Paraziti v lidském těle

Od: Datum: 29.04.16 08:49 odpovědí: 7 změna: 29.04.16 10:46

Dobrý den, nedávno jsem četla článek, kolik má v sobě člověk různých parazitů, kteří se např. vyskytují i v hlavě apod. a způsobují spousty nemocí od alergií po deprese. Byla jsem z toho úplně vedle, hned si jdu koupit nějaký přípravek, i když to prý účinkuje jen částečně, máte někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti? Předem děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.16 09:03
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.04.16 09:30

haninka. Ten první článek je plný nesmyslů. Například že děti s parazity nemají alergie. Je tomu právě naopak. A je dokonce v takovém případě velice obtížné zjistit, z čeho ty alergie jsou. Dokud doktora nenapadne poslat dítko právě na vyšetření "na parazity". Zrovna včera jsem seděla s paní primařkou z dětského oddělení fakultní nemocnice a paraziti se také probírali. Asi tak : není třeba vyvolávat nějakou paniku, na druhou stranu není dobré toto podceňovat. A tento problém není žádná novinka. Rodinný přítel byl kdysi ( 50 let ! nazad) také dětský lékař. Pracoval i na nějakých studiích kolem parazitů. Už tenkrát mluvil o zapouzdřených parazitech třeba v oku, mozku atd... Lidé s takovým parazitem měli neurčité zdravotní problémy, které se nehodili do žádné škatulky. A ty problémy byly často velice závažné.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 29.04.16 09:04
avatar

Dobrý den, možná ten článek měl působit tak, aby si člověk hned běžel koupit nějaký přípravek (a možná byl i takový v tom článku doporučen). Já jsem ten článek nečetl a žiji už řadu let (stejně jak i Vy). V našem těle je spousta mikroorganizmů, bez kterých se člověk neobejde a musí tam být a žít (bez nich by nepřežil), tak ty vyhubit nesmíte. Napište nám potom, co jste si v lékárně koupila a proti čemu konkrétně - bude to poučné pro ostatní. Zdravím!

doplněno 29.04.16 10:21:

72mona3 - ovšem, tazatelka nepíše, že má zdravotní problém a je už z toho zoufalá. Pouze si přečetla (reklamní) článek (patrně někde v článcích pro ženy) a honem spěchá pro přípravek.

Když si ten přípravek nekoupí, tak ušetří peníze a bude žít dále spokojeně (jako, než četla ten článek).

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.04.16 10:46
avatar

@ben - chápu, reklama je mocná a nutkání podřídit se jí, ja opravdu nesnesitelné... *cteni*

Bohužel tady se nejedná o nějaký HOAX pro zblbnuté maminky. Tuto informaci bychom měli totiž získat svých doktorů. Jenže bohužel, to, co nás přímo neohrožuje na životě (a jen nám ho "zpestřuje"), je vyškrtnuto jako nepodstatné. Potom chápu, že firmy, které mají tyto přípravky ve své nabídce, se snižují k takovým "nekalým praktikám", jako jsou články tohoto typu.

Ovšem vše je nutné brát s rezervou a nevrhat se bezhlavě do nějakých experimentů po přečtení jakéhosi článku.

Víte kolik lidí podstupuje celkovou detoxikaci organismu (já ne, ale jistě jich pár bude :)) a nikdo se na ně nekouká skrz prsty. Tohle je další část očisty. Takže pokud máte potřebu -ať už preventivní, nebo akutní - podstupte to. A nebo ne ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.04.16 09:06
avatar
Dobrý den, teď to slýchám ze všech stran. Zrovna jsem také pátrala ( http://antiparazitikum.cz ) a nevím, proč to nezkusit. Příznaky se sice hodí téměř na cokoliv, ale co... Poměrně dobré ohlasy jsou na Wurm-ex. Sice mám info asi z druhé-třetí ruky (sestry kolegyně má sestru a ta...), ale prý si viditelný červů nevšimla, ale ulevilo se jí psychicky a zmírnily se i projevy alergie. M.
doplněno 29.04.16 09:30: A jen tak mimochodem...asi před rokem jsem četla článek o hubnutí právě pomocí tasemnic. Ne děkuji. Tohle fakt do těla nepatří, ať si pan Julius Lukeš říká co chce.
doplněno 29.04.16 10:12:

@salamos - nejde o žádné pití sava apod. Jsou i přírodní přípravky. Dříve se hojně užívalo česneku či jiných přírodních "léčiv". Ale zkuste na to jít trošku přes logiku a vyhledejte si něco o vajíčkách škrkavek. O jejich odolnosti a jak se šíří. Pokud žijete víceméně bez zdravotních problémů, chápu, že nemáte potřebu hledat bubáky za každým rohem (v každé neomyté zelenině, či slinách svého psího miláčka), ale pokud vás stále trápí nevysvětlitelné příznaky - putující bolesti hlavy, oka, kloubů, nevolnosti, výkyvy nálad...a spousta dalších, začnete postupně odškrtávat vše, co by mohlo být příčinou. A jednou z nich je výskyt parazitů (opravdu parazitů, nikoliv symbiontů) v lidském těle.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.04.16 09:51

Podobné články vůbec nečtu. Člověk žije a žít bude s různými parazity a bakteriemi, které jsou často pro tělo prospěšné. Pitím nějakého Sava či odčervováním chemikáliemi si myslím velmi ubližujeme. Dnes se ani lékaři netají, že díky přílišné hygieně nás trápí kdejaký ekzém či alergie. Podobné "senzační" a velmi často lživé články nás mají dostat do lékáren a vyhazovat peníze za hlouposti. Bral bych rozum do hrsti. Dodnes právě lékaři tvrdí, že je nutné v zimním období zvyšovat dávky vitamínu C a to nejlépe chemického. Jenže výživoví specialisté přiznávají, že naše běžná strava je tak bohatá na Céčko, že jej tělo přirozenou cestou vylučuje. Tedy peníze za chemická Céčka vy... do záchodu.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 29.04.16 10:33
avatar

Kterési té havěti se nejlépe daří na hranách očních víček. Jsme jimi napadení prý úplně všichni, jsou jich celá kvanta a jsou nevyhubitelní.

Moje rada : Čtěte jinou literaturu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.