Ex mi odmita dat syna

Od: Datum: 29.04.16 15:28 odpovědí: 4 změna: 29.04.16 19:49
avatar
Zdravim.loni soud sveril naseho syna do pece memu ex mam soudem upraveny styk se synem kazdy vikend v sudem tydnu.potrebuji zjistit jestli mam pravo si ho vyzvednout i v pozdejsi hodine nez urcil dojet.kdyz mi napriklad ujede gmail a ja pro nej prijedu o hodinu pozdeji.moc dekuji za odpovedi..
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 29.04.16 15:59

Nedivte se, že na vás nikdo nebude čekat donekonečna. Máte si to zařídit tak, abyste si syna převzala v určené době.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 29.04.16 17:03

Vyzvednout si ho později můžete, čas návratu podle rozsudku ale ZŮSTÁVÁ !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.16 17:21
avatar

Jenom připomenu, i když jsou vztahy mezi Vámi třeba napjaté, je potřeba stále spolu komunikovat. tedy zavolat, ..Toníku, nestíhám, nebo nejede vlak, přijedu o hodinu později, ale jsem na cestě. Vysvětli to malému.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.16 19:49
avatar

Toto jsem zažila a musím vám říct, že když jsem si na to, po tolika letech, vzpomněla, znovu mě to rozhodilo. *plac* Tatínek si měl pro děti přijít v určitou hodinu. Děti jsem vypravila, oblékla a nastalo čekání. Děti se nudily, bály se, že nepříjde, že příjde. Já jsem byla nervozní a děti velmi rozladěné, rozmrzrlé, lítostivé. Nezačaly si ani hrát nebo se jinak bavit, protože byly nachystané na odchod. Takže, když konečně přišel, holky už byly opravdu hodně protivné a lítostivé. Odmlouvaly a reagovaly podrážděně. Tatík, protože už je skoro neznal, za tu dobu, kdy je neviděl, se změnily, nasadil ostrý , příkazový tón a seřval je. Mi se v té chvíli nechtělo žít, ale zabít ho! A vrátili se také jak kdy. Někdy špinavé, někdy hladné, někdy s pláčem, někdy hodně pozdě večer. Co jsem užila hrůzy, že se dětem něco stalo! *zed* A já, blbá, jsem mu je dala, protože soud přikázal! Dnes bych nedala. Fakt, nedala!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.