04.16 20:20

co zakládáte za účet, že to chce i informace o řidičském průkazu s tím jsem se ještě nesetkala

Ohodnoceno: 0x

Od: mikebrown
Datum: 30.04.16 20:21
Normální běžný účet s debetní kartou.
Datum: 30.04.16 20:25

Tohle by to mělo chtít jen v případě, že přecházíte z jiné banky, což asi váš případ nebude. Neodkliknul jste něco někde špatně? Nebo nejde to prostě přeskočit?

Datum: 30.04.16 20:26
Nejde to přeskočit. Nevím jak se vrátit zpět abych zkontroloval jestli jsem to neodklikl blbě
Datum: 30.04.16 20:29

Pokud to nedokončíte nic se neuloží . Začněte znovu a pořádně čtěte .

Datum: 30.04.16 20:22

nikdy jsem takové informace v bance nepodávala

Datum: 30.04.16 20:24
Je to air bank navíc přes internet protože tu nemají pobočku. Takže nevíte co dál? Nechápu takovou blbost kde mám vzit nějaký výpisy z účtu který nemám...
Od: coco
Datum: 30.04.16 20:35

Kdyz se zaklada ucet na dalku pres internet, musi se dolozit kopie dvou dokladu (OP+treba RP) a vypis z uctu u jine banky, ktery je jiz aktivni, ne starsi 3mes. Take se z nej musi poslat prvni overujici platba (staci 1 koruna). Jinak to na dalku nejde, kdyz tak pres kuryra, ktery prijede a vse osobne overi, nebo potom na pobocce banky.

Datum: 30.04.16 20:31
Je to z důvodu, že potřebují ověřit vaší skutečnou totožnost. Pokud nemáte se jak vzdáleně identifikovat, je potřeba zajít na pobočku osobně nebo zvolit kurýra.

Datum: 30.04.16 20:36
No já zvolil kuryra a pak mě to dalo na tuhle stránku z které se nemůžu vrátit.
Datum: 30.04.16 21:04
Pravděpodobně v případě kurýra chtějí vzdálenou identifikaci (místo identifikace kurýrem). Běžte tedy na pobočku, pokud se nedokážete vzdáleně identifikovat.

Datum: 30.04.16 20:35
No při opětovné registraci se mě to zeptalo jestli už nejsu zákazník. Kdybych nebyl tak mám kamsi volat tal jsem dal že jo a jsu zas na té stejné stránce o fotkách. Nemůžu nic nastavit dokud neodeslu všechny doklady! To není normální toto.
Datum: 30.04.16 21:06
Dal se nedostanete, pokud se vzdáleně neidentifikujete. Pokud to nejste schopen udělat, běžte se idetifilovat na pobočku osobně.

Od: coco
Datum: 30.04.16 21:26

Jestli to mate na pobocku daleko, tak zavolejte do banky, nebo nechte na sebe kontakt a oni se ozvou sami (viz web). Informace od banky co a jak mate udelat pro zalozeni sveho prvniho uctu na dalku dostanete i po telefonu.

Od: lego®
Datum: 01.05.16 11:59

Nebo zkus jinou banku.
Treba to jinde resej jinak:-/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.